Сонце в Овні — Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Леві — ви енергійний безжурний людина, повна сил та енергії. Яскрава і сильна особистість. Ви дуже любите життя і прагнете навколо себе створювати ситуації радості і свята. Буваєте дуже самовпевнені і не терпіть моралей. Свої почуття і емоції висловлюєте відкрито і активно. Ставите перед собою високі цілі і самовіддано до них прагнете. Духовна сторона життя найчастіше страждає, Вам колись переживати і плакати, у вас же стільки справ.

Романтичність і любов до пригод об’єднуються, щоб робити ваше життя цікавим. Ваш надійність, цілеспрямованість і наполегливість прихильностей роблять вас хорошим другом, хорошим коханим і хорошим діловим людиною, незважаючи на те, що ви любите чинити по-своєму і вам досить часто вдається домогтися цього. Ви любите не тільки окремих людей, а й людину як явище, і люди, відчуваючи це, тягнуться до вас і наповнюють ваше життя приємними дружніми контактами. Таке сильне громадське почуття і комунікабельність можуть в екстремальних ситуаціях зробити вас Великим Коханцем — Дон Жуаном, незалежно від того, чоловік ви чи жінка. У будь-якому випадку любов грає важливу частину вашого життя. Ви потребуєте в любові і прихильності і зазвичай вам вдається це отримати.

Це прекрасне положення планет для того, щоб займатися адмініструванням, ви здатні з великою вигодою управляти своїми власними справами, так і справами інших людей. Ви виразні, навіть красномовні, і можете мати надзвичайно гарний мелодійний голос. У вас явно виражені особисті амбіції. Ви потребуєте в успіху як для того, щоб особисто переконатись у своїх здібностях, так і для того, щоб отримати суспільне визнання. Це робить вас істинно творчою натурою, яка вкладає в будь-яку роботу і серце, і розум, причому без шкоди для останнього.

Ви вмієте зробити так, що ваші почуття і ваші пориви здаються щирими, і змушуєте повірити в це не тільки себе, але і всіх оточуючих, і отримуєте чудовий результат: люди приймає вас серйозно і відчувають грунтовність, що лежить в основі вашої поведінки.

Крім того, якщо це положення планет має місце у гороскопі, який значною мірою становлять тригоны, особливо якщо немає квадратур до Сонця або Місяця, ви можете бути щасливі навіть не розвиваючи в собі великі здібності. У цьому випадку людині великою мірою властива інерція. Все приходить до вас сама, і Знамення Долі залишається в бездіяльності і ніколи не проявляється. У цих обставинах ви можете здаватися трохи самовдоволеним, схильним приймати подарунки долі як щось, само собою зрозуміле. як щось дане вам по праву.


Залишити відгук