Сатурн у Терезах

Сатурн піднімає на висоту проблему затискачів Діви, і єдиним виходом тут є одночасний ретельний вибір трудового шляху, його осмислення і сумлінне виконання покладених на самого себе обов’язків. Зважаючи на труднощі положення Сатурна в Діві виникає спокуса махнути на Сатурн рукою, в результаті чого вона (Діва) швидко деградує і стає нечупарою, брудним і ненадійною людиною з відповідним падінням реалізаційної влади (тобто її вимогливий кармічний Егрегор від неї відвертається).

У варіанті гіперкомпенсації опрацювання Сатурн у Терезах виражається в немислимою вимогливості власника гороскопу до досконалості деяких оточуючих форм (хвороблива охайність тощо) і повної байдужості до інших, які ігноруються і ніби випадають з кола свідомості. Якщо Сатурн сильний і не дуже вражений, а опрацьований лише частково, то можливий варіант дуже тверезого, серйозного, сухого вимогливого до себе і оточуючих людину без ознак фантазії і почуття гумору, проте в самій глибині його свідомості іноді з’являються несподівані для нього самого думки і образи, і йому потрібно навчитися пригнічувати їх, а ставитися з тією ж повагою, що і до самої реальної дійсності.

Розвинений Сатурн дає дуже уважного до дрібниць людини, здатного побачити картину в цілому, зосередженого, дисциплінованого, багато і точно працює над формами, в результаті чого у них стає виразно видно Божественне присутність. Можлива фобія: я боюся, що мене розчавить безглуздий брудний хаос.

Цей чоловік вправний, спритний, акуратний, терплячий, допитливий, наполегливий, надійний, нерідко потребує допомоги та підтримки оточуючих, часто висуває великі претензії і життя, і людям. При негативному розвитку характеру він схильний до дивацтв, педантизму, брюзжаниям і занудству. Нерідко він виявляється незрозумілим іншими, так як йому дуже важко висловити свої думки мовою. Відзначається також схильність до частих нападів депресії. При позитивному розвитку формується чудовий тип прискіпливого дослідника, здатного до найтоншому контролю над деталями і володіє розвиненою спостережливістю і відмінною пам’яттю. Погляди такої людини розумні й ґрунтовні. Він коректний і точний, серйозний і небагатослівний. Його характеризують глибоке усвідомлення особистої відповідальності, критична установка до засвоєння нового і здатність до глибокого занурення в суть розглядуваних питань. Така людина вміє цілком концентруватися на роботі і любить перевиконувати взяті на себе зобов’язання. Підлеглі вважають його суворим і неприступним керівником, нерідко прагнуть вичавити з них останні соки за мізерну винагороду.

У виконання завдань така людина йде з головою, несумлінність різко критикує і невпинно. Нерідко проявляє малоприємну буркотливість, часом йому важко усвідомити концепцію близького і вникнути в суть його пропозицій. Інтелект концентрований і проникливий, людина цнотливий і стриманий у всіх своїх проявах. Розсудливість і розважливість можуть поєднуватися з тягою до високої духовності. В гіршому випадку розвивається нездоровий прагматизм, стійка недовірливість і прискіпливість. Розум однозначно переважає над почуттями. В роботі така людина виявляє тверезий аналіз, чимале користолюбство і любов до деталей і дрібниць. Йому прекрасно відома таємниця набуття самодисципліни, самоконтролю і самовладання. Схильність до ведення суворого способу життя може доходити до крайніх проявів аскетизму і фанатизму. Це людина прихований, сторожкий, пильний і вічно в усьому сумнівається. Характер стійкий і владолюбний, але особиста ініціативність і підприємливість невеликі. Людина прекрасний як виконавець, як трудяга викликає довіру в оточуючих. Можливий успіх в бізнесі і в літературній, театральній критиці. Ретельна детальне опрацювання конкретних внутрішніх труднощів використовується для придбання стійкої впевненості у власних діях.

