Сонце в Овні — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць в Овні — ви яскраво виражений індивідуаліст. Дуже активні та ініціативні і на роботі, і в сім’ї. Звикли швидко орієнтуватися в ситуаціях. Маєте пробивні здібності і в образу себе ніколи не дасте. Відстоюєте свою точку зору, причому іноді це може відбуватися з часткою агресивності. У вас сильне почуття его, ви незалежні й егоцентричні. Часто буваєте нетерплячі і передчасні. У чуттєвої життя стикаєтеся з проблемами, багато нерозуміння з партнером. В інтелектуальному житті ви можете стати попереду планети всієї.

Незалежно від того, що про Овні кажуть, ви не можете опинитися в такій ситуації, коли не знаєте, чого хочете. По правді кажучи, набагато більш імовірно, що про вас будуть говорити, що ви дуже добре знаєте, чого хочете, і не вагаючись висловлюєте свої наміри, адже незалежність — це видатна риса вашого характеру, — незалежність і інтелектуальних і матеріальних питаннях. Ви — індивідуаліст, були, є і будете їм завжди; ви вірите про себе і в свої можливості подолати сили небес і землі, людини і Бога, щоб досягти мети своїх амбіцій, цілі, яка так чітко відбилася у вашій свідомості, що вже готова стати реальністю.

Ви, ймовірно, кілька нетерпимі до думок інших людей, відмінним від вашого. Мало того, що ви нетерпимі до них, але ви можете просто не розуміти їх, оскільки розуміння — не ваша сильна сторона. Проблеми інших людей не особливо цікавлять вас, хоча, і це парадоксально, ви часто очікуєте, що інші люди будуть глибоко вникати у ваші неприємності. І це не тому, що ви очікуєте їх ради або маєте потребу в ньому, але просто тому, що ви так захоплені вашими власними проблемами, що очікуєте від кожного, що він охоче вислухає вас.

Ви висловлюєтесь прямо і рішуче і з великим драматичним ефектом. В цілому ви досить вражаюча особистість, і, швидше за все при вашому високому рівні інтелекту та зацікавленість власним життям і власними проблемами і амбіціями ви підете далеко і в житті будете займатися тим, що вам подобається. Навіть якщо ви не вчилися в коледжі, ви настільки енергійні і честолюбні, що, ймовірно, залишили б формальне навчання просто з цікавості — ваш розум завжди активний: читання, розмови, обговорення. Ви не любитель вчитися, в повному розумінні цього слова, але ви сприйнятливі і допитливі і залишитеся таким до самої смерті. Незважаючи на чутливий характер, який прагне розуміння, ви навряд чи досягнете її, поки не навчитеся ставитися більш зацікавлено до інших людей.

Ви повинні подолати схильність здаватися байдужим, представляючись занадто великим реалістом. Вам так швидко стає ясно, як можна вирішити особисті проблеми людей з точки зору здорового глузду, що ви не можете зрозуміти сум’яття емоцій, переживаемую менш інтелектуально розвиненим людям, які більше відчувають і менше аналізують. Спробуйте поглянути на речі з точки зору іншої людини. Вчіться стримувати свою незалежність, будьте боїв налаштовані на співпрацю, проявляйте більше такту, враховуйте почуття і бажання інших, і тоді не зможете впоратися з усіма проблемами. Це одна з кращих комбінацій Сонця і Місяця, і вона поведе вас до вершин, як тільки ви впораєтеся з егоцентризмом, закладеним у вашому характері, і навчіться об’єктивності.


Залишити відгук