День Народження 27 Вересня: Знак Зодіаку — Терези

Люди, які відзначають 27 вересня свій день народження, амбітні, доброзичливі і чутливі до настроїв інших. Ввічливий і тактовний, ви зробите все, щоб уникнути сварок і неприємних ситуацій, однак не зазнаєте несправедливості і зазвичай виступаєте в перших рядах боротьби з нею. Природжений дослідник, ви любите спостерігати за поведінкою оточуючих, а вміння пристосовуватися дозволяє вам залишатися непомітним, де б ви не опинилися. Ваш складний характер майже неможливо зрозуміти, а тому більшості людей ви здаєтеся дуже загадковим.

Народжені 27 вересня зазвичай виявляють жвавий інтерес до фізичних вправ, дієти і питань правильного способу життя і тому відкриті для пропозицій щодо покращення здоров’я, навіть якщо вони не приймають їх буквально. Їм може подобатися широкий спектр різних видів фізичної активності від аеробіки до змагальних видів спорту, бойових мистецтв або йоги. Наявність компаньйона сильно допоможе їм у цій справі. Людям похилого настійно рекомендуються плавання і ходьба. Народжені 27 вересня повинні уважно ставитися до різного роду проблем з нирками, а також до репродуктивних і видільних органів.

Народжених 27 вересня займає загадкова і парадоксальна природа життя. На перший погляд вони часто справляють враження досить нормальних людей, цілком упевнених в собі, але чим глибше занурюєшся в їх особистість, тим більше відкриваєш слабкостей. Народжені 27 вересня зазвичай діють чітко і організовано, особливо якщо за ними спостерігають оточуючі, але тим не менш вони можуть бути одолеваемы сумнівами і побоюваннями. Можливо, тому, що вони занадто багато очікують від себе, а також у пошуках досконалості (у них, безумовно, є тенденція грати героїв та мучеників) багато хто з них навіть впадають в депресію через нездатність виконати недосяжні цілі, які вони перед собою поставили.

Знак Зодіаку 27 Вересня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до повітряним знакам, які характеризуються наступними якостями: майстерність, витонченість, законослухняність, почуття прекрасного, інтелігентність.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Терезам — спокій, гармонія. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідальна за відсутність рішучості, а також невпевненість.

Ваги, народжені 27 вересня, володіють унікальною здатністю. Вони пристосовуються до будь-яких життєвих ситуацій. У компанії представник знака може довго залишатися непомітним. При цьому він спостерігає за поведінкою оточуючих, аналізує міміку, жести, зіставляє їх з вербальними реакціями. Спостережливість практично ніколи не підводить представників знаку. Це робить їх майже невразливими перед брехунами. Ваги виявляють обман на раз. Але це приходить з досвідом. Представники знаку мають і інші характерні риси. Вони раціональні, не схильні до авантюр. Характер Ваг досить складний. Таку людину важко зрозуміти.

Якщо б народжені в цей день могли трохи знизити свої стандарти або бути більш поблажливими до своїх людських слабостей, вони б дійсно були набагато щасливішими, але, ймовірно, також менш винятковими. Невдача і успіх є постійними і переміжними темами в житті тих, хто народився 27 вересня. Як не дивно, але виплеканий в дитинстві комплекс неповноцінності змушує їх робити чи не героїчні вчинки. На жаль, вони не налаштовані на успіх, і тому багато їх проекти з тріском провалюються. Зазнавши нищівної поразки, народжені в цей день на якийсь час відходить у тінь, нічим не нагадуючи про себе, але потім знову відчайдушно кидаються в атаку. З цієї причини їх зовсім не варто називати амбітними, незважаючи на те що таке враження цілком може створюватися.

так само народжені 27 вересня найчастіше живуть закритою в емоційному відношенні життям не з абстрактної любові до ізоляції, а просто тому, що доля не залишає їм іншого вибору. Дуже чутливі особистості, народжені в цей день, не будуть бажати нічого кращого, ніж спокійно працювати і відточувати свою майстерність, але часто вони виявляються в суспільному положенні, при якому їх оточують куди більш жорсткі і менш поблажливі душі, ніж їм хотілося б. Як наслідок, у них нерідко виникають сумніви щодо кар’єри і правильності обраного ними напряму, незалежно від ступеня їх успіху. Кризи і депресії не є для них незвичайними. Під час подібних періодів народжені 27 вересня потребують підтримки хорошого друга, члена сім’ї або радника, який нагадав би їм про їх безперечних перевагах і допоміг жити в світі з самим собою.

