Сонце в Овні — Місяць у Рибах

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Рибах — ви неспокійні і обережні у своїх висловлюваннях. Зовні ви кажитесь імпульсивною людиною і лише не багато хто здогадуються, що всередині вас — ще один світ, глибокий і загадковий. Ви любите таємниці і секрети, сентиментальні і чутливі. Ваша нервова система потребує періодичного спокої. Ви часто незадоволені собою і тим, що навколо вас твориться. Сонце і вода — ось ваші два головних джерела енергії. Тому відпочинок в південних країнах біля води — краще відновлення сил для вас.

Ви замислені і сумні, примхливі і темпераментні. Ви справляєте враження сильної людини, але внутрішньо ви трохи сором’язливі, побоюєтеся навколишнього світу і не впевнені навіть у власній думці. З-за цього недоліку внутрішньої впевненості вас, ймовірно, часто обманюють, на що ви надзвичайно ображаєтеся. Ваша мова тече легко і вільно, і ви впевнені, що знаєте правду про багатьох речах, але з якоїсь причини не можете відкрити цю правду оточуючим. Це позиція Кассандри — пророка, який, цілком можливо, буде правий, але нікого не може змусити повірити йому.

Незважаючи на явну життєстійкість і енергійність, ви, ймовірно, будете хвилюватися про своє здоров’я набагато більше! чому це потрібно, і з-за цього занепокоєння ризикуєте дійсно захворіти тими хворобами, яких ви побоюєтеся. Хоробрий як лев зовні, ви далеко не так сміли внутрішньо, так як ви дуже чутливі і боїтеся сказати або зробити що-небудь не те.

Періодично вам необхідно побути на самоті, щоб відновити силу і впевненість у собі. Великі скупчення людей напевно дратують вас, і ви здатні впасти у похмурий настрій, перебуваючи серед натовпу усміхнених людей. Ви схильні до самокопання і самосожалению, і ви самі собі створюєте багато ваших проблем. Вам важко зосередитися, і навіть в найсприятливіших умовах ви можете виявити, що замість того, щоб займатися справою, роздумуєте про сторонні речі або дрімаєте.

Натура вразлива, ви водите компанію з дивними людьми. Ви, ймовірно, будете потрапляти в дурні любовні історії або подаруйте свою прихильність недостойному людині і будете жаліти себе, замість того щоб отримувати переваги з цього положення. У гороскопі чоловіка це може означати постійно вболіває дружину; в гороскопі жінки це означає погане здоров’я і попередження проти прагнення жити на максимумі своєї енергії, а також проти хвилювань і тривог, які сприяють виникненню хвороб.

найкращою і відповідною сферою діяльності для вас буде та, де потрібно прикладати свої особисті зусилля, наприклад, у музиці, мистецтві, поезії, або письменстві — у творчих професіях, в яких ваша схильність до роздумів і мрійливості може бути з’єднана з вашою енергією. Ви глибоко розбираєтеся в багатьох складних питаннях, і, як тільки ви знайдете середовище для вираження своїх думок, зможете оволодіти уявою вашої аудиторії і вразити її незвичністю ваших поглядів і стилем їх викладу. Ви навряд чи будете щасливі, займаючись бізнесом, хоча ви могли б досягти успіху в ньому.


Залишити відгук