Сонце у Водолії — Місяць у Стрільці

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Стрільці — ви веселий, інтелігентний, завзятий чоловік з великими планами на життя. Благородні у своїх помислах, цікаві, прагнете виїхати за межі своєї Батьківщини, щоб пізнати багато нового і цікавого. Вам нудно і незатишно сидіти на одному місці, вас манять зміни і невідомість. Від цього ви нетерплячі і поспішними, що іноді дуже заважає вам у житті. Вас можна назвати романтиком, здатним на великі вчинки під владою власних емоція і бажань. Ви прямолінійні в спілкуванні, не звикли приховувати правду від співрозмовника.

Незалежність в думках і вчинках, думках і в промовах — ось ваше кредо. Ви — інтелектуал, здатний зосередити свою емоційну і пристрасну натуру на інтелектуальних концепціях і наблизитися до філософського ідеалу об’єктивності. Цього немає в початку вашого життя, коли у вас вирують емоції, погрожуючи повністю придушити вашу особистість. Ви володієте широкими поглядами і твердо дотримуватися своїх думок, вам властива безкомпромісна чесність в інтелектуальних питаннях. Широта ваших інтересів може зробити вас який кружляє в хмарах і непрактичним дилетантом.

Ви — природжений керівник та не довго терпітимете залежне становище. Ви просунетеся в кар’єрі завдяки працьовитості, чесності, кмітливості і сумлінному ставленні до своїх обов’язків. Ви здатні не соромитися у виразах (особливо якщо крім Місяця в Стрільці також знаходиться і Меркурій), і вам слід приборкувати свою схильність бути занадто незалежним і навчитися уживатися з людьми і сприймати світ таким, яким він є.

Ви, ймовірно, ніколи не навчитеся йти на компроміс з правдою і честю, але ви повинні навчитися йти на компроміс з людьми. Ви любите мистецтво і літературу, цінуєте все прекрасне. Вам близькі слова Джона Кітса: «Краса— це правда, а правда — це краса». При цьому найбільше задоволення вам доставляє краса геометричних ліній і логічних побудов, а не чуттєве сприйняття художніх образів.

Що стосується емоцій, то це положення планет схиляє до декількох бурхливих любовних романів і показує ймовірність більше ніж одного шлюбу. Ви до старості зберегти великий особистий магнетизм, здається, що ви п’єте з джерела вічної молодості, так як вам протягом довгого часу вдається зберегти дивно моложавий вигляд. Завдяки своєму характеру і допомоги впливових друзів вам буде супроводжувати удача в житті.


Залишити відгук