Сонце у Водолії — Місяць у Леві

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Леві — ви активна людина з великим запасом сил та оптимізму. Ви дуже доброзичливі. Для вас важливо обов’язково мати можливість виразити себе перед партнером, показати свою щедрість, доброту, благодійність. Ви здатні брати на себе ініціативу в колективі, не боїтеся відповідальності, здатні «запалити» серця колег своєю новою ідеєю. У спілкуванні — самовпевнені і принципові, з вами можна сперечатися, але ви найчастіше залишаєтеся при своїй думці.

Ваш інтелект і ваші емоції постійно ведуть боротьбу за переважання в вашій свідомості, так як ви — людина інтелектуального складу — володієте таким активним уявою, що воно часто впливає на ваші розумові процеси. В царстві чистої думки ви схильні переходити від наукових ідей до умоглядним.

Що ж стосується відносин з людьми, то вашу страсну та експансивну натуру здатний обдурити будь-який, хто тим чи іншим способом зіграє на вашій потреби в любові і прихильності або створить враження, що потребу в них. Так як ви співчутливі, ідеалістичні і романтичні, ви очаровываетесь людьми, впускаєте їх у свою душу і завжди знаходите виправдання для цього, навіть якщо вони виявилися гідні вашої любові і співчуття.

Ви горді, незалежні і самостійні, і якщо у вас створюється про людину хороша думка, то ви не любите змінювати його. Тому в любові або дружби ви здатні робити хорошу міну при поганій грі і підтримувати стосунки протягом тривалого часу. Але якщо людина безпосередньо зачіпає вашу гордість, ви моментально з ним пориваєте і більше ніколи не спілкуєтеся. Ви володієте артистичними здібностями. Ви наполегливі, але тільки якщо стоїте на твердій землі, а не літаєте в хмарах.


Залишити відгук