В більшості своїй народжені у цей день — натури багатосторонні. Вони дуже вдячні за природою і люблять самі приймати подяку. Будучи дуже працьовиті, вони добре діють в обстановці напруги і зазвичай володіють неабиякою часткою професійного холоднокровності. Найчастіше подібна неупередженість, якої вони нескінченно користуються в досягненні кар’єри, стає перешкодою для їх приватного життя. Таким чином, народжені 27 вересня правильно надійдуть, перевіривши, наскільки їх відданість справі формує особистість.

Чоловік Терези — народився 27 Вересня

Чоловіки, що з’явилися на світ 27 вересня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — товариський, естетичний, доброзичливий, неперевершений демагог. Чоловіки-Терези – самі вірні і віддані супутники життя. Вони легко і ненав’язливо створюють затишок і гармонію в своєму оточенні, неконфліктні і поступливі, люблять галасливі компанії і розваги. Представники цього сузір’я приємні в спілкуванні, завжди привітні, доброзичливі і веселі.

Жінка Терези — народилася 27 Вересня

Жінки, що народилися 27 вересня, наділені такими відзнаками натури: така дама — пристосовуються, естетична, делікатна, що зачаровує. Жінки-Терези – мудрі і господарські. На перший погляд поступливі і поступливі, вони незмінно підпорядковують хід подій своїм сценарієм. Вони роблять великий вплив на своїх супутників, ненав’язливо даючи їм поради і керуючи діями. Люблять контролювати ситуацію і прораховувати всі ризики до того, як вирішаться на щось.

День Народження 27 Вересня

Люди, що народилися 27 вересня – Ваги. Це загадкові і кмітливі особистості. Їх приваблює все таємне і незвичайне. Вони допитливі, мають живим розумом. У їх житті багато парадоксів. Природа нагородила їх високим рівнем інтелекту. Завдяки цим якостям можуть багато чого досягти в житті. Але при цьому, необхідно правильно розставити життєві пріоритети. Якщо вони зважаться використовувати інших для досягнення своїх цілей, то їх будуть переслідувати невдачі. Їх впевненість в собі – тільки внутрішнє прояв. Але в глибині душі вони слабкі і вразливі натури. Для оточуючих їх дії чіткі і організовані. Однак ті, хто святкує День народження 27 вересня знак зодіаку Терези, вельми обережні, їм властиво сумніватися. Їх честолюбство і наполеонівські плани можуть стати причиною проблем в житті.

Ці люди вимогливі до себе. В житті вони шукають ідеали. Вважаючи себе недосконалими, вони можуть впасти в депресію, якщо поставлена мета не досягнута. Часто вони приміряють ролі героїв та мучеників. Якщо б люди 27 вересня знак зодіаку Терези ставилися до своїх слабкостей більш поблажливо, вони стали щасливішими. Але це виключено. За життя успіх і невдача йдуть за руку з ними. Їм хочеться робити героїчні вчинки. В дитинстві у них з’явився комплекс неповноцінності, тому в дорослому житті вони готові згорнути гори. Але так як вони недовірливі і невпевнені в собі, тому багато їх ідеї не здійснюються. Зустрівшись з невдачею, які народилися 27 вересня, намагаються не нагадувати про себе. Але через деякий час вони знову вступають в атаку. Про амбіції тут не йде і мови, зовнішній прояв якості оманливе.

