Сонце в Овні — Місяць у Водолії

Якщо у вас Сонце в Овні, а Місяць у Водолії — ви незалежний і оригінальний людина, вас просто неможливо змусити щось зробити без вашої волі. Ви дуже самовпевнені, але це не заважає бути компанійським людиною. Дружба для вас має велике значення. Хороша адаптація до будь-яких ситуацій і будь-яким компаніям. Ви все життя прагнете до інтелектуального розвитку. У вас багато ідей, планів, частина з яких так і не реалізуються, але вам це не важливо, тому що мінливість і прагнення до новизни — одна з основних рис вашого характеру.

Ваш інтерес до людей приносить великі дивіденди, приймає він форму безпосереднього спілкування з тими, хто займається бізнесом, або з громадськими діячами, або при більш опосередкованих формах суспільних контактів. Ви дуже товариська і магнетична особистість і, ймовірно, так чи інакше отримуєте хороші гроші, так як все, за що ви беретеся, пов’язане з вашої популярністю у людей або з їх купівельною спроможністю. З вас вийшов би хороший продавець товарів. ідей або самого себе. Ви справляєте враження зацікавленості в тому, що відбувається навколо вас, і одночасно не втрачаєте з уваги можливість особистої вигоди. Це поєднання переваг дає вам можливість точно аналізувати ситуації, пов’язані з особистими, і з діловими відносинами.

Ви майже не втрачайте часу дарма. Ваше життя йде у швидкому темпі. Ви романтичні, відважні і заповзятливі; вас приваблюють великі справи. Різні дрібниці і дрібниці вам ні до чого) Можливо, в дитинстві ви отримали гарне домашнє виховання і відповідну освіту, так як це положення планет вказує на аристократичні манери, з яких ви вмієте здобувати переваги.

Демократичні ідеї вам чужі, оскільки ви — виражений індивідуаліст, віруючий в себе і в людей, рівних вам за фінансовим і соціальним станом; і незважаючи на те, що ви подобаєтеся людям, ви в них не вірите. З політичної точки зору ви, ймовірно, швидше реакционер, ніж ліберал. З економічної — ви вірите в капіталізм і його переваги — з тієї простої причини, що ця система, по всій ймовірності, дуже хороша для вас. Розуміючи, однак, що успіх за будь-якої системи залежить від людей, ви здатні приховати своє глибоке внутрішнє переконання в тому, що більшість людей — це справжні вівці або навіть гірше, ніж вівці, і максимально використовувати всі можливості, надані вам суспільством і його окремими представниками.

Ви не відчуваєте потреби в почутті власної гідності, і ймовірно, що ваша антипатія до тих, хто думає, або живе по-іншому, або до тих, хто бідніший вас, підігріває ваша добра думка про себе, про свої ідеї і про свій спосіб життя. Ви спілкуєтеся з людьми свого кола, живете в хорошому районі міста, є членом того клубу, членство в якому вважається хорошим тоном у вашому колі, і відправляєте своїх дітей вчитися у відповідні школи. З точки зору інтелекту ви володієте здоровим ґрунтовним розумом; у любові ви романтичні, дуже ідеалістичні і пылки, але, ймовірно, не імпульсивні. Це положення планет сприяє матеріального успіху та добробуту, а також до деякої міри визнання у громадських справах або в питаннях, пов’язаних з політикою, бізнесом або інтелектуальними заняттями.


Залишити відгук