Сатурн у Терезах

Сатурн підкреслює потребу Ваг в справедливості, але одночасно ставить перешкоди на шляху до її досягнення. Опрацювання Сатурн у Терезах дає надзвичайну жорсткість суджень у поєднанні з одностороннім баченням ситуацій, в яких опиняється людина. Тут Ваги, так сказати, заклинились в певному положенні, людині важко зрозуміти чужу позицію, не кажучи про світогляд, якщо вони хоч трохи відрізняються від його власних. Чужі погляди і смаки викликають у нього щире здивування і спробу словами розвіяти настільки очевидну помилку або непорозуміння.

У той же час людина дуже схильний нав’язувати оточуючим своє сильне почуття відповідальності за ситуацію (їм хочеться сказати йому: Дивися на речі трохи легше, але вони відчувають, що він не зрозуміє) і направляє її розвиток в певну сторону, ощущаемую ним як єдино правильну, і коли його зусилля закінчуються провалом і невдоволенням оточуючих, він або не розуміє, в чому справа, або їх же і звинувачує у недостачі почуття боргу, відповідальності або совісті.

Опрацювання Сатурна звільняє шарнір Ваг, але робить їх чаші дуже важкими. Тепер думка Ваг звучить вагомо, але це вага сатурновской мудрості, який перевершує навіть енергію опрацьованого Марс у Терезах. Розвинені сатурновские Ваги вміють бачити ситуацію з різних сторін, але не поспішають з висновками, вони вміють врахувати і пута минулого (історія питання), і легковажність цього, і потреби майбутнього (Сатурн управляє часом). Сатурн у Терезах втілює закон карми як закон причин і наслідків, тому розвиток сатурновские Ваги не вчиняють дій поза своєю кармічної програми та відповідно не отримують дисгармонійних зворотних ударів, тому вони тонко вміють тримати рівновагу, і їх чаші коливаються повільно, немов зроблені з чистого золота. Ці Ваги вміють мовчати, що так важко дається знакам повітря взагалі і кардинального повітряному знаку, зокрема.

При негативному розвитку людина стає розсіяним, ненадійним і пасивним. Він погано пристосовується до навколишнього середовища, часто буває егоїстичним, його почуття холодні, а ненависть до ворогів часом дивує оточуючих. При позитивному розвитку характеру формується спокійна, твереза, навіть неупереджена психіка. Людина сприймається іншими як надійний і чесний, гуманний і врівноважений. Він володіє розвиненим почуттям обов’язку і глибокою вірою в правоту законів і соціальних установлень. Він старанний і совестлив, справедливий і серйозний у сприйнятті людей і життя. Така людина працює добротно і з задоволенням, володіє рідкісним даром самовираження і завжди знає чого він хоче. До партнерства і співробітництва ставиться вкрай відповідально, є дар несподіваною перекомпонування деталей і стрімкої перестановки сил прямо перед боєм, яка призводить до впевненої перемоги. Це — геніальний ад’ютант, є надійною опорою для свого командира. Він чудово зберігає секрети, надзвичайно впертий захист начальника, а лютує і вередує лише тоді, коли оточуючі не цінують його достоїнств і вважають його послужливим трудягою. Іноді прагнення до духовного розвитку формує відданість — така людина здатна зректися власних інтересів і зовнішнього блиску заради Загального Блага. У сфері мислення в рішеннях і вчинках такої людини завжди тріумфує принцип справедливості і почуття гармонії.

Відзначається інтерес до філософії та релігії, до містики і молитві. Співпрацює така людина з користю для себе, але не забуває і про вигоду партнерів. Нерідко розчаровується у колег, так як схильний надмірно довіряти кожному. Можливий шлюб з більш заможною людиною старшого віку. Характерно розвинене почуття гуманізму, люб’язність, а також тенденція до пом’якшення, угашению і врівноваженню конфліктів. Особливо щасливі такі люди у сфері дипломатії та прикладного мистецтва. Більше за все вони люблять вільні професії, в яких легко і швидко досягають високого авторитету. Їм слід побоюватися перенапруження, зайвої критичності і нервових зривів, особливо в умовах підвищених навантажень. Наполегливість і сталість у партнерстві, заснованому на спільності інтересів, надійності та довірі, викликає повагу в оточуючих. Такій людині важко що-небудь оцінити сходу, він потребує часу на вирішення і аналіз обстановки. Він вміє відшукати чудову гармонію у пошуку компромісів між власними бажаннями і соціальними нормами. Терпіти не може штампованих поверхневих суджень і висновків, взагалі любить вишуканість та витонченість і в промовах, і в поведінці, і в професійних заняттях. Йому властива витонченість стилю, елегантності і прекрасний художній смак. Його доля завжди рухається по прямій, зрозуміла і легко вычисляема, хоча життя багато в чому залежить як від покровителів і партнерів, так і від загальної соціальної атмосфери.

У професійній діяльності, як і в будь-якій іншій сфері, така людина прагне до досконалості. Якщо ж останнє не досягається, раптово виникає бажання все кинути і взятися за що-небудь нове. Правда, з віком це бажання успішно контролюється. Така людина прагне в усьому завершеності, цілісності і завершеності. Він потребує несуперечливої картини світу, в гармонійній відповідності і домірності ряду подій, йому необхідний внутрішній стрижень для рівного до всього стосунки. Його логіка має особливий синтетичний характер, що дозволяє йому знайти аргументи для виправдання будь-якій позиції (як власної, так і інших людей), що робить його прекрасним дипломатом. У суперечці така людина непереможний, бо він не тільки послідовно формулює власну думку, та й так, що до нього неможливо причепитися, не тільки прагне не переходити на особистості», не заперечуючи опонента і не дратуючи його, але і здатний перейти на протилежну свою точку зору і погодитися з нею так, що переможцем у суперечці буде оголошено чомусь саме він. Така людина шукає невпинного розвитку і послідовного вдосконалення і життя в цілому і стилю самовираження. Він завжди уважний до будь-яких недоліків власної системи і до недоробок в світорозумінні і обраної соціальної позиції. Він вимогливий і до себе, і до інших у всіх відносинах, через що нерідко виникають труднощі в сімейному житті, так як до партнера він висуває все більші і більші вимоги.

