День Народження 26 Вересня: Знак Зодіаку — Терези

Під маскою чарівності і дипломатії Ваги, народжені 26 вересня, приховують активне прагнення перемогти. Зовні ви здаєтеся спокійним і розслабленим, однак насправді володієте залізною волею і рішучістю. Проникливий і далекоглядний, ви готові багато працювати, щоб добитися своїх цілей. Ви жадаєте матеріального успіху, визнання своїх заслуг і в кінцевому рахунку знайдете спосіб отримати те, що, по-вашому, вам належить. Заклопотаний добробутом менш успішних членів суспільства, ви знаходите час і сили допомагати їм, не втрачаючи з виду власні цілі і задуми.

Народжені 26 вересня повинні бути акуратними з різного роду внутрішніми проблемами. Нікотин і кофеїн слід споживати з поміркованістю, а краще зовсім відмовитися від них, але, на жаль, куріння і обов’язковий ранковий кава мають тенденцію ставати тією слабкістю, до якої народжені в цей день особливо схили. На перший погляд може здатися, що народжені 26 вересня добре справляються зі стресом, тоді як насправді вони просто заганяють його всередину, що в підсумку призводить до фізичного і психологічного дискомфорту. Знервовану поведінку, описане вище, багато в чому пояснюється бажанням зменшити страхи і занепокоєння. Регулярні дози тепла і кохання є, може бути, найкращими ліками для досягнення стабільності, але іноді буває корисним і порада психолога. Народжені в цей день повинні зробити серйозне зусилля, щоб дотримуватися збалансованої дієти. У деяких випадках, особливо у віці старше сорока років, можна зупинитися на вегетаріанської їжі. Щоденну дозу цукру по можливості треба обмежити.

Народжені 26 вересня — терплячі перфекціоністи, впевнені в тому, що є тільки один спосіб добитися хорошого результату — робити це знову і знову. Як людина, якого запитали шлях до Карнегі-холу і який відповів: «Тренуйтеся», — ці люди і справді думають, що практика призводить до досконалості. Налаштовані дуже критично, особистості, народжені в цей день, чудово знають, як досягти своїх цілей, але також мають дар навчати інших, якщо не повчаннями, то прикладом. Вони можуть надихати тих, хто щиро захоплюється ними. Все, сказане вище, аж ніяк не обмежується роботою.

Знак Зодіаку 26 Вересня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до знакам Повітря, які виділяються наступними якостями: вишуканість, справедливість, привітність, активність, плюралізм.

Планета Управитель: Венера. Зумовлює гармонія, чарівність. Вплив Венери ідеально для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Її Ваги можуть подякувати за відсутність рішучості, а також сумніви у власних силах.

26 вересня свій день народження святкують типові Ваги. Представники знаку вкрай рідко приймають рішення спонтанно. Вони завжди продумують шлях на кілька ходів. І тільки якщо результат їх влаштовує, приймають рішення зробити наступний крок. Ваги амбітні. Народжені 26 вересня жадають професійного визнання, матеріального успіху. Вони знають, як цього домогтися. Що стосується ставлення до себе і оточуючих, народжені 26 вересня Ваги аж ніяк не егоїстичні. Вони знаходять час для допомоги нужденним. Але при цьому не втрачають з уваги свої цілі.

В особистому житті народжені 26 вересня ні за що не відступлять від свого, доки не досягнуть бажаного, або будуть примушувати інших виконувати намічене. Це може привести до досить нервового поведінки вдома, як ніби вони бояться, що небеса впадуть, якщо щоденні справи не будуть виконуватися правильно. Таким чином, народжені 26 вересня ризикують зробити свою родину, друзів і в кінцевому рахунку себе нещасними. Немає сенсу говорити, що з них виходять дуже важкі керівники і начальники. Характерно, що більшість з народжених 26 вересня вірять в логіку і цінують її в повсякденному житті. Вони також вважають (до речі, цілком справедливо), що багато технічні проблеми можна вирішити з допомогою заздалегідь продуманих раціональних способів. Однак, як не парадоксально, їх власна поведінка може бути виключно свавільним і ірраціональним. Таким чином, можна сказати, що народжені у цей день — натури складні, важкі для розуміння.

