Сонце в Овні — Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Скорпіоні — ви сильна і пристрасна людина, яка прагне підпорядкувати всіх навколо вашій волі. Коли йде щось не по-вашому, можете сильно розлютити, тоді емоції виходять з-під контролю. Для вас дуже важливий світ почуттів. Ви дуже переживаєте все, що з вами відбувається. Ви гордий і наполеглива людина, часто суб’єктивні і неспокійні. У любові — ревниві, на роботі — самий працьовитий, в компанії друзів — лідер.

Незалежно від того, гарні вони чи погані події трапляються у вашому житті, вона ніколи не буває похмурою. Вам властива рішучість, ви сповнені життєвих сил і віри в себе і в свої достоїнства, і ви здатні змусити весь світ повірити в це.

Ніякі мінливості долі не змусять вас втратити цю віру і інтерес до життя, який наповнює вас енергією і внутрішнім запалом. Хоча ви не постійно відчуваєте щастя (у вас є звичка з сумом розмірковувати про якісь таємні речі, реальних чи уявних, про які не знають навіть самі близькі вам люди), ви тим не менш завжди справляєте враження компетентного, здатного людини, який міцно тримає кермо правління своїм життям і направляє її хід у потрібне йому русло.

Навіть нещастя не можуть вибити вас із сідла, тому що поєднання віри в себе і в вищі сили, які ви можете називати Богом чи Удачею, що оточує вас свого рола аурою невразливості. Ви здаєтеся настільки компетентним і здатним, що, мабуть, не отримуєте від людей тієї міри симпатії і співчуття, яку отримують інші; так вам і не потрібно співчуття: ви нехтуєте його. З готовністю співчуваючи іншим (хоча і в досить відстороненою і безособової манері), ви вважали б себе ображеним, якщо б стали жаліти вас. Ви здатні подбати про себе, що ви і робите, і пишайтеся цим, і вас ображає будь-який сумнів в тому, що ви нездатні на це. Ваша гордість пояснюється саме цим.

Ви володієте шаленої натурою і в багатьох відносинах ведете бурхливе життя. Якщо ви низького походження, ви, ймовірно, досягнете життєвих висот; якщо народилися в багатій і знатній родині, то, ймовірно, скотіться до низів і знову піднесеться. У вас є сталева пружина, яка тільки й чекає критичних ситуацій, щоб випростатися в повну силу, так як ви не просто честолюбні в звичайному сенсі. Ви прагнете до забезпеченості, комфорту, життєвої активності, можливо, до хвилювань, і в цьому сенсі вашого життя.

Ви бажаєте визнання, але, швидше, заради визнання як такої, що заради супутнього йому благополуччя і багатства. Ваші нагороди в житті носять глибоко особистісний характер, а усвідомлення власної значимості для вас має набагато більшу цінність, ніж гроші чи популярність у світі. Таким чином, подібно художнику, хоча ви справді можете завдяки своїй енергійності і здатність привернути увагу публіки і досягти деякої популярності і визнання, — ви займаєтеся мистецтвом заради мистецтва, тобто живете, керуючись внутрішнім відчуттям задоволення від добре виконаної задачі, від того, що ви зуміли реалізуватися і належним чином виразити себе в цьому світі.

Хоча ви тим чи іншим чином висловлюєте себе, у вас є глибоко приховані, таємні речі — ідеї, ідеали, мрії, образи, — які ніколи не проявляються зовні і про яких ніхто не знає, які здивували б ваших друзів, якби вони дізналися про них, звичайно, в тому випадку, якщо б вони ще не були готові до ваших вчинків. Цей таємний фонд є для вас джерелом натхнення, якщо ви — людина мистецтва, і магнетичної сили вашої особистості, якщо ви займаєтеся бізнесом або громадськими справами. Ви схильні наполягати на своєму, відрізняєтеся твердістю рішень, рішучі, але при цьому не здаєтеся впертим (хоча насправді ви, звичайно, вперті!) і здатні без конфліктів переконувати людей навіть проти їх волі.

Ви виключно вірні і віддані в любові і переносите дружбу через багато років. Ви здатні мало вимагати і багато віддавати, але вас не можна використовувати: ви володієте хорошим чуттям на рвачів, підлабузників або підлиз, які шукають вашої дружби, просто щоб скористатися вашими грошима або вашим впливом. Таких людей ви нехтуєте і швидко розпізнаєте; але заради гідного людини ви знімете з себе останню сорочку; хоча і проявіть мало інтересу до причин його тяжкого становища.


Залишити відгук