Сонце у Водолії — Місяць у Скорпіоні

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Скорпіоні — ви сильний, хоробрий, рішучий людина, що має яскраві прагнення і сильні пробивні здібності. ви здатні ризикувати, боротися, прагнути будь-якими шляхами виконати свої плани. Вас не зупинити, якщо ви щось задумали. На словах вас теж важко переконати, ви досить суб’єктивні і слухаєте тільки свій внутрішній голос. Ви весь час перебуваєте під внутрішньою напругою, складно розслабитися, викинути неспокійні думки з голови. З такими показниками (за наявності пари інших планет у знаках Козерога, Діви або Тільця) ви можете стати успішним підприємцем.

Ваша добра думка про себе — це ваша дороговказна зірка. Ніхто, ймовірно, не буде так важливий для вас, як ви і ваші амбіції. Ваш підхід до життя дуже суб’єктивний, і це відчувається навіть у ваших самих об’єктивних судженнях, так само як і те, наскільки гостро ви усвідомлюєте значущість власної особистості. Ви — помітна особистість у своєму колі спілкування і можете вплинути на все, з чим стикаєтеся (погане або хороше — це інше питання).

Ви володієте блискучим розумом, привабливістю і енергією і змушуєте людей повірити у вашу значимість. Ваші чари вселяють оточуючим впевненість у вашій непогрішності і невразливості, але це чарівність носить такий особистісний характер і настільки залежить від рівня вашої внутрішньої енергетики, що варто вам розслабитися, воно зникає.

Ви знаєте про це своєму властивості і не намагаєтеся впливати на людей, коли ви не в змозі цього зробити. Людей приваблює ваша особистість, а не ваші вчинки, і коли ви потребуєте захисника, то деякі вызовутся виконувати цю роль. Ви приймаєте відповідальність за своє життя і самі будуєте її, і ніщо вам не дається задарма.

Якщо ви зможете навчитися відокремлювати свої думки і почуття від всепоглинаючого «я», то ви станете більш об’єктивно оцінювати навколишній світ, і це забезпечить вам більш тверду життєву основу. Але ви схильні будувати своє життя, спираючись на свою життєву силу, і швидше завойовуєте, ніж домагаєтеся визнання і любові. В результаті, коли ви більше не здатні вимагати, виявляється, що це дуже ненадійна основа для того, щоб і далі користуватися визнанням і любов’ю. Ви глибока і сильна особистість, але з-за свого егоцентризму можете здаватися поверхневим. Якщо ви не володієте достатньою енергією і прагненням до визнання, у вас може виявитися свого роду інертність.


Залишити відгук