Дуже розвинене почуття обов’язку, терпіння і наполегливість в увазі до дрібниць. Деколи ця людина надає деталям більше значення, ніж центральному задумом і слідуванню магістральної лінії розвитку. Він скрупульозний і допитливий, нерідко навколишні пред’являють до нього підвищені вимоги. Завдяки терпінню і послуху здатний успішно переймати досвід інших людей. Добре працює сам і чудесним чином вбачає в оточуючих здатність до праці. Головне прагнення життя — стати майстром, професіоналом своєї справи. Надмірна увага до незначного може викликати психічне перевантаження і висловитися в нервовому виснаженні і стійкої внутрішньої незадоволеності. Поза роботи така людина відчуває власну непотрібність, на пенсії може померти від нудьги. Взагалі ставлення до роботи упереджене і вкрай зацікавлена. Це — послідовний практик, який спирається не непорушну систему внутрішніх цінностей, що йде по шляху смирення, терпіння і боргу. Така людина незатишно почувається в нестійкою, екстремальної ситуації.

Для розквіту всіх своїх здібностей потребує наявності затишного домашнього вогнища і відсутність нарікань з боку близьких і співробітників. Почуття явно пригнічені розумом, склад розуму аналітичний, алгоритмічний. Любов до порядку може доходити до крайності, зате така людина може виступати в якості прекрасного експерта в оцінці практичної корисності технічних винаходів і комерційних пропозицій — він серцем відчуває непотрібні і непотрібні речі. Це старанний людина з вираженим комерційним чуттям, скромний трудівник, старанний помічник і об’єктивний критик. Часто має філософські і наукові інтереси в різних областях, він любить і вміє думати, що в поєднанні з любов’ю до менторства робить його прекрасним, хоча нерідко і занадто настирливим порадником. Всі вважають цю людину ясним, моральним і працьовитим прагматиком. Все, що він робить, робиться їм ефективно і точно, причому за іншими він стежить не менш ревно, ніж за собою.

Він досягає успіху у всіх галузях життя, де потрібна кмітливість, акуратність і оперативність. Часто людям здається надмірно суворим і дріб’язковим, деколи не вистачає почуття гумору, часом посилюється схильність до тривожності і хвилювань за самим пустяшным приводів. Якщо він навчиться відрізняти вагоме від незначного, а головне від малозначиме, він зможе досягти в житті дуже багато чого. Небезпечно розвиток пристрасті до саможалению, ворчливости і боязні безвісності. Цей чоловік обережний, потайливий, стриманий, поміркований, інтуїтивний і передбачливий. Часто буває похмурим і пригніченим, особливо при зміні звичних стереотипів діяльності і вибухоподібному оновлення обставин. До всього він підходить з наукової точки зору і намагається діяти технологічно грамотно. Свої капітали завжди прагне вкласти розумно, ризикувати не любить. Проблеми на службі нерідко займають всю увагу такої людини, причому сам він себе винним ні в чому не вважає, справедливо вважаючи, що основна причина конфліктів з приводу роботи корениться в нездійсненності і безладності співробітників.

Така людина ніколи не гребує важкою і тривалою роботою, він дуже пунктуальний, і все прагне робити осмислено і у відповідності з поставленою метою. Деколи надмірно суворо дотримується правил і букви закону, причому з ним дуже важко домовитися. Схильний повчати співробітників — як керівництво, так і підлеглих. В аналізі результатів дослідження та з’ясування причин невдач діяльності надзвичайно точний, терплячий і результативним. Така людина майже завжди знаходиться під тиском величезної відповідальності перед суспільством, яку він відчував майже фізично. Ближні схильні перевантажувати таких людей своїми проханнями та дорученнями, забуваючи про те, що їм потрібно періодично відпочивати і відновлювати витрачені сили. При перенапруженні і надмірної заклопотаності, які людина не може подолати через відсутність почуття гумору і вміння іронізувати над собою, можуть розвиватися психосоматичні захворювання. Головне для такої людини — дивитися на життя веселіше і спокійніше ставитися до недоліків і недоробок ближніх. Врешті-решт всі ми — люди, і тільки люди.


Залишити відгук