Його партнер повинен розвиватися паралельно йому самому, інакше розрив і розставання неминучі. Такій людині для успішної кар’єри і глибокого філософствування необхідно занурення в гармонійну соціально-психологічну середу. Такі люди дотримуються в усьому твердих правил та чітких критеріїв, правда, іноді їм важко позбутися раз і назавжди прийнятих оцінок, так і нерідко грішать «навішуванням ярликів» на все, що відбувається. Вони не відразу пристосовуються до нового оточення, на новому місці або в незнайомій компанії спочатку відчувають себе відокремленими і замикаються. Повну самостійність та повноцінність така людина відчуває лише в колі друзів, у власному гармонійному світі. Такі люди не тиснуть ні на кого, але і не терплять, коли інші чинять тиск на них. Вони завжди займають в житті своє законне місце, вміло вишукують свою «екологічну нішу» в соціальному просторі. Вони чудово відчувають свою малість у порівнянні з соціальним цілим і в оцінці своїх можливостей і завдань виходять з уявлення себе такою крихітною частинкою Світового Організму. Їм притаманне рідкісне почуття міри і такту. Всяке руйнування гармонії сприймається ними як виклик і особисту образу. Вони дуже скрупульозно і прискіпливо вивіряють підписуються ними договори і угоди. Вкрай уважно ставляться до деталей укладених угод.

Такі люди відчувають себе співробітниками світового Життя, прагнуть встановити гармонію і баланс у всьому і скрізь. Всього негармонійного і дискомфортного вони просто уникають. Ця людина доброзичливий, популярний, з різнобічними духовними і культурними інтересами, що володіє високим містичним почуттям, схильний до укладення вигідного і зручного шлюбу, у всьому прагне до рівноваги і порядку. Він ніжний, м’який, легкий у спілкуванні, зазвичай має безліч зв’язків серед впливових осіб і не любить спілкуватися з представниками нижніх шарів соціуму. У цій людині дисциплінованість, почуття відповідальності і серйозність чудовим чином поєднуються з зовнішньої приємністю, любов’ю до філософствування і гострим почуттям справедливості. Така людина нерідко стає знаменитим адвокатом, поважним суддею, щасливим посередником, прекрасним юрисконсультом, результативним організатором і плановиком. Шлюб від нього зазвичай вимагає терпіння і старанності. Головне в досягненні успіху такою людиною — це вміння створювати хороші відносини з людьми, яке освоюється без праці. Взагалі такі люди тісно пов’язані з колективною підсвідомістю і зазвичай займають у суспільстві авторитетне, помітне становище, яке саме по собі приносить їм багатство і влада. Вони завжди віддають перевагу співпрацю суперництва, у боротьбі з ворогами використовуючи такт і дипломатизм. Можлива надмірна вимогливість до інших, нетерпимість, невміння прощати кривдників.

Смаки такої людини піднесені і вишукані, інтелектуальні здібності безсумнівні. Нерідко формується повага і навіть любов до наук і мистецтв. Таких людей часто закликають на роль миротворців і посередників у самих складних конфліктах і протистояннях, що і приносить їм належну славу. Такі люди зазвичай дають прекрасні мудрі поради, які переконливі не в останню чергу завдяки чарівності, краси і врівноваженості того, хто їх дає. Така людина прекрасно розуміє, як саме слід співпрацювати з іншими для того, щоб зробити щось значне. Таке, що приводить до мети співробітництво, можливо лише при справедливому ставленні до різним сторонам, які беруть участь у спільному проекті, а така справедливість передбачає суворі, але прийнятні для обох сторін, правила, принципи і обов’язки. Такі люди вважають, що кожен повинен робити свою роботу і відчувати особисту відповідальність за ціле. Дисципліна і відповідальність такої людини вкорінені у свідомості взаємних обов’язків у шлюбі, у справах і на службі. Це — природжені розпорядники та чудові регулятори людських відносин. Часто вони є благословенням для тих, хто пов’язаний з ними справами служби і взаємними прихильностями.

Такі люди завжди активні і охоплені організаторським запалом і пристрастю до укладення великої кількості договорів і ділових угод. Як керівники проектів, вони вміло розподіляють відповідальність між що беруть участь у загальному процесі співробітниками. Особливо вони схильні до планування та організації групових заходів та свят. Шлюб нерідко є для них випробуванням терпіння, повним нелегкої праці і необхідності постійного пошуку балансів і компромісів. Завдяки тонкості, такту, надійності, відповідальності і хорошим організаторським здібностям, у співпраці такі люди майже завжди досягають чималого багатства. При низькому розвитку формується схильність до зайвої претензійності у відносинах з іншими, брак любові і поблажливості, а також схильність до дотримання букви, але не духу закону. Тоді розвивається хибне честолюбство, почуття справедливості затемнюється примешивающимся суб’єктивізмом, виникає схильність брати на себе занадто багато обов’язків без можливості їх виконати. Такій людині дуже важливо пам’ятати на кожному кроці, що він — миротворець і координатор світових енергій, а не володар або «погонич рабів».


Залишити відгук