День Народження 24 Вересня: Знак Зодіаку — Терези

Ваги, відзначають 24 вересня свій день народження, обдаровані творчими здібностями, яскравим уявою, любов’ю до музики, мистецтва і краси. Володіючи бездоганним смаком, ви цінуєте всі привабливе і приємне, з задоволенням оточуючи себе милими серцю дрібничками і створюючи обстановку стриманої розкоші. Однак відносини для вас значать набагато більше, ніж матеріальні блага, і ви щиро віддані своїй сім’ї і друзям. Дружелюбність, щирість і вміння зрозуміти різні точки зору роблять вас надзвичайно приємним супутником життя, з яким легко жити.

Народжені 24 вересня часто відчувають досить серйозні психологічні проблеми в різні моменти життя. З цієї причини їм слід звернутися за допомогою до фахівця як можна раніше. Вони тільки виграють від цього, проникнувши в свої незвичайні несвідомі процеси і навчившись справлятися з надто активним уявою. Лікування може бути корисним, але зловживати ним не слід. Замість того, щоб ставати залежними від наркотиків (алкоголь, до речі, потрібно беззастережно виключити), народжені 24 вересня повинні активно працювати над пошуком більш здорового способу життя, аж до переїзду на нове місце, де є прекрасна можливість почати все спочатку. Дуже рекомендуються заняття садівництвом, яке буде сприяти зміні дієти з метою скоротити споживання продуктів, що містять консерванти, на користь свіжих фруктів і овочів. Для більшості народжених 24 вересня корисні лише помірні фізичні вправи.

Народжені 24 вересня — мандрівники по натурі і тому або люблять подорожувати, або як-то пов’язані з цим. Тема мандрівці або подорожей часто приймає реальну форму в їх житті, але також може служити метафорою для уявних пригод. В даному випадку буквальне і фігуральний не взаимоисключаемы. Читання авантюрних романів, роздуми про героїчні долі, поїздки в незнайомі міста — подібні види діяльності викликають особливий інтерес у тих, хто народився в цей день. Деякі з народжених 24 вересня подорожують в молодості, а пізніше присвячують себе того, що називається осілим існуванням. Іншим може стукнути в голову вже в середньому віці, що вони бездарно провели кращу частину свого життя, і тоді ці люди кинуть все заради поклику дороги.

Знак Зодіаку 24 Вересня — Ваги

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Повітряної стихії, які виділяються наступними якостями: інтелігентність, активність, миролюбність, плюралізм, майстерність.

Планета Управитель: Венера. Її «дари» Терезам — гармонія, чарівність. Планета сприятлива для тих хто працює в індустрії краси, шлюбних агентів. Планета у вигнанні – Марс. Відповідальна за сумніви у власних силах, а також відсутність рішучості.

24 вересня народжуються Ваги. Вони індивідуалісти і ентузіасти. Представники знаку легко йдуть на контакт. Вони комунікабельні, терпимі, не позбавлені співчуття. При цьому представники знаку схильні до самокопання. Останнє часто є причиною їх психологічних проблем. Ваги є по натурі мандрівниками. Вони постійно перебувають у пошуку нових речей для натхнення. Часто представники знаку вибирають діяльність, пов’язану з подорожами.

Більшість з народжених 24 вересня ніколи не будуть днями безперервно просиджувати будинку, хоча їм деколи може здатися, що саме цього вони хочуть більше всього на світі. Оселившись на новому місці або змінивши роботу, народжені в цей день кожен раз думають, що вже тут-то вони залишаться надовго. Однак більш обізнані особистості усвідомлюють, що даний сталість не для них і що їх поневіряння рано чи пізно відновляться. Найбільш щасливим народжених 24 вересня вдається досягти своєрідного компромісу з самими собою, при якому вони ведуть відносно спокійний спосіб життя, використовуючи будь-яку можливість здійснювати невеликі поїздки. Навіть будучи пов’язаними різного роду зобов’язаннями, народжені 24 вересня знаходять вихід для своєї невгамовності у читанні, перегляді кінофільмів і телевізора, а також у багатих фантазіях.

Народженим в цей день дуже важко догодити в сімейних питаннях. З ними зовсім не легко знайти спільну мову, так як вони вимагають до себе підвищеної уваги. Їх подружжя повинні з розумінням ставитися до потреби своїх благовірних в частих змінах і різноманітності, що, до речі, цілком можна пояснити тягу до неприхованого флірту і різноманітним сексуальних розваг. Що до останніх, то народження 24 вересня можуть прагнути до вкрай незвичайним формам сексуального вираження, якщо не на практиці, то в читанні і в уяві. У самому справі, народжені в цей день звикли без належного пієтету ставитися до загальноприйнятих норм поведінки, врешті-решт вони можуть і не знадобитися в тих краях, куди колись занесе їх доля. Народжені 24 вересня володіють яскраво вираженою потребою в більшій стабільності.

