День Народження 25 Вересня: Знак Зодіаку — Терези

Ваги, які народилися 25 вересня, доброзичливі, дотепні і привабливі. Завжди оптимістичний і відкритий, ви любите вечірки та різні світські заходи, однак схильні до різких змін настрою і смутку, під час якого вам необхідно час для роздумів і медитацій. Ваша проникливість і інтуїція працюють рука об руку з живим, аналітичним розумом, ретельно збираючи, а потім поширюючи інформацію. Активний і кмітливий, ви наділені глибокою мудрістю, філософським поглядом на життя і тонкої сприйнятливістю, що межує з телепатією.

Народжені 25 вересня повинні змушувати себе займатися фізичними вправами. Однак часто буває важко змусити їх вийти на стадіон або відвідати тренажерний зал. Чудовою формою вправи для них стануть довгі щоденні прогулянки, під час яких вони можуть дозволити бродити своїм думкам, а планам набувати форму. Що стосується дієти, народжені в цей день зазвичай бувають задоволені простою їжею, але тим не менше, їм слід дотримуватися більш збалансованого меню, особливо якщо їх раціон перевантажений білками, жирами або вуглеводами одного ряду. Маючи сидячу роботу, народжені 25 вересня нерідко наживають собі проблеми в нижній частині спини. Для підтримки психічного здоров’я корисно уникати алкоголю. Щоб підтримувати в активному стані нирки і уникнути інфекцій жовчного або сечового міхура, потрібно випивати не менше двох літрів води щодня.

Уроджених 25 вересня цікаві стосунки з суспільством. З одного боку, від нього залежать їхні кошти до існування і в кінцевому рахунку успіх, а з іншого — ці люди часто відкрито критикують видимі недоліки, намагаючись тим самим продемонструвати, як можна поліпшити існуючі порядки. Таким чином, їх вдавана негативність або критичні оцінки майже завжди призводять до позитивних результатів. Як не дивно, народжених у цей день часто розглядають як типових представників певних соціальних кіл, національностей або етнічних груп, настільки тісно вони асоціюються з ними на думку оточуючих. Ніхто інший, однак, не буде так критично налаштований по відношенню до своїх близьких, сусідів, міста, регіону або державі, як вони. Отже, їхні стосунки з рідною вітчизною являють собою цікавий симбіоз, свого роду співжиття, яке може бути одночасно і вигідно і вигідно для обох сторін.

Знак Зодіаку 25 Вересня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Повітряної стихії, які відрізняються наступними якостями: активність, плюралізм, раціональність, вишуканість, інтелігентність.

Планета Управитель: Венера. Відповідає за чарівність, гармонія. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідає за прагнення перекласти вибір на інших людей, а також сумніви у власних силах.

25 вересня народжуються Ваги. Представників знаку відрізняє тонка сприйнятливість. Іноді вона навіть межує з телепатією. Багато представників знаку не розвивають свої здібності, і абсолютно даремно. Наділені чудовою інтуїцією, вони могли б уникнути багатьох помилок у житті. Ваги, які народилися 25 вересня, володіють аналітичним складом розуму. Це часто приносить користь їм у професійній діяльності. Але любов до аналітики робить ведмежу послугу в особистому житті. На жаль, нерідко Ваги приймають бажане за дійсне, надумывают проблеми.

Народжені 25 вересня нерідко зазнають труднощів, намагаючись відкрито і чесно висловлювати свої емоції в особистих відносинах. На перший погляд вони можуть виглядати холодними і стриманими. Насправді ізольована в емоційному плані життя і/або деяка закритість від соціальних контактів, необхідна кар’єрою, в цілому типовою для цих людей. Багато хто з них по-справжньому страждають у відсутності любові, і якщо хто-небудь відгукнеться на їхні почуття, вони будуть безмежно щасливі. Тим не менше по відношенню до друзів народжені 25 вересня не завжди проявляють належну лояльність. Втілюючи цінності та сподівання своєї компанії, багато з них навмисне тримають дистанцію, немов передбачаючи можливість зради інших. Володіючи розвиненою уявою, народжені 25 вересня в той же час дуже точні і прискіпливі. Перфекционис-ти по натурі, вони зазвичай часто перевіряють свою роботу, щоб виявити помилки і зміцнити слабкі місця.

