Сонце у Водолії — Місяць у Тельці

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Тельці — вас, швидше за все, називають упрямцем. У вас велика сила волі і велика самовпевненість. Ви непохитні у своїх поглядах, дієте тільки за своїм бажанням, наполегливі і наполегливі в досягненні мети. Ви людина дуже розумний, розсудливий і неспішний. Прагнете до стабільності і систематичності у повсякденному житті, але в мріях здатні заноситься дуже далеко. Мрії свої вмієте реалізовувати, тому що маєте терпіння, системним підходом, цілеспрямованістю та старанністю.

Емоційна та інтелектуальна сторони ваша натури чудово доповнюють один одного. У вас прекрасний логічний склад розуму, ви завжди прагнете дійти до суті справи. Ви володієте всіма якостями, необхідними для того, щоб стати хорошим керівником, за винятком бажання бути їм. Ви прагнете розвивати свої духовні якості, а не ті, які ведуть до успіху у широкої публіки.

Ви не хочете ні повчати, ні володарювати і живете за принципом «живи сам і давай жити іншим». Це надає вам деяку відчуженість, яку можна прийняти за снобізм. Ви оцінюєте людей не за їх багатства і становища в суспільстві, а по тому, наскільки вони вам цікаві. Якщо вони не цікавлять вас, ви з ними просто не спілкуєтеся.

Ви велелюбні, але при цьому здатні зберігати вірність, і володієте розвиненим почуттям обов’язку, яке утримує вас від зради краще, ніж це могли б зробити будь-які договори або угоди, які ви в душі нехтуєте, хоча в дійсності порушуєте їх рідко. Ви любите мир і гармонію і використовуєте весь свій такт і ввічливість, щоб уникнути сварки.

Зазвичай ви домагаєтеся свого спокійно, але наполегливо і тільки мирними шляхами» так «щоб і вовки були ситі і вівці цілі». В юності це проявляється як впертість, але з віком перетворюється в цілеспрямованість. Ви вмієте чекати і усвідомлюєте марність силових методів. В спілкуванні з людьми ви доброзичливі і співчутливі, але своєю останньою сорочкою для іншої людини жертвувати не станете.


Залишити відгук