Вони повинні побоюватися надмірно емоційних стимулів, які можуть змусити їх вибухнути. Проблема в тому, що їх розум настільки активний і смаки настільки незвичайні, що у них часто бувають труднощі особистого плану. У деяких голова може бути зайнята зірками, інші дивно сильні в технічних областях, і ті й інші з великою повагою ставляться до гуманітарних наук. Хоча деякі можуть вважати їх диваками, вони тим не менш вірні друзі з гідними серцями. Вони дозволяють іншим відчути гостроту життя, що само по собі вже добре, а дива бувають, напевно, у всіх.

Чоловік Терези — народився 24 Вересня

Чоловіки, які народилися 24 вересня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — неперевершений демагог, дипломатичний, освічений, уживчивый. Чоловіки-Терези – самі вірні і віддані супутники життя. Вони легко і ненав’язливо створюють затишок і гармонію в своєму оточенні, неконфліктні і поступливі, люблять галасливі компанії і розваги. Представники цього сузір’я приємні в спілкуванні, завжди привітні, доброзичливі і веселі.

Жінка Терези — народилася 24 Вересня

Жінки, які відзначають день народження 24 вересня, характеризуються такими якостями: така дама — кокетлива, чутлива, гостинна, приваблива. Жінки-Терези – мудрі і господарські. На перший погляд поступливі і поступливі, вони незмінно підпорядковують хід подій своїм сценарієм. Вони роблять великий вплив на своїх супутників, ненав’язливо даючи їм поради і керуючи діями. Люблять контролювати ситуацію і прораховувати всі ризики до того, як вирішаться на щось.

День Народження 24 Вересня

Народжені 24 вересня знак зодіаку Терези – дуже суперечливі особистості. Їм складно залишатися на обраній позиції довгий час, вони схильні до зміни рішень, що часто виводить з себе людей, які мають з ними справу. Від такої мінливості часто страждають самі, адже це заважає вести справи і направляти енергію в потрібне русло. Тому ці люди повинні з малих років самі в собі виховувати дисципліну, без якої їм складно буде йти по життю. Батькам народжених 24 вересня знак зодіаку Терези, слід допомогти дитині знайти секцію або гурток, який дасть вихід невтомної енергії, не варто їх садити за стіл, це навряд чи зробить їх щасливими. Таким діточкам підійдуть клуби скаутів, або щось пов’язане з походами. Не варто їх надмірно балувати, рівно на стільки не можна обмежувати їхні вдача, жорсткі методи приведуть до загострення поганого поводження, це діти з якими потрібно уміти домовитися, а не ламати їх характер, це призведе до додаткових провокацій і бунтарства.

Чоловіки і жінки, народжені 24 вересня знак зодіаку Терези, нагороджені невтомною енергією, вони немов герої пригодницьких книг, завжди готові зірватися з місця, і віддатися в руки долі, і незабутнім пригодам. Жага змінювати декорації не вщухає практично ніколи, їх тягне на зустріч незвіданого, їм страшенно цікаві нові країни та міста. Зустрічаються серед цих людей, і ті хто присвятив своє життя домашнього вогнища, але мрії і фантазії про героїчні пригоди, не залишають розум цих гарячих особистостей. Вони з превеликим задоволенням поринають в книги або кінострічки про хоробрих героїв, які підкорюють світ. І не виключено, що народжені 24 вересня знак зодіаку Терези, вже в похилому віці, задумаються про те, що їхнє життя протікає занадто кисло і одноманітно. Це наведе їх на думку піднятися зі свого крісла, щоб відправитися на зустріч вітру і невідомості.

Найчастіше на людей, народжених 24 вересня знак зодіаку Терези, важко надіти кайдани домашніх обов’язків і протримати в них до похилих років, аж надто у них крутий норов. І тільки якщо самі Ваги захочуть залишитися на одному місці, заради високих почуттів, або справи всій їх свідомого життя, тоді вони зроблять це. Щасливцями можна назвати тих людей, які змогли збалансувати свою діяльність, особисте життя, і подорожі. У такому середовищі, народжені 24 вересня знак зодіаку Терези, зможуть відчувати себе по-справжньому щасливими.

