Планета Скорпіона

Скорпіони – люди з надзвичайною сильної волі. Планети знака Скорпіон — Плутон, Марс і в деякій мірі Уран. Плутон характеризує тонкість і глибину трансформує сили цього знака. Ніщо не зможе піти від проникливого погляду Скорпіона, все непотрібне і даремне, він зможе перетворити на найнеобхідніше. Психологам-скорпіонам доводиться впроваджуватися в самі неприємні відносини, і самі важчі проблеми людей, але при цьому вони завжди допоможуть людині хоч і не в повній мірі вирішити коробящие їх проблеми.

Сильний Плутон робить людину навіть сильніше самого себе. Основний принцип Плутона — омертвляння чогось особистого заради загального, усвідомлення вищої істини. Слабкий Плутон робить з людини бунтаря, руйнівника, надає прагнення перетворити все в хаос і розкласти встановлений порядок. Вплив Плутона пов’язане з хворобами, які розвиваються непомітно.

Марс надає Скорпіону енергію і силу, але тільки в тих випадках, коли їм необхідно діяти. Тому цей знак варто вважати провідником проходить через нього сили. Скорпіон має дві особливості. Він може тільки відреагувати на будь-що, але першим нападати ніколи не буде. Має особливий тип трансформації, якій піддаються впливам як оточуючі, так і він сам.

В давньоримській міфології Плутоном називали повелителя підземного світу, сина Сатурна. Його аналогом в грецькій міфології є Аїд. І хоча назва Плутон з’явилося у планети майже випадково, завдяки листу невідомої дівчинки, відправленому в обсерваторію астронома Лоуелла, воно виявилося на рідкість вдалим. Плутон – похмура, складна для вивчення і розуміння планета, що таїть у собі масу незвіданого. В астрології Плутон є уособленням смерті і подальшого відродження. Вплив цієї планети – знищення всього попереднього, трансформація, відновлення сил. Її відкриття припадає на 1930 рік, і у астрологів накопичено не так багато інформації про вплив цього небесного тіла. Однак помічено, що, займаючи значне місце в гороскопі людини, воно призводить до кардинальних змін, часом повної трансформації всього того, що його оточує.

Плутон відповідає за все, що приховано в глибинах підсвідомості, він здатний вивільняти подавляемую енергію, пробуджувати сплячі сили. Він впливає на події в масштабах світу або цілих поколінь, призводить до зміни історичних епох, впливає на діяльність великих організацій, співтовариств. Під його впливом можуть відбуватися виверження вулканів, землетруси і масштабні мітинги. Плутон відповідає за все таємниче, містичне, окультне – це втілення сил прихованого від нас світу. До сфери його впливу також відносяться людські інстинкти і сексуальне життя. Якщо людина народилася під знаком Зодіаку Скорпіон, планета робить його неймовірно сильним, допомагає перемагати тимчасові слабкості, вести до осягнення вищих істин. Під впливом цієї планети Скорпіона нестримно тягне до управління, до влади.

Якими якостями наділяють Скорпіонів планети Марс і Уран

Також варто відзначити, що Марс надає Скорпіону величезну сексуальну енергію, яку він сприймає як щось містичне, подібне колообігу життя і смерті. Сильний Марс надає активному, безстрашному, не любить довгих міркувань людині перебільшення своїх можливостей, також він дозволяє без зайвих міркувань і обмірковувань все побачити, зрозуміти і негайно прийняти рішення. Слабкий Марс схильний надавати людині агресивність, злість, хамство, насильство, зайву жорстокість. Причому в особливо активній формі.

У цілому можна сказати, що Марс дає людині непохитне почуття свободи, незалежність, самостійність, вправність у роботі, а також можливість швидко реагувати і прагне до перетворень. Марс впливає на м’язову систему, запальні захворювання, опіки, рани, синці, гематоми і т. д. Уран пов’язаний з вільним вибором людини, який може проявитися в незвичайній формі. Він негативно ставиться до замкнутого простору і є планетою великих революцій. Можна сказати, що у знака зодіаку Скорпіон планета не одна, а три. Це Плутон, Марс і Уран, які діють спільно, так що розглядати їх вплив потрібно в сукупності.


Залишити відгук