Сатурн у Леві

Дія кристаллизующего Сатурна на Леві знаходиться в широкому діапазоні від ґрат, начисто перекриває енергетичний потік, до кристалічної решітки рубінового лазера, фокусуючого його точно в одному напрямку. У будь-якому випадку Сатурн зосереджує увагу Лева на наявному енергетичному потоці: він (правильно) відчуває, що іншого не дадуть. Сатурновский Лев дуже серйозно, до занудности, відноситься до всього, що через нього йде, та зайвої енергії на дрібниці не витрачає (виключаючи спроби ігнорування цього положення, що починаються з бездумного енергетичного марнотратства і швидко кончающиеся ударами долі і енергетичної ямою).

Гармонійний Сатурн вимагає напруженої праці в енергетичному потоці, але і дає відповідні сили і ентузіазм (приклад: спортсмен-марафонець), уражений Сатурн вимагає того ж, але сил не дає зовсім або дає мало, пропонуючи людині знайти їх самому, а замість ентузіазму пропонує Леву приховане, але дуже сильне честолюбство та жагу влади. Це положення Сатурна у Львові дуже важко переживається власником гороскопу, оскільки вимагає вироблення глибокого смирення і вміння здійснювати неприємну роботу з неслухняними людьми, не визнають твого авторитету і байдужими до твоїх ідей та ентузіазму, але одночасно це найбільш конструктивне положення для Лева, так як в результаті його переробки Лев усуває ті риси, які йому найбільше заважають: обмеженість сприйняття, самозамилування і деспотизм, а його сила і мудрість незмірно зростають.

При поганій опрацювання Сатурна в Леві власник гороскопу робиться скупим, відлюдькуватим, холодним і деспотичним. Потік перетворюється в тоненьку цівку, яку Лев більше всього на світі боїться втратити. Не подумайте на неї зазіхати!

При негативному розвитку характеру формується тип великого любителя «пускати пил в очі». Людина явно переоцінює себе завжди і скрізь і дуже пихатий, самомнителен і зарозумілий, зовсім не бажає діяти самостійно працювати навіть заради власного блага. Багато хто вважає його зовсім нестерпним через нахабства і безцеремонністю у відносинах з оточуючими. При позитивному розвитку формується трудівник, який не любить братися до справи, до тих пір, поки не переконається в значущості останнього і наявності можливостей завершити його. Це актор, виконавець, альпініст, шофер — все в одній особі з явним присмаком пристрасного прагнення до слави. Це людина вірний, надійний, дипломатичний, романтичний і повний ідеалістичних мрій. Він не схильний дотримуватися формальностей у договорах і контактах, володіє підвищеною обережністю і вродженими навичками дипломата. Цей чоловік здатний займати як завгодно високі керівні пости і успішно адмініструвати дії навіть самого великого колективу. Але для досягнення реального успіху, йому необхідно відмовитися від позерства, пихатості і самомилування.

Він деколи настільки відданий своєму заняттю, що готовий «закласти корону у ломбард», тільки щоб закінчити проект. Він суворий і вимогливий до себе, але настільки ж прискіпливий і в контролі над іншими. Це — керівник спартанського типу, не выпячивающий власну роль і вміло консолідуючий співробітників в русі до мети. Часом розвивається стійка глибинна гордість, нерідко такі люди залишаються наодинці з-за небажання поступитися принципами. Високі цілі і далекі ідеали такими людьми досягаються великою завзятістю і наполегливістю, нехай навіть їм доводиться діяти проти волі і інтересів інших. Сильна цілеспрямованість і цілеспрямованість, висока підприємливість для них досить характерні. Такі люди жадають могутності і влади над оточуючими. Вони сповнені невгамовних пристрастей, ревнощів і жадібності. Володіють розвиненим почуттям власної гідності. Найвищий успіх досягається ними тоді, коли вони добровільно погоджуються принести себе в жертву піднесеної життєвої мети. Якщо така людина повністю концентрується на власній фігурі і потурати своїм слабкостям — провал слід за провалом, а аварія за крахом. Найнебезпечніше для нього — свавілля, норовливість і егоїзм. Здібності його багатогранні, честолюбство велике, потенціал волі та життєвій енергії величезний. Він щиро прагне гармонії, діловитість, активний, проявляє активний інтерес до всього нового. Можливий високий інтерес до теології і філософії, нерідко відзначається схильність до догматизму.

