Сонце в Овні — Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Терезах — ви яскравий і витончений людина, вас неможливо не помітити. Вмієте вчасно натиснути, делікатно відстоюючи свою точку зору, а також вмієте знайти компроміс, не ущемляє ваші права. Ви доброзичливі і тягнетеся до активного спілкування. Вмієте показати себе з кращого боку. Часом долає невпевненість в собі і ви шукайте підтвердження ваших талантів у відгуках інших людей. Любите мистецтво, красу і гармонію.

Це дивно несприятлива позиція, що являє собою конфлікт між емоційним та інтелектуальним початком натури. Ви честолюбні, прагнете скоріше просунутися і стираетесь догодити людям. Ви звертаєтеся до людей так, як ніби потребуєте їхньої підтримки, керівництві і підбадьорення. Незважаючи на те, що у багатьох відносинах ви — виражений індивідуаліст, ви дивним чином залежите від інших, вас може вивести на рівноваги або непривітність, або жорсткість, або недолік симпатії уваги оточуючих. Це досить дивне ставлення з вашого боку, тому що ви самі цілком здатні проігнорувати почуття, думки і бажання інших, коли якась ідея опановує вами. Ви йдете вперед, не звертаючи уваги ні на кого, ні на Бога, ні диявола, дієте за принципом «ліс рубають — тріски летять», і приходьте в повне замішання, коли ці тріски падають вам на голову.

Ви, безсумнівно, знайдете себе у творчій, наприклад артистичній кар’єрі, а не в кар’єрі чиновника, але вам буває важко зосередитися, ви схильні мріяти наяву, і це якість — ваш найлютіший ворог. Ви можете здаватися зосередженим або працюють з усіх сил, але думками ви дуже далеко. Коли вам нарешті, використавши всі засоби, вдається зосередитися по-справжньому, то ви працюєте дуже ретельно, просто не можете нічого робити абияк.

Ви повинні мати на увазі, що вирішення будь-яких ваших проблем, залежить не від інших людей, а тільки від нас. Поки ви не перестанете шукати в зовнішньому світі підтримки, симпатії і спрямування не візьмете себе в руки і не встряхнете як слід, дивлячись при цьому собі прямо в обличчя, ви будете тільки даремно витрачати свої сили. Чи ви є звичайним мрійником чи думаєте, що чекаєте натхнення або чогось у цьому роді, певніше засіб досягнення успіху для вас — це міцно стояти обома ногами на твердій землі, вивчити свій характер абсолютно неупереджено і визначити реальну основу для конструктивного співіснуванні вашої особистості і навколишнього вас світу.

Якась романтична віра в себе, за якої не потрібно ніяких дій ймовірно, не дозволить вам повністю розвинутися, цей романтизм втручається всюди, заплутуючи ваш розум і вносячи у ваше життя відтінок розчарування. Найкраще для вас буде уникати цього романтизму наскільки можливо. Постарайтеся якомога раніше отримати уявлення про любовних відносинах, і забудьте про всі переживання; вчіться приймати любов, як подарунок долі, менш драматично, оскільки, якщо ви не навчитеся цьому, ваше життя перетвориться на безперервний виставу, а який у вас, як у головного персонажа, не знайдеться часу для вирішення нагальних матеріальних питань.

Таке положення небесних тіл дає деякі поетичні здібності, але розвинути їх можна тільки шляхом наполегливої тренування розуму. Хоча ви схильні до занять мистецтвами, ви швидше досягнете успіху в матеріальних сферах, наприклад, у бізнесі, в якому вам доведеться вирішувати конкретні проблеми і де вам доведеться проковтнути цей клубок натхнення, що стоїть у вас в горлі. Дотримуйтесь фактів, а Високі Принципи самі подбають про себе.


Залишити відгук