Сонце у Водолії — Місяць у Раку

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць у Раку — це складне поєднання планет, що приводить до внутрішнього дисбалансу і душевних метань. Водолій прагне до свободи і має незалежний погляд на речі. Рак — консерватор, який прагне до стабільності і безпеки. Поєднання таких різних знаків в одній людині дає складний характер (хоча, звичайно ж, багато нюансів залежать і від інших планет). Це людина неспокійний із сильними внутрішніми прихильностями. Він прагне створити навколо себе свій світ, з близькими людьми, яким довіряє. Він дуже інтуїтивний і глибокий в розумінні життя. Романтик, не любить сварок і конфліктів, зовні — досить привабливий.

Ви дуже товариська людина, що потребує дружніх стосунках і дуже сприйнятливий у ставленні до власних почуттів, так само як і до почуттів інших людей. Ви дивним чином відчуваєте людей, тому зазвичай вони відчувають до вас щиру симпатію. Ви, ймовірно, людина високого походження, але це не заважає вам з чарівною безпосередністю спілкуватися з представниками будь-яких соціальних верств, так як вашу суть істинного демократа приховати неможливо.

Вас люблять слуги або підлеглі, і ви багато робите, щоб заслужити їх любов. Ця якість є великою комерційною цінністю; ви здатні бути самим собою і в той же час розташовувати до себе потрібних людей і примушувати їх добре платити вам. Тому ви завжди користуєтеся успіхом у широкого кола людей, працюєте ви на терені бізнесу, політики та мистецтва. Ви делікатні і завжди враховуєте, яку реакцію можуть викликати ваші слова. Ваша інтуїція добре виправдовує себе в практичних питаннях, але ваші ідеї можуть бути дещо утопічні.

Ви більш точні в почуттях, ніж в думках, а якщо ви займаєтеся творчістю, то плоди вашої праці звернені скоріше до почуттів, ніж до розуму людей. Це не означає, що ви дурні, ви володієте швидким, проникливим і частково натхненним розумом. Це означає тільки те, що у вас почуття переважають над розумом і здатні завести вас туди, куди б ви ніколи не потрапили, якщо б керувалися розумом. Ви романтичні, і незалежно від того, який спосіб життя ви ведете, дух пригоди забарвлює все, про що ви думаєте, говорите або робите.


Залишити відгук