Сонце у Водолії — Місяць у Водолії

Якщо у вас Сонце у Водолії і Місяць у Водолії — ви справжній Водолій в квадраті! Незалежний, самостійний, прагне до повної свободи (навіть від родичів і батьків) осіб. Ви великий ідеаліст, здатні на довгу і віддану дружбу. Вас приваблює все нове, цікаве, незвідане і далеке. Часто приваблює спілкування з іноземцями або з людьми іншої віри. Ви гуманіст і легко сприймаєте не збігаються з вашими думки і цілі. Ви здатні їх зрозуміти, обговорити і навіть дати пораду. Ваша проблема може полягати в нервовій системі — надто складно розслабитися і скинути з себе напругу.

Ви володієте розвиненим прагненням займатися наукою. Ви — аналітик, організатор, ви також завжди в пошуках інформації і нових знань, в основному в широких областях філософії і соціальних наук. Ви володієте швидше критичним, ніж творчим складом розуму. У мистецтві впливати на уми людей вам майже немає рівних.

Ви влюбливі і романтичні, хоча в особистому житті ви зі своєю схильністю до теоретизування та узагальнень опиняєтеся швидше платонічним шанувальником, ніж справжнім коханцем. Якщо Венера у Водолії, ви можете бути незвичайним ідеалістом і романтиком в любові, а якщо Венера в Рибах, ви можете виявитися досить м’якосерді, щоб бути використаним в корисливих цілях. Якщо Венера в Козерозі, ви досить виверткі, щоб подбати про себе, і без сумніву підете на розумний компроміс між любов’ю і грішми, коли вступаєте в шлюб, розділяючи переконання квакерів: «одружуватися треба по любові, але того, у кого є гроші, легко полюбити».

Ви, ймовірно, не вступите в шлюб з людиною, що стоїть нижче вас на соціальній драбині, так як, незважаючи на те, що ви щиро розташовані до людей, ваша вибірковість, вроджена витонченість та смак змусять вас шукати собі пару в своєму колі, якщо не більш високому.

Ви дуже любите читати і вчитися, іноді ви прагнете до самоти, але часом шукаєте суспільства людей, і тоді будь-яка компанія для вас краще, ніж самотність. Ви можете збирати навколо себе самих дивних суб’єктів, бродяг та жебраків, які чимось приваблюють вас, незважаючи на весь ваш снобізм.


Залишити відгук