Сонце в Овні — Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Близнюках — ви гнучкий і кмітливий людина, яка прагне до постійного руху і змін. Цікаво говорите — це ваша сильна риса характеру. Цілей завжди багато і ви з працею концентруєтеся на чомусь одному. Легко долаєте труднощі, перемагаєте проблеми і поспішайте до нового. Не любите консерваторів і монотонність. У вас дуже легко збудлива нервова система, якій необхідно давати відпочинок, у вигляді усамітнення хоча б на кілька годин.

Це — одне з найбільш балакучих положень у всьому Зодіаку. Ви повинні навчитися тримати язик за зубами, принаймні, поки не склали свою власну думку, що для вас нелегко. Концентрація не є вашою сильною стороною, і вам здається, що якщо ви сядете і поговоріть про проблему, вона стане простою і зрозумілою, і вам стане ясно, що потрібно робити. Але цей спосіб звичайно не працює. Ваш найкращий шлях до успіху полягає в тому, щоб вивчити і практикувати мистецтво таємниці: побудьте з вашими проблемами і змагайтесь з ними спочатку самі, перш ніж довірятися всьому світу. І до речі про всьому світі — ви надзвичайно любите вникати в подробиці життя інших людей і обговорювати їх зі всіма.

У вас гострий нюх на новини, не надто приємні для тих з ваших друзів, які хотіли б зберегти в таємниці деякі свої проблеми. Все це добре до тих пір, поки нікому не приносить шкоди, але у вас, крім того, ймовірно, досить гострий язик, і незважаючи на ваші добрі наміри, ви передаєте чутки і відпускаєте зауваження, що вони боляче ранять. Остерігайтеся, щоб це не обернулося проти вас і наші шпильки не полетіли вам в обличчя.

Звісно, з вашим розвиненим інтелектом і невимушеною манерою висловлюватися, з вашою любов’ю до новин, драмі, романтиці ви повинні зробити кар’єру письменника, оратора, актора, рекламного агента, — кар’єру в сфері, пов’язаній з усній і письмовій промовою. Ви дуже хочете зробити адміністративну кар’єру, але це не для вас. У вас гострий діловий нюх, і, якщо ви використовуєте його літературної діяльності, він принесе вам гроші, чим би ви не займалися, оскільки, незважаючи на те, що ви часто не здатні скласти свою думку (що виявилося б великим недоліком у роботі адміністратора), ви з легкістю можете визначитися з тим, чого ви стоїте в доларах і центах, і добитися цього не миттям так катанням.

Ви не те щоб тактовні, але ви здатні отримати те, що хочете, обрушивши на співрозмовника швидкий потік аргументів за і проти і логічних висновків, — ви знаєте всі відповіді і також знаєте, як обернути їх собі на користь. Ви будете прокладати (проговорювати і прописувати) свій шлях у світі і завоюєте багато друзів, які будуть захоплюватися вашою бойкостью, вашою швидкістю, вашим дотепністю і вашим розумінням, яке ви так до місця проявляєте. Не будучи вдумливим студентом, ви тим не менш є самою інформованою людиною у своєму оточенні, йди виглядаєте таким, так як мимохідь, легко схоплює суть і здатні в потрібний момент з’єднати обривки інформації під значна ціле. Якщо б ви спрямували свої розумові здібності на систематичну навчання, не існувала б жодної інтелектуальної задачі, з якої ви не змогли б впоратися, на невгамовність напевно змушує вас тікати від книг і формально навчання і рано занурюватися в активне життя.

Вам треба спробувати подолати деяку поверховість як в інтелектуальному, так і в емоційному відношенні, оскільки, якщо Венера або Меркурій, або обидві планети разом перебувають у Тельці, ви, ймовірно, кілька непостійні в цих питаннях. У чоловічому гороскопі таке положення планет вказує або на відсутність шлюбу взагалі або більше ніж на один шлюб. При Венері в Тельці рідко буває тільки один шлюб. Це положення вказує на розумну і дотепну дружину і багато радості і щастя від спілкування з жінками.


Залишити відгук