Сонце в Астрології

День: Неділя

Напрямок: Схід

Колір: Помаранчевий

Характер: Авторитетний, Аргументований і Доминатный

Знак Зодіаку: Лев

Метал: Золото

Дорогоцінні камені: Рубін

Сонце в астрології є одним з найважливіших показників гороскопа. Воно символізує особистість людини, самосвідомість, індивідуальність. Сонце за один рік проходить по всім знакам зодіаку, повертаючись у своє початкове положення. Таким чином, світило рухається по колу зодіаку зі швидкістю приблизно 1° на добу. Приблизно за 30 діб воно проходить один знак зодіаку.

Саме положення Сонця в момент народження людини визначає під яким знаком зодіаку він народився. Наприклад, якщо ви народилися під знаком близнюків, значить Сонце у вашому гороскопі народження перебуває у близнятах. Сонце пов’язано з духом людини, тобто з тієї божественної частинкою, яка присутня в кожному з нас.

Сонце в астрології найяскравіше проявляється в знаку лева, де воно перебуває в обителі. Це світило дає таланти і творчі здібності, та їх легке розкриття. Люди, що мають яскраво виражене Сонце, люблять перебувати в центрі уваги, блищати, прагнуть до того, щоб ними захоплювалися, намагаються займати позиції лідера. Вони зазвичай часто повторюють слово «я», схильні до театральних ефектів, здатні грати, щоб привернути до себе увагу. Вміють заряджати оточуючих позитивною енергією.

В знаку овна Сонце знаходиться в екзальтації, тут його якості проявляються різкіше, ніж у леві (у леві світило більш гармонійно). Індивідуалізм доходить до максималізму, з’являється кричуще прагнення самоствердитися. У вигнанні Сонце знаходиться в знаку водолія, в падінні в знаку терезів. Люди цих знаків відчувають труднощі при відкритому прояві сонячних якостей. Кажуть, що у них сонячне світло приховано всередині.

Вони можуть мати високий авторитет, але їм складно зробити явну помітну саморекламу, це не їх метод, вони відчувають труднощі з публічним проявом глибинних почуттів та емоцій. Якщо намагаються діяти за львиному зазвичай виглядають безглуздо. Як будь-яка інша планета Сонце в астрології має свої позитивні і негативні якості. Негативні якості проявляються при ураженні світила негативними аспектами.

Під впливом позитивного Сонця у людей проявляються такі якості, як шляхетність, честь, великодушність, прагнення до заступництва, лідерство. У індивідів зі злим світилом спостерігається схильність до мішури, перетворенню спілкування в балаган, прагнення тягнути увагу на себе будь-якими шляхами. Такі люди гонорові, горді, зарозумілі, прагнуть до влади над оточуючими.

Уражене Сонце в гороскопі дає удари по особистості, самолюбності людини, відповідає за фізичні ушкодження обличчя. При цьому виявляються проблеми особистого характеру, людина відчуває труднощі в самореалізації, виявляються комплекси, невпевненість у собі, з’являються всілякі психологічні перешкоди. Дуже часто виникають труднощі в спілкуванні з людьми вищого положення.

Якщо Сонце має позитивні аспекти, то індивід легко реалізує свої творчі здібності, швидко самостверджується, йому легко даються всілякі досягнення.


Залишити відгук