Сонце в Овні — Місяць у Стрільці

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Стрільці — ви активний і натхненний своїми ідеями людина. Віддаєте перевагу бути відкритим і щирим у розмові, в любові — дуже емоційні, у своїх планах — ідеалістичні. Ви прагнете не просто прожити життя, а залишити після себе щось значуще. Ви завжди прагнете до високих ідеалів і поспішайте реалізувати свої ідеї у життя, при цьому бажаєте бачити захоплення в очах оточуючих. Працездатні і інтуїтивні. Оптимізм і цілеспрямованість — сильні риси вашого характеру.

Незалежність в думках, діях і промовах — це ви! Ви майже фанатично вірите в істину — не стільки в істинність технічних результатів наукових досліджень, скільки в істинність фундаментальних філософських доктрин і абстрактних ідей. Ви швидше мислитель, ніж шукач; деталі дратують вас. Ви ведете пошуки істини з широким напрямами. Це, ймовірно, призводить до хибних висновків, і до тих пір, поки ви не навчитеся застосовувати наукові методи у своїх грандіозних розумових побудовах, ви приречені на блукання в потоці загальних фраз, не мають ясного сенсу. Ви надмірно чесні і можете зробити дуже багато хорошого для людей, якщо отримаєте хорошу освіту, яка додасть грунтовність вашим ідеям і зробить їх здійснення реальним.

Ви у багатьох відношеннях першопроходець, борець, людина дії, прихильник нових доктрин і прихильник ідей, з яких-небудь причин не знайшли свого втілення. Ви великий індивідуаліст, що відрізняється оригінальністю мислення як у великому, так і в малому. Ви володієте великими здібностями до керівництва, при цьому керуєте, спираючи скоріше на ідею, думку, принцип, ніж на схвальні повноваження або авторитет. Найбільше задоволення ви отримуєте, властвуя над умами людей, а не над їх тілами.

Правда настільки очевидна для вас, що ви вважаєте безглуздим вибирати слова. Надзвичайно емоційний, ви здатні досягти такого стану, коли «пристрастю стає інтелект, а емоції мовчить», так як ви склочны висловлювати свої пристрасні емоції, швидше, відносно ідей, ніж людей. Ви не особливо розбираєтеся в почуттях інших людей, але дуже гостро усвідомлюєте свої власні, які і вихлюпує на оточуючих. Вам слід вчитися розуміти інших людей, а також розбиратися в ідеях, які вас цікавлять, і в тому, і в іншому слід уважно ставитися до деталей, так як ставлення до деталей є показником якості розумової та емоційної діяльності. Прагнучи до зірок, ви цілком можете попасти в канаву. Ви здатні міркувати про ідеальну любов, забувши про доручення, яке вам дала ваш чоловік.

Краща сфера діяльності для вас — це, безумовно, професійна, хоча ви настільки активні фізично, що, ймовірно, виберете професію, яка потребує численних поїздок. У вас немає ні бажання, ні здатності сидіти на одному місці. Ви досягнете найбільшої віддачі в професіях, де потрібно бути привабливим для людей, і; будь ви адвокатом, актором або лікарем, найбільше задоволення ви отримаєте не завдяки владі чи багатства, а завдяки можливості впливати на людей.


Залишити відгук