Сонце у Водолії — Місяць у Терезах

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Терезах — ви людина товариська, тактовний, спостережливі. Добре эрудированы, можете підтримати будь-яку розмову. При такому поєднанні ваше водолейский егоїзм трохи згладжується, ви вмієте чути партнера, розуміти його потреби і допомагати, без прохань. У вас високі ідеали. Вас можна назвати естетом, любите мистецтво, культуру, спілкування, все красиве і незвичайне. Намагаєтеся не допускати грубощів, різкості, невігластва. Для вас важлива спокійна і гармонійна обстановка навколо.

Ви дуже суспільно активні, надзвичайно романтичні і відчуєте багато мінливості любові. Вас завжди засмучують прояви нещирості, невірність, зрада і зрада коханих людей. Ви здатні прив’язуватися до самим невідповідним людям і дивуєтеся, коли вони йдуть від вас.

З іншого боку, ви теж не подарунок — невловиме створення, яке любить, поки любиться, і цим швидко стомлюється. Ви справляєте враження, що ви — сама відданість, але при першому ж зручному випадку знаходите причину, щоб втекти. Ви, звичайно, можете бути вірні, але по-своєму, дуже по-своєму.

Ви — людина великого чарівності, яскрава особистість, дуже щира, і коли ваша емоційна життя стає більш впорядкованою (шлюб для вас — реальна потреба), то конструктивні сторони вашої натури стають очевидними. Ви розумієте людей і, добре знаючи їх недоліки, терпляче і співчутливо ставитися до них; ви — ідеальне довірена особа.

Ви краще всього досягнете успіху в артистичній кар’єрі, де ваш ідеалізм і виразність знайдуть своє повне вираження, або в бізнесі, так як ви — хороший продавець, вміє переконати, наполегливий, але не настирливий. Ви знаєте, як найкращим чином подати себе і продати продукт своєї праці. Вам бракує завзяття, і якщо у вас не виходить з першого разу, то ви, ймовірно, втрачаєте інтерес.


Залишити відгук