Досить часто народжені 26 вересня мають друге чи навіть третє заняття, покликання чи хобі, яке вони залишають для себе. Подібні відхилення іноді досить сильно різняться з уявленням, що склалося про них в очах оточуючих. У самому справі, приховані або таємні захоплення мають особливу чарівність для тих, хто народився в цей день, і вони відчувають насолоду, зберігаючи у таємниці частину свого життя. Народжені 26 вересня сильні, енергійні та цілеспрямовані. Вони можуть бути ідеалістами, але рідко відхиляються далеко від практики, і якщо раптом у них з’являється бажання теоретизувати, значить, їх турбує успіх або провал ідеї.

Народжені 26 вересня відмінно володіють розвиненим почуттям гумору, однак люди простіше не завжди розуміють їх жарти з-за тою, що важко вхопити іронії. Їх їдка критика тим не менш рідко проходить непоміченою, тому, якщо народжені в цей день не будуть обережні, вони можуть легко нажити собі ворогів. Найбільш освічені особистості, народжені 26 вересня, вміють заявити про себе. Їх вплив настільки сильно, що воно може віддаватися як брижі на поверхні ставка, яка розходиться далеко від джерела і навіть дає про себе знати, коли джерела вже немає. Навіть ті, хто недолюблює їх, зазвичай визнають блиск і ретельність роботи, виконуваної цими людьми.

Чоловік Терези — народився 26 Вересня

Чоловіки, народжені 26 вересня — володіють наступними рисами: такий кавалер — споглядальний, сором’язливий, об’єктивний, мрійливий. Чоловіки-Терези – самі вірні і віддані супутники життя. Вони легко і ненав’язливо створюють затишок і гармонію в своєму оточенні, неконфліктні і поступливі, люблять галасливі компанії і розваги. Представники цього сузір’я приємні в спілкуванні, завжди привітні, доброзичливі і веселі.

Жінка Терези — народилася 26 Вересня

Жінки, народжені 26 вересня, не схожі на інших такими якостями: така дама — естетична, товариська, жіночна, приваблива. Жінки-Терези – мудрі і господарські. На перший погляд поступливі і поступливі, вони незмінно підпорядковують хід подій своїм сценарієм. Вони роблять великий вплив на своїх супутників, ненав’язливо даючи їм поради і керуючи діями. Люблять контролювати ситуацію і прораховувати всі ризики до того, як вирішаться на щось.

День Народження 26 Вересня

Про що йдеться в гороскопі тих людей, чия дата народження припадає на 26 вересня? Всі люди з такою датою народилися під знаком зодіаку — Терези. Народжені 26 вересня знак зодіаку Терези, досить терплячі, щоб домагатися гарного результату багаторазовими спробами. Вони і справді вірять у те, що шлях до досконалості пролягає через безперервну практику і тренування. Їм добре відомо, як досягти бажаних цілей, і вони надихають оточуючих власним прикладом.

Зазвичай люди, народжені 26 вересня знак зодіаку Терези, вірять у переваги логічних і послідовних методів вирішення проблем як побутового, так технічного характеру. Хоча їх поведінка часто суперечить їх власним теоріям, і вони можуть робити абсолютно непередбачувані і нераціональні вчинки. Це складні особистості, що не піддаються розумінню. Як і на роботі, так і в сімейному житті, Ваги, які народилися 26 вересня, упираються в досягненні поставлених ними цілей до тих пір, поки досягнутий результат не стане відповідати їх запланованим вимогам. Або ж вони привернуть до виконання намічених ними завдань людей, що знаходяться в їх підпорядкуванні.

В результаті, будинки найменший відступ від правил, притриманих ними, призведе до досить непропорційною реакції з їх боку. Близькі люди повинні будуть скрупульозно дотримуватися правильну послідовність всіх повсякденних справ, і дотримуватися раз і назавжди заведеного порядку, бо тільки це здатне зберегти душевну рівновагу Терезів. Чи варто говорити, що люди, народжені 26 вересня знак зодіаку Ваги, стають найбільш деспотичними і вимогливими начальниками і керівниками. Вони здатні зробити нещасними своїх близьких, друзів, і, зрештою, самих себе.

