Сонце у Водолії — Місяць у Діві

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Діві — така людина не упустить жодної дрібниці, він акуратний та місцями педантичний, точний і пунктуальний. Він уважно обмірковує свої плани, навіть креативні, потім уважно прораховує їх раціональність і вже після цього приступає до наполегливої реалізації. Ви Водолій з гарною практичною жилкою. Емоціями не фонтанируете, висловлюєте їх акуратно і інтелігентно. Любите покритикувати і обговорити кого-небудь, а до критики в свою адресу ставитеся раздражительно.

Сила розуму і здатність абстрагуватися від особистих симпатій і антипатій — ваші головні достоїнства, ваші судження відрізняються незвичайним розсудливістю, оскільки ви здатні ставити речі строгому критичному аналізові і в той же час стримувати свої емоції. Якщо ви добре освічені, ви досягнете великого успіху в інтелектуальної, творчої або професійної діяльності. Ви виразні і красномовні. Ви можете легко довести, що біле — це чорне, а чорне — це біле. У суперечці ви небезпечний опонент, і навіть в особистих стосунках пустите в хід своє вміння сперечатися і міркувати логічно.

Ви вірите в силу усного і друкованого слова, і це, ймовірно, буде накладати відбиток незвичності на вашу емоційну життя. Ви придумуєте причини і виправдання для ваших уподобань і емоцій і очікуєте, що й інші люди будуть робити те ж саме. Ви не вмієте програвати і дуже засмучуєтесь, коли люди не погоджуються з вами і ваші аргументи не діють.

Ви вважаєте, що ті, хто любить вас, повинні погодитися з вами, а ті, хто погоджується з вами, повинні любити вас. Так як інші люди не беруть такої логіки, ви, ймовірно, будете почувати себе зовсім самотнім. Це положення планет схиляє до почуття жалості до себе. Ви приймаєте себе дуже серйозно і засмучуєтеся, коли інші не роблять того ж самого.

Дивно відчужений підхід до всього, що пов’язано з любов’ю і прихильністю, приносить вам розчарування, так як, хоча ви потребуєте в суспільстві людей та близьких відносинах, ви не висловлюєте це прямо. Ви чутливі і дуже сильно переживаєте відмови. Часто здатні уявити собі, що вас відкидають, хоча насправді це не так. Ви горді і тому здаєтеся самодостатнім, і це теж зовсім не так.


Залишити відгук