Сонце у Водолії

Надзвичайний індивідуалізм, особливо якщо в гороскопі сильний Уран. Інтереси здебільшого гуманітарні любить збагачуватися духовно, подорожувати, зустрічатися з людьми, щоб познайомитися з їх образом думок. Не любить почувати себе чимось, пов’язаним, погано переносить дисципліну, хоча і здатний працювати на совість — для людей, які його цікавлять. Рутина його вбиває: у нього розвиваються якості, що здаються оточуючим нестерпними. То — багатий на вигадки веселун, — млявий відлюдник, він сповнений протиріч. Брехня, фальш — не для нього: він настільки щирий, що й не зрозуміє, де брехня, якщо його обдурять. Піонер нових ідей. Домагається успіху в областях, передбачають значну свободу дій.

Наукова фантастика, винахідництво — його стихія. Він як би предощущает майбутнє. З фінансами у нього зазвичай погано (якщо немає сильного Юпітера). Втім, гроші його хвилюють мало. Знайомі та друзі грають в його житті велику роль: вони (як, втім, і люди зовсім незнайомі) допомагають йому у важку хвилину. Та він і сам завжди готовий прийти їм на допомогу -навіть якщо це загрожує для нього черговим матеріальним збитком. Водолій погано переносить забруднену атмосферу, холод, шум. Йому показана терапія тишею і самотою. Добре реагує на магнетизм та інші нетрадиційні види терапії. З елементів — фосфор, також сода. З трав — майоран. З гомеопатії — гамамеліс.

Зона трансформації дає нам почасти ідеальне прояв стихій, стосовно до стихії повітря це означає вже не розум і комунікацію, а понад-розум супер-комунікацію, тобто натяки на те, як ці якості представлені в сфері Космосу або яким вони будуть у майбутньому. Водолій (поряд з Раком) — один з найбільш загадкових знаків Зодіаку, хоча (на відміну від Раку) він зовсім не має на увазі. Про Водоліїв кажуть, що вони насправді посланці з майбутнього або агенти літаючих тарілок, не обговорюючи цього питання по суті, слід сказати, що для подібних думок є певні непрямі підстави.

Для Водолія характерна велика холодність, відчуженість від світу, його цікавлять в основному (ментальні) ідеї, а люди лише остільки, оскільки вони його ідеї сприймають. Але якщо Близнюки передають інформацію, так би мовити, горизонтально, від однієї людини до іншої, то Водолій користується вертикальним повідомленням, з неба на землю, тобто ідеї до нього приходять безпосередньо з Космосу. Тому головні ідеї Водолія дуже специфічні, притаманні лише йому і незрозумілі іншим зодіакальним знакам. Перша проблема Водолія полягає в тому, щоб розшифрувати прийшла до нього (як би в порядку осяяння або одкровення) інформацію — ідею, думку, імпульс. Це, як правило, досить складно, оскільки для адекватного сприйняття принципово нових ідей завжди потрібна розробка спеціального символічного мови, яким Водолій спочатку не володіє (або його просто не існує). А зазвичай непідготовлений Водолій сприймає інформацію з Космосу на загальний (неспецифічний) символічному мовою, не знаючи точного значення надходять до нього символів, іноді не зовсім розуміючи, іноді лише здогадуючись, що вони собою представляють.

Тому перша основна задача Водолія полягає у створенні (у процесі діалогу з егрегором) адекватної мови, в якому він сам, а через нього і інше вдячне людство могли б зрозуміти, про що йде мова і яку точну інформацію намагається передати Водолію Космос. Однак для цього потрібно чимало праці і щирого бажання розібратися, що притаманне, на жаль, не всім Водоліям. Тому значна їх частина ходить по світу, кажучи дивні і малоприємні речі і дещо абстрактно проповідуючи фантастичні ідеї, які є абсолютно сирим матеріалом, що вони чудово відчувають. Нерозвинений Водолій думає приблизно так: Моя справа висловити здогад. А потім прийде талановита людина і розвине її відкриття.

Помилка цього міркування полягає в тому, що людина, досить обдарований для того, щоб зробити відкриття за такою невирішеними питаннями ідеї, робить його і без допомоги Водолія, а останньому вже дано ключ, і повернути його повинен (кармічно) сам Водолій. Останнє, втім, не означає, що Водолій повинен займатися впровадженням у практику своїх відкриттів, його справа — розробити новий і адекватний для його інформаційного каналу мову і створити з його допомогою досить докладну ментальну конструкцію, яка висловить його одкровення мовою, зрозумілою людям. Після цього Водолій, як правило, втрачає інтерес до даної ідеї як вже банальною і починає цікавитися наступного.

Друга основна задача Водолія полягає у знаходженні правильного адресата для своїх ідей. Проблема полягає в тому, що суспільство для них зазвичай не готова, оскільки вони приходять з дуже далекого майбутнього і безпосередньо не реалізовуються, або Водолій сам їх недостатньо добре розуміє. (Найчастіше мають місце обидва обставини). Будучи знаком повітря, Водолії кармічно повинні передати свої ідеї, а не тільки створити адекватний символічний мова для їх вираження, а й навчити когось цій мові і передати свої знання (точніше, освоєний інформаційний канал) далі, а це може виявитися не так просто, і в завдання Водолія входить вироблення точного мови, який був би зрозумілий і зручний не тільки для нього і егрегора, але і для потенційних учнів. Тому розвинений Водолій, регулярно перебуваючи в просторах (особливо ментальних), зовсім недоступних іншим знакам, завжди через видимий час повертається на землю і дуже уважно стежить за наявними в даний момент в його середовищі колом ментальних інтересів і проблем, з тим, щоб його ідеї і символічну мову якось погоджувалися з ним.

Нерозвинений Водолій (як правило), навпаки, прагне підтримати і посилити свій інформаційний канал і анітрохи не стурбований тим, що навколишні погано її розуміють, вважають дивно ексцентричним або злегка божевільного. Він вкрай ментально незалежний і часто упертий, ніж (підсвідомо) підтримує стійкість роботи свого спочатку слабкого каналу з украй нестабільним дією, внаслідок чого інформація, одержувана їм, сильно спотворена. Сталість Водолія (постійний хрест) виражається на жаль, в нестабільності і стійкості його зв’язку з тонким світом, а в тій неухильності, з якою егрегор намагається налагодити з Водолієм інформаційний контакт, а також у тому упертості, з яким Водолій відстоює і намагається пропагувати свої ідеї, хоча, на відміну від Близнюків, вони не прагнуть до широкої популяризації, часто обмежуючи умови щодо поширення своїх ідей вузьким колом друзів і (відносних) однодумців. Однак по мірі розвитку Водолія його канал посилюється і стає більш стійким, а перешкоди зменшуються (але, правда, ніколи не падають до нуля) і тоді йому необхідно обмежити свою ексцентричність, зменшити впертість і звернути увагу на навколишній світ, для якого (що Водолій схильний забувати, а егрегор пам’ятає завжди) він існує.


Залишити відгук