Люди з датою народження, що припадає на 26 вересня, потребують якоїсь віддушини, щоб відволіктися від напруженого графіка поточних справ. Такої зазвичай служить таємне хобі чи захоплення, невідоме оточуючим, і абсолютно неприсущее їх зовнішнього складом характеру і уявленням, що склалися про них. Чоловіки і жінки, народжені 26 вересня знак зодіаку Терези, дуже активні, енергійні та сповнені життєвих сил. Їх проекти можуть виглядати идеалистичными, але на практиці вони цілком можуть бути реалізовані. А якщо раптом у них виникає нездоланне бажання обговорення всіх подробиць, це говорить про їх турботу і сумніви в успішному завершенні справи.

Зате виконані ними дії мають ефект кинутого каменя на воді кола, що розходяться від нього, ще довго будуть нагадувати про нього. Якість виконаної Вагами роботи не можуть піддати сумніву навіть їх недруги. Терези, що мають дату народження 26 вересня, повинні направляти свою енергію в правильне русло і стримувати своє бажання вічно повчати і направляти оточуючих. Дайте іншим людям право на їх власну думку, навчитеся прислухатися до почуттів і потреб ваших близьких і друзів. Іноді потрібно повчитися в інших здатності відпочивати і робити помилки. Досягнення досконалості не є сенсом життя і гарантією щастя.

Любов і Сумісність

Дружелюбність, щирість і готовність йти на компроміс налаштовують людей на позитивний лад у спілкуванні з вами. У близьких стосунках ви здатні на повну відданість і розуміння, якщо зустрінете відповідного людини. Ви жадаєте постійного союзу, але при цьому настільки зосереджені на досягненні поставлених цілей, що може пройти багато часу, перш ніж ви його знайдете.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народжені 26 вересня – талановиті актори життєвого театру. Вони носять маску дипломатії і чарівності. Насправді люди прагнуть до одного – перемоги. І для неї всі засоби хороші. Натура народжених 26 вересня суперечлива. Зовні вони можуть бути розслабленими, спокійними. А всередині при цьому кипить розпечена лава. Не відмовиш народився 26 вересня в цілеспрямованість і силу волі. Таких людей часто називають «залізними». Вони домагаються цілей, можуть йти по головах, не схильні проявляти емоції. Але до близьким такі люди ставляться зовсім інакше. Вдома вони можуть бути ніжними, турботливими, співчутливими.

Терезам властиві перфекціонізм і терпіння. У роботі ці якості тільки допомагають. Ваги будуть робити операцію стільки разів, скільки потрібно для отримання ідеального результату. Переписати звіт, переробити схему, сформулювати по-іншому мова для виступу – для Ваг не проблема. Відповідальний спеціаліст зробить все необхідне, щоб кінцевий продукт його діяльності був бездоганним. Ваги-керівник працює за тим же принципом. Тільки вимагає він це все від підлеглих.

Здоров’я і Хвороби

Особливістю Ваг, народжених 26 вересня, є зовнішнє богатирське здоров’я. Багато захворювання можуть протікати у них практично безсимптомно. В результаті хвороби переходять у хронічну форму. Терезам рекомендується уважно прислухатися до своїх відчуттів. Навіть слабка біль в області внутрішніх органів повинна стати приводом для звернення до лікаря. Це допоможе вчасно поставити діагноз, уникнути серйозних проблем зі здоров’ям у майбутньому. Що стосується психологічного здоров’я, Терезам необхідно навчитися справлятися зі стресом. Найкращими ліками для них стануть турбота і домашнє тепло.

Доля і Удача

В цей день народжуються досить суперечливі натури. У дитинстві можливі проблеми зі здоров’ям. Характер у народжених в цей день вольовий, вони потайливі, проявляють інтерес до містики, окультизму. У першій половині життя можливі труднощі і проблеми. Але вони зможуть змінити свою долю і знайдуть успішне застосування своїм талантам і здібностям. В матеріальній сфері поступово настане стабільність. У сімейному житті будуть дрібні розбіжності, але до розлучення справа не дійде.

Поради Терезам, Народженим 26 Вересня

Не поступатися принципами, не відступати від свого – це, звичайно, здорово. Але не завадить об’єктивно оцінити ситуацію, чесно відповісти собі на питання, а чи мені потрібно те, чого я добиваюся. Навчіться контролювати свою енергію — надто активна діяльність може викликати огиду у інших. Будьте студентом, а не тільки вчителем. Іноді помилки необхідні; досконалість не завжди є вищою метою. Розвивайте вміння розслаблятися. Періодично дозволяйте собі рости.


Залишити відгук