Від інших вони вимагають того ж, що і від себе. Вельми цікаво, що, дозволяючи собі критикувати свою соціальну групу, вони не реагують спокійно на подібну критику з боку навколишніх, а, по суті, часом багато хто з них навіть бувають затятими захисниками громадських інтересів. Народжені 25 вересня часто здатні побудувати більш глибокі відносини з суспільством, соціальним шаром та/або з тим колективом, де вони працюють, ніж з конкретним приватним особою. Як наслідок, близькі люди іноді починають відчувати, ніби є щось таке, що вони ніколи не зможуть розділити. Народжені 25 вересня повинні особливо остерігатися, щоб їх діти не виросли з відчуттям обділеності в цьому плані.

Чоловік Терези — народився 25 Вересня

Чоловіки, c датою народження 25 вересня — відрізняються наступними властивостями: такий кавалер — чемний, комунікабельний, неконфліктний, гармонійний. Чоловіки-Терези – самі вірні і віддані супутники життя. Вони легко і ненав’язливо створюють затишок і гармонію в своєму оточенні, неконфліктні і поступливі, люблять галасливі компанії і розваги. Представники цього сузір’я приємні в спілкуванні, завжди привітні, доброзичливі і веселі.

Жінка Терези — народилася 25 Вересня

Жінки, що з’явилися на світ 25 вересня, виділяються особливими гранями темпераменту: така дама — чаруюча, жіночна, приваблива, витончена. Жінки-Терези – мудрі і господарські. На перший погляд поступливі і поступливі, вони незмінно підпорядковують хід подій своїм сценарієм. Вони роблять великий вплив на своїх супутників, ненав’язливо даючи їм поради і керуючи діями. Люблять контролювати ситуацію і прораховувати всі ризики до того, як вирішаться на щось.

День Народження 25 Вересня

Напевно, не секрет, що Ваги відносяться до групи людей, які постійно щось зважують, намагаючись знайти гармонійну позицію буття. Народжені 25 вересня знак зодіаку Терези, які незважаючи на безперервний аналіз усіляких ситуацій, все одно схильні кидати виклик суспільству. Вони рідко задоволені місцем, де народилися і часто прагнуть покинути свою Батьківщину в пошуках землі обітованої. І фактично завжди знаходять її. Їх наполегливості та комунікативним вмінням можна тільки позаздрити.

Народжені 25 вересня знак зодіаку Терези часто виглядають холодними і непреступными, але це лише від того, що їм дуже складно виявляти свої справжні почуття і переживання. Швидше, підсвідомо все робиться для того, щоб приховати від сторонніх очей свою тонку натуру. У любовних стосунках це дуже чуйні партнери. Якщо об’єкт їх натхнення відповідає взаємністю, то це окрилює Ваг, робить їх неймовірно щасливими. Тому тих, хто обере собі в партнери народжених 25 вересня знак зодіаку Терези, будуть купатися уваги і турботи. Але до своїм друзям ці люди часто несправедливі і надмірно суворі. Це не означає, що вони знецінюють своє коло спілкування, просто вони суворі до себе від цього і не балують інших. До того ж, таким чином, вони виключають можливість зради близьких людей. Кого вони дійсно благотворит, так це їхня друга половинка. Адже неможливо знаходиться в режимі захисту весь час безперервно.

У професійних аспектах народжені 25 вересня знак зодіаку Терези дуже прискіпливі до себе. Вони відточують своє вміння, немов діаманти. Їм дуже подобається вчитися, досягати чогось нового, і не важливо, скільки років зроду, вони завжди прагнуть до нових знань. Це ще одна причина, з якої ці люди ведуть себе гордовито. Вони знають собі ціну і не прощають дурниці, вони на дух не переносять дурних людей. Налагодити стосунки, часом, з компанією або групою осіб, народжених 25 вересня знак зодіаку Терези, виходить значно простіше, ніж з конкретною особистістю.