Ті, хто народився 27 вересня знак зодіаку Терези, тримають свої емоції в собі, люблять проводити час наодинці з собою. Їм би хотілося жити інакше, але доля все вже вирішила за них. Найбільше на світі вони хочуть спокійно жити і працювати. Але за життя доводиться потрапляти в суспільство людей, які не прощають помилки, не можуть бути поблажливими до їх помилок. З-за цього Ваги сумніваються у своїй роботі, не можуть йти вгору по кар’єрних сходах, навіть домагаючись успіху. При цьому вони володіють сильним характером, мають багато переваг для успіхів в роботі. В стані депресії і криз їм необхідна підтримка рідних і друзів, які нагадають про їх достоїнства і допоможуть знайти внутрішню гармонію.

Люди, народжені 27 вересня знак зодіаку Терези багатосторонні особистості. Вони цінують оточуючих, можуть і вміють висловити вдячність людям. При цьому вони й самі приймають подяку. Завдяки холоднокровності від природи вони можуть працювати в екстремальних умовах. Але це якість заважає їм в особистому житті. Професії, в яких їх чекає успіх — архітектор, конструктор або інженер. Вони будуть копітко трудитися, природний інтелект допоможе їм знайти нові ідеї для проектів. Якщо впораються зі своїми комплексами, то кар’єрний ріст їм забезпечений. Продуктивніше люди, народжені 27 вересня знак зодіаку Терези, працюють поодинці. У колективі можуть бути проблеми з більш сильними особистостями. Свої здібності цим людям потрібно використовувати не тільки у професійній сфері. В спілкуванні люди 27 вересня знак зодіаку Терези — приємні. Вони доброзичливі, чуйні й щедрі.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви романтичні, ідеалістичні, добрі і щедрі. Таке враження, що ви завжди знаєте, чого хоче ваш коханий. Тільки не забувайте, що любов — це партнерство і ви маєте право отримувати стільки ж, скільки даєте.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

27 вересня день народження відзначають люди, чутливі до настрою інших. Вони доброзичливі, дружні, товариські. Також їх відрізняють такт, ввічливість. З такими людьми приємно спілкуватися. Вони уміють знаходити компроміси. Єдине, чого не терплять, – несправедливості. Гостро народилися 27 вересня реагують на хамство. Але для грубість у відповідь вони занадто розумні і виховані. Народилися 27 вересня емоційні, але в міру. Вони відкриті, швидко обзаводяться новими знайомими. Природжені дослідники, люди, яким небайдуже поведінку оточуючих, роблять чимало відкриттів в області психології. Але при цьому вони рідко використовують результати своїх спостережень у життя.

Для різнобічної особистості немає нецікавих сфер діяльності. Терезам, народженим 27 вересня, під силу практично будь-яку справу. Не люблять вони тільки нудною рутини. Дослідження, інновації, змінюються проекти залучають їх куди більше. Як і інші представники знаку, що народилися 27 вересня Терези люблять природу. Багато хто обирає сферу діяльності, пов’язану з нею. Ваги домагаються успіхів у біології, океанографії, антропології, геології.

Здоров’я і Хвороби

Турбота про здоров’я не самоціль для Ваг. Але вони не нехтують рекомендаціями фахівців. Ваги, що народилися 27 вересня, люблять помірні фізичні навантаження. Це сприяє підтримці здоров’я. З боку внутрішніх органів найбільш уразливими у представників знаку є нирки і репродуктивна система. Рекомендується проходити профілактичні огляди з особливою увагою до органів зони ризику.

Доля і Удача

В цей день народжуються рішучі, честолюбні, вольові люди. Вібрації цього дня такі, що посилюють ті якості натури, які сильніше виражені, тому життєві умови будуть залежати багато в чому від вибору людини. Якщо людина йде по життю, випромінюючи любов, по-доброму ставиться до людей, то і створить умови Для себе прекрасні. А якщо він ступить на шлях зла, то і життя його буде невтішною.

Поради Терезам, Народженим 27 Вересня

Часті зміни настрою зовсім не найкраща риса особистості Ваг. Уникнути таких практично неможливо. Важливо навчитися долати депресивні стани без шкоди для власної психіки. Не йдіть в себе; вчіться бути більш довірливими і прихильними. Майте віру в свої природні здібності. Всі ми робимо помилки — бо ми люди. Чого ви боїтеся? Щастя доступне навіть вам — якщо ви, звичайно, здатні витримати його.


Залишити відгук