Сонце у Водолії — Місяць у Козерозі

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Козерозі — ви діловий і практичний чоловік, не дозволяє собі зайвих емоцій. Ви виглядаєте солідно, міркуєте спокійно, вмієте показати співрозмовникові серйозність своїх намірів. З вами приємно мати справу. З-за того, що більшу частину емоцій, хвилювань і переживань ви тримаєте в собі, буваєте дратівливим і шкідливим. Прагнете стати авторитетним і впливовим людиною, не любите порожньої балаканини і багато змін. Шукайте в житті стабільність, будуєте раціональні плани і часто думаєте про майбутнє.

Ви — стовідсотковий американець, прихильник встановлених правил і громадського порядку, затятий індивідуаліст. Примітним є той факт, що під цим поєднанням планет народилося більше видатних американців, ніж під будь-якою іншою комбінацією Сонця і Місяця. Вона схожа з гороскопом Сполучених Штатів і принесе вам успіх в суспільному житті, в основному в політиці, але також і у будь-якої діяльності, яка пов’язана з американською публікою.

Ви здатні автоматично привернути увагу й інтерес оточуючих, так як у вас поєднується теплота і людяність зі строгою прихильністю фактами — комбінація чорт, немов спеціально призначена, щоб завоювати підтримку людей. Таким чином, якби ви були президентом (Лінкольн), винахідником (Едісон), актором (Джон Бар-римор і Кетрін Корнелл), критиком (Джордж Джен Натан), поетом (Вільям Еллері, Леонард і Вільям Роуз Бенет) або романістом (Дороті Кенфилд Фішер), так чи інакше ваша робота несе знак винятковості і пов’язана з широкою публікою.

Якості, що гарантують вам успіх, — це уява, проникливість, безстрашність, упевненість у собі та шляхетність мети, яка лежить в основі всіх ваших устремлінь і про який ви ніколи не забуваєте. Ваші амбіції важливі для вас, але честь — ще важливіше, і якщо доведеться робити вибір, то ви пожертвуєте амбіціями, але ніколи — честю. Саме ця цілісність вашої натури викликає любов оточуючих, при цьому більш добросерді, більш виразні, більш говіркі люди, ніж ви, вважаються всього лише непоганими, тоді як вас, з вашої строгістю, вашою гордістю, вашими серйозними думками про те, що правильно, а що ні, люблять набагато більше.

Ніхто не заздрить вашого успіху: люди визнають, що ви його заслужили, тому що створювали його своїми руками і ніколи не поступалися правдою або своїми переконаннями. При будь-якому суспільному ладі ви будете всіма улюбленою і шанованою людиною, здатним взяти на себе владні повноваження і з честю нести їх; людиною, здатним задумувати і реалізовувати великі проекти і залишатися такою ж цілісною особистістю, байдужою до оплесків, навіть зійшовши на вершину слави і успіху.


Залишити відгук