В сексуальних відносинах це дуже неординарні особистості, їх заводять нестандартні фантазії, і різні форми любові, вони завжди готові до нових експериментів, і поповненню сексуального досвіду. Вони без найменшого почуття провини фліртують з незнайомими людьми і заводять романи. Тому другі половинки, народжених 24 вересня знак зодіаку Терези, повинні відрізняться завидною витримкою, і підходити з розумінням до своїх партнерів. В цьому випадку краще приймати участь в іграх свого обранця, ніж залишатися в стороні, і тоді все буде добре. Людям, народженим 24 вересня знак зодіаку Терези, слід бути обережними з незнайомими людьми, і берегти тих, хто дійсно вам вірний, Ваш характер дуже не простий, і якщо вас чи зміг хтось покохати з усім набором навіженства, значити це щиро.

Любов і Сумісність

Ви прагнете отримати всю любов, ніжність і увагу, які може надати близька людина. Залицяння — ваша сильна сторона, і ви зробите все для створення приємної, романтичної атмосфери для себе і свого партнера.

Відмінну пару Терезам складуть представники сузір’їв Близнят або Водоліїв. Ці знаки добре розуміють один одного, схожі за темпераментом і ставленням до життя. Такі відносини будуть довгостроковими, гармонійними і міцними. Роман зі Скорпіонами принесе Терезам нові емоції та переживання, але триватиме, швидше за все, недовго. Найменші шанси на успіх у відносинах у Терезів з Дівами, Раками і Рибами. Із представниками знаку Дів Ваги не знайдуть спільну мову, відсутність спільних тем буде викликати роздратування і невдоволення. Раки не впишуться в гармонійний і врівноважений мир Весов. Що стосується Риб, то до них Ваги будуть пред’являти завищені вимоги і намагатися загнати їх в рамки, чого чутлива і ранима натура Риб винести не зможе.

Робота і Кар’єра

Народжені 24 вересня – творчі особистості. Кожен має свої унікальні здібності. Хтось цікавиться живописом, хтось- танцями. Але кожен досягає успіху в обраній сфері. Для народжених 24 вересня найголовніше – досконалість. Вони відточують свою майстерність, постійно підвищуючи кваліфікацію. Люди, що народилися в зазначений день, володіють бездоганним смаком. Вони знають толк у красі. Навколо себе такі люди прагнуть створити розкішну обстановку. Причому дорогий для цього їй бути зовсім не обов’язково. 24 вересня народжуються люди щирі, розуміють. З ними легко спілкуватися. Такі люди практично ніколи не бувають самотніми.

Якщо діяльність Ваг не пов’язана з подорожами, то брак вражень компенсує хобі. А на роботі представники знаку вирішують зовсім різні завдання. Ваги – відмінні інженери, технологи. Можуть вони успішно працювати і в сфері «людина-людина». Ваги-підлеглий – людина відповідальний, виконавчий, надійний. Ваги-керівник – толерантний, справедливий, трохи нервовий, але не самодур. Що стосується самовіддачі, представники знаку віддаються роботі рівно настільки, наскільки це для них зручно і комфортно.

Здоров’я і Хвороби

Терезам, народженим 24 вересня, нерідко потрібна допомога психолога. Саме психологічні проблеми представляють для них найбільшу небезпеку. Причина їх виникнення криється в невмінні самостійно впоратися з життєвими труднощами. Звернення до фахівця в складній ситуації для Ваг обов’язково. Самолікування може лише посилити проблему. Особливо обережно слід ставитися до «чудодійним» препаратів, що лікує депресію. Що стосується підтримки фізичного здоров’я, для Терезів будуть корисними режим, дієта з переважанням натуральних продуктів зі свого городу, помірні навантаження.

Доля і Удача

В цей день народжуються суперечливі натури. Їм властиві часті зміни настрою. Деколи їх поведінка може викликати подив оточуючих і близьких людей. Народжені в день повинні навчитися зібраності, самодисципліни, стати більш відповідальними. Це допоможе уникнути багатьох помилок, стати більш розсудливими і спрямувати сили і енергію на створення більш сприятливих умов для життя.

Поради Терезам, Народженим 24 Вересня

Ваш головний ворог в житті – депресія. Не давайте їй жодного шансу. Ваша кочове життя може бути приємна лише якийсь час, але потім може і набриднути. Подивіться навколо — чи немає у вашому оточенні тих, кому хотілося б залежати від вас. Не бійтеся використовувати свої таланти. Виберіть що-небудь одне і дотримуйтесь цього.


Залишити відгук