Сонце в Овні — Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Раку — ви дуже інтуїтивний людина. Вмієте підібрати потрібні слова для тонкого душевного розмови. Вмієте розрадити товариша, підтримати його в скрутну хвилину. Уміння підтримувати міцні емоційні зв’язки — це ваша відмінна риса характеру. Нервова система дуже збудлива, Ви схильні до частих перепадів настрою, хвилювань, спалахів сентиментальності. З ділових якостей варто відзначити підприємницьку хватку і вміння інтуїтивно вийти на прибуток.

Що ж, сумнівів немає — ви надзвичайно чутливі і надзвичайно здатні. Ви дуже пишаєтеся своїми здібностями і сповнені рішучості домогтися такого життя, яка буде відповідати тим прекрасним якостям, якими ви володієте. Це одне з положень, яке допомагає і виконавцю, і творця, і вченому, і робочого, так як ваші інтелектуальні здібності великі і підкріплюються інтуїтивним розумінням людей і речей. Ви знаєте, як вразити уяву аудиторії, ні на йоту не поступаючись своїм індивідуалізмом який є для вас особливо цінною якістю.

Ви володієте гострих суспільних чуттям і відчуттям драматичного, які роблять вас душею компанії, коли ви в настрої. Але воно змінюється дуже швидко — від веселощів і бадьорості до важкого смутку, все відбувається в мить ока. Ви знаєте, як управляти людьми, щоб добитися своїх цілей, які, по правді кажучи, не завжди збігаються з цілями інших людей. Таке положення Сонця і Місяця дасть здатність до великої концентрації. Ви добре знаєте, що може зробити інших людей щасливими, але ви, найімовірніше, віддасте перевагу свої примхи потребам інших людей, і в той же домі час ви здатні змусити їх думати, що ви дійсно найкращий і самий турботливий з людей. Свідомо ви не образили б і мухи, але, з іншого боку, ви часто ображаєте людей, самі того не розуміючи.

У вас гостре почуття драматизму ситуації, тому ви могли б мати успіх або безпосередньо на сцені як актор, або належать до сцени сферах, які пов’язані з драматичним мистецтвом через усну або письмову мову. Ви надзвичайно швидкі і в мові і листі, ваша манера вираження дотепна і чарівна, що робить вас популярним. Ви залишаєте враження незалежності, оригінальності і рішучості, навіть, коли ви внутрішньо содрогаетесь від своєї власної сміливості і ворожите, як вам вдалося набратися хоробрості, щоб здаватися таким сильним і енергійним.

Ви любите ваш дім і все, що з ним пов’язано, незважаючи на те, що таке положення планет часто приносить далеко не найприємніші зобов’язання перед сім’єю. Ви здатні з допомогою сили волі вирішити свої особисті проблеми, але привносите в процес роботи над проблемою таку частку драматизму, що це заважає прийняти раціональне рішення. Щоб досягти більшого успіху, ви повинні навчитися не сприймати себе надто серйозно в особистому житті і направляти свої емоційні сплески і енергію у зовнішній світ, де ваші природні таланти знайдуть аудиторію і, звичайно, будуть оцінені по достоїнству.


Залишити відгук