Не дивлячись на це, з чоловіками і жінками народженими 25 вересня знак зодіаку Терези, найчастіше, дуже цікаво бо вони завжди прагнуть дізнатися щось нове, а купуючи нову інформацію, намагаються нею «заразити» всіх решта. Це робить їх дуже цікавими співрозмовниками. У ліжку Ваги так само прагнуть до нововведень, їм подобаються експерименти, велике значення для них грає прелюдія, їм приносить задоволення розтягувати процес, прикрашаючи його усіляким антуражем. Часом з таким партнером нелегко, але точно ніколи не буває нудно.

Людям, народженим 25 вересня знак зодіаку Терези, слід трохи розслабитися. Слід іноді переглядати свої погляди з приводу оточуючих і бути більш довірливими до тих, хто виправдав свою довіру часом і вчинками. Ви дійсно є борцями за справедливість і не зазнаєте несправедливість навіть від близьких друзів. Однак стежте за своєю мовою, можливо, ваші слова, когось можуть сильно поранити. В цьому світі є люди, які дійсно Вас люблять, і ніколи не заподіють Вам зла, не варто відштовхувати їх від себе.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви можете стикатися з внутрішнім конфліктом. Ви романтик, а тому прагніть до тісного партнерства, проте незалежність і ненависть до обмежень зупиняють вас від прийняття на себе серйозних зобов’язань. Вам потрібен партнер, який здатний не тільки любити, але й поважати ваш особистий простір.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Дотепний, веселий, доброзичливий. Так можна охарактеризувати людини, яка народилася 25 вересня. Він також відкритий, оптимістичний, любить спілкуватися. Така людина не пропускає світських заходів, модних вечірок. Але варто чомусь піти не так, як його настрій і стан змінюється. На зміну оптимізму приходить зневіра. Людина занурюється в меланхолію. Перебувати в такому стані він може досить довго.

Часті зміни настрою – практично єдиний недолік народився 25 вересня. Він є людиною активною, цілеспрямованою, кмітливим. Іноді схильний пофілософствувати, він може сміятися над навколишнім світом і над собою. Тонке почуття гумору цінують знайомі та друзі народився 25 вересня.

Ваги часто наживають на роботі ворогів. Виною всьому їх критичність і прямолінійність. Представники знака не бояться висловлювати свою думку. Більш того, вони роблять це досить грубо. Але на практиці їх критика виявляється конструктивною. Вона дозволяє поліпшити існуючі порядки. За конструктивні пропозиції представників знаку і цінують на роботі. Начальство заплющує очі на їх конфліктність.

Здоров’я і Хвороби

Проблеми зі здоров’ям можуть початися у Терезів через нестачу фізичної активності. Представникам знака необхідно буквально змушувати себе робити вправи, зарядку, короткі пробіжки. А тим, хто бігати не любить, підійдуть прогулянки по місту. Вони дозволять убити двох зайців: дати організму необхідну навантаження і привести думки в порядок. Не варто Терезам користуватися для стимуляції мозкової діяльності стимуляторами, будь то звичайний кави або енергетик. Це загрожує розвитком залежності. А позбутися від неї буде ой як непросто.

Доля і Удача

В цей день народжуються талановиті, спокійні володіють великою інтуїцією люди. Вони наділені уявою, дипломатичні, наполегливі, можуть проявити себе в театрі, музиці. В житті будуть злети і падіння, але, подолавши всі перешкоди, вони зможуть створити для себе сприятливі умови життя, спираючись на підтримку близьких.

Поради Терезам, Народженим 25 Вересня

Критичність в професійному середовищі – відмінний стимул до змін. А ось вдома Терезам варто проявляти більше такту і терпіння. Не ображайте близьких просто тому, що не згодні з їх думкою. Настільки явна схильність до критичних оцінок може створити вам проблеми. Пам’ятайте, що слова можуть поранити сильніше фізичного впливу. Намагайтеся бути відкритими відносно почуттів. Не відрізати себе від життя.


Залишити відгук