Сонце у Водолії — Місяць у Рибах

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Рибах – ви дуже чуйний і проникливий Водолій з глибоким-глибоким внутрішнім світом. Можливо, не всі про це здогадуються, але ви не звикли говорити на цю тему. У вас творча натура, сильна інтуїція і жагучий потяг до різних таємниць і загадок. Ви людина інтелектуальної праці, фізичні заняття не любите. Можете “зависати” у своїх мріях, лише б нічого не робити, лише б вас ніхто не турбував. Володієте суб’єктивним поглядом на життя, в результаті чого можете постраждати від власного суб’єктивізму.

Ви інтуїтивні, схильні до містики, покладаєтеся на свої здогадки та прозріння, а швидкість вашого мислення здатна повести вас у будь-якому напрямку — до правди або до оманам. Ви відчуваєте поезію як науку і знаходите поезію в науці. Поєднання реального і абстрактного, явного і уявного, містичного і земної дозволяє вам розбиратися в багатьох сферах знань.

Ви потребуєте в хорошій освіті, розвитку логічного мислення і поваги до точності і фактами. Без такої інтелектуальної підготовки ви можете стати першокласним фантазером, спіритуаліста, медіумом або ясновидцем, вірить у привидів, фей та ельфів. У будь-якому випадку в житті вас завжди буде зачаровувати невидиме, таємниче і дивне, що може спонукати вас дотримуватися дивних забобонів і проявляти повне легковір’я в одних питаннях, зберігаючи повну раціональність в інших.

У ваше особисте життя нелегко проникнути. Ви можете мати манію величі або манію переслідування, вірити у відьом і чаклунів, в алхімію або в те, що світ є плоским, або що трапиться якесь нещастя, якщо вам перейде дорогу чорний кіт.

У всьому, що ви робите і у що вірите, дивним чином переплітається реальне і ірраціональне, але ви занадто тісно пов’язані з реальністю, щоб ці дивацтва мали які-небудь наслідки, вони лише надають колорит і таємничість вашої особистості. У любові ви ідеаліст, вірні, чутливі, легко піддаєтеся на обман і швидше образитеся, ніж розсердитеся, якщо вас обдурять.


Залишити відгук