Сонце у Водолії — Місяць у Близнюках

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Близнюках — ви інтелектуал в квадраті, цікавиться всім навколо. Ви натхненний і ідеалістичний людина, напевно володіє красномовством і літературним талантом (якщо Ваш Меркурій сильно не вражений). Ви дуже швидко навчаєтесь, легко засвоюєте будь-яку інформацію, допитливі і доброзичливі. З вами приємно мати справу. Фізична праця не любите, віддаєте перевагу заробляти своїм розумом і комунікабельністю. Мінливі у своїх поглядах, непостійні, нервові, прагнете до новизни і не любите давати клятвені обіцянки.

Ви романтичні, і, якщо ви не зможете реалізувати це якість в артистичній кар’єрі або повністю подолати, емоції повністю поглинуть вас. Ваш ідеалізм тісно пов’язана з критичністю, і розчарування зростає невдоволення з людьми, коли вони виявляються не такі романтичні, як ви припускали. Ви кидаєтеся в романи з головою, щиро і натхненно, керуючись найвищими почуттями, а якщо ентузіазм йде на спад або високі почуття піддаються сумніву, ви тут же відступаєте.

Ви любите все перебільшувати, і, розповідаючи про події свого життя, використовуєте тільки чудові ступеня. Ваш коханий завжди найпрекрасніший в світі — і після того, як він або вона зникає з вашого життя, ви все ще чіпляєтеся за ідеал, намагаючись знайти виправдання і своєї любові, і свого догляду. Ви вірите в те, що справжня любов повинна мати сумний кінець, чим і переконуєтеся на особистому досвіді.

У вас швидкий, інтуїтивний, кілька поверхневий розум. Ви вважаєте, що краще знати потроху про все, чим глибоко розбиратися в чомусь одному. Такий склад розуму може виявитися великою перешкодою для занять бізнесом або іншої професійної діяльності. Вам все швидко набридає, і, якщо вам не щастить, ви стрибаєте з однієї роботи на іншу, так само як від одного коханця до іншого.

Для жінки це положення більш сприятливо, ніж для чоловіка, так як нотка романтизму в жіночому характері не чинить на неї настільки руйнівного впливу, як на чоловіка. Занадто велика частка романтизму в характері чоловіка надає йому ненадійність, нерішучість і наділяє його певним почуттям безпорадності перед світом, який великим ідеалістові здається несправедливим.

Долайте схильність перескакувати з предмета на предмет, емоційних, інтелектуальних та ділових питаннях; направте свою індивідуальність в конструктивне русло, і ваша різнобічність виявиться великою перевагою, коли ви вирішите, що ви хочете в житті.


Залишити відгук