Сонце у Водолії — Місяць в Овні

Якщо у вас Сонце в Козерозі, а Місяць в Овні — ви незалежний і оригінальний людина, завжди прагне до руху, до дій, до реалізації найнеймовірніших планів. Тому вас можуть вважати жорсткою і безкомпромісною людиною, яка намагається «тягнути ковдру на себе». У вашому житті рідко бувають застої, ви просто не вмієте тупцювати на місці, вам хочеться динамічно рухатися вперед, до нових цілей і нових горизонтів. Ви ідеаліст, любите поміркувати над чимось цікавим і незвіданим. Нетерпимі, хоробрі й самовпевнені.

Ви володієте швидким, енергійним і широким розумом, прекрасно усвідомлюєте силу свого інтелекту і критично ставитеся до всіх інших. Це одне з тих положень планет, які схиляють до цього комплексу переваги, тому вам слід остерігатися бути самовдоволеним, так як люди цього не люблять.

Ви вивчаєте речі з холодним неупередженістю дослідника, вам не вистачає емоційності. Ви тримаєтеся відчужено, але в той же час ви прагнете, щоб люди прислухалися до вашої думки. Ваші судження відрізняються тверезістю і точністю, вони ретельно продумані та сформульовані — але ваші здібності будуть пропадати марно, поки ви не зрозумієте, що не можна бути ходячою енциклопедією.

У вас сильна потреба у спілкуванні з людьми і в заняттях громадською діяльністю. Ви, ймовірно, походите з хорошої сім’ї, і перед вами відкриті двері багатьох будинків, куди вхожий далеко не всякий. Якщо ви станете менш зарозумілим і будете час від часу показувати людям, що ви потребуєте їх симпатії, вони стануть ставитися до вас набагато тепліше, і ви значно підвищите свої можливості домогтися успіху в суспільстві.

Ви маєте потребу в любові і прихильності, але холодність і відстороненість, яка тяжіє над усією вашою сутністю, позначається на вашій манері виражати свою любов і змушує вас здаватися менш добросердих і участливым, ніж ви є насправді. При цьому занадто велика незалежність не сприяє пробудженню ніжних почуттів.


Залишити відгук