Він творчо підходить до вирішення проблеми влади, конкретно і докладно вирішуючи питання обґрунтування своїх прав, структурування і розмежування повноважень. Така людина прагне саме твердої, стійкої і постійної влади — бути «каліфом на годину» він не погоджується. Він дуже серйозно ставиться до самого себе і вміє ефективно переробляти матерію і фінанси в щось більш досконале і витончене. Він прагне не підміняти осмислене ставлення до дійсності примітивним індивідуалізмом, бо підсвідомо відчуває те, що зациклення на самому собі обесточит його творчий потенціал і позбавить багатих можливостей. Така людина до глибини власної душі відчуває величезний запас сил і талантів, і його психологічні комплекси найчастіше пов’язані з неможливістю повного розкриття внутрішніх дарів в поточній ситуації. Йому взагалі важко розкрити свої здібності, нелегко усвідомити себе, дуже складно творчо реалізувати свої потенціали. Навіть при наявності величезних талантів він так і може залишитися назавжди «подає великі надії». Якщо ж він вдало «закопує» власний талант, то з заздрості і ревнощів не дає розкриватися талантів інших. Найгірша риса такої людини — гординя і снобізм. Він воліє до всього доходити власним розумом, такий геніальний самоук, нікого не просить про допомогу, але здатний все зробити самостійно. Такі люди не люблять давати в борг і позичати.

Свої нездійснені мрії і нереалізовані плани вони прагнуть втілити у власних дітях, чи не силуючи їх своїй педагогічній тиранією. Так вони підсвідомо прагнуть компенсувати свої життєві невдачі завдяки выпестыванию видатних багатогранних талантів власних дітей. Ці люди зазвичай виявляють глибокий і стійкий інтерес до проблем творчості і завдань розвитку здібностей людей. Вони дуже витривалі і самостійні, але часом схильні надмірно тиснути на оточуючих, особливо на дітей. Нерідко вони відторгнення суспільством, яке любить орієнтуватися на нехай малі, але конкретні, відчутні досягнення, ніж поважати людину за поки ще не розкритий, але в потенції великий талант. Головне для такої людини — відмова від диктату, пильну увагу до сприяння розвитку талантів інших і глибоке смирення — не тільки в спілкуванні з товаришами по службі, а й у відносинах з дітьми. Така людина відкрито спрямовується до влади, визнання і слави. Він проявляє велику увагу своєму зовнішньому вигляду. Працює завжди цілеспрямовано і направлено, володіє розвиненим почуттям боргу і відповідальності і почуттям порядку. Схильний нехтувати радощами життя заради досягнення поставлених цілей. Його сильні пристрасті, дратівливість велика, а ревнощі безмежна. Це яскравий людина, не так вже часто має шанси стати щасливим у всіх відносинах, у всякому разі успіх йому доводиться добувати не лише потім, але часом і кров’ю.

Він відчуває величезну потребу в особистому визнання і прагне стати лідером групи за будь-яку ціну. Він упертий в своєму прагненні до поваги і уваги інших. Як батько, він дуже строгий і суворий і вимагає від дітей жорсткого послуху і системної самодисципліни. У стосунках з молодшими йому явно не вистачає тепла, доброти і м’якості, інколи може не вистачати і почуття гумору. Така людина завжди дуже серйозно ставиться до проблем церковного освіти, гуманітарної освіти, морального виховання, управління економікою та естрадного мистецтва. Іноді він буває настільки обережний, скутий і стриманий, що на подив оточуючих забуває насолоджуватися життям навіть тоді, коли має для цього всі можливості. Можливі глибокі розчарування в улюблених і самої любові, можливі великі проблеми у відносинах з власними і чужими дітьми,а також грошові труднощі із-за невміння відмовлятися від раніше прийнятих зобов’язань та глибоко вкоріненого в душі почуття боргу і благородства (така людина завжди віддає борги, навіть якщо йому доводиться після цього опинятися на вулиці без гроша в кишені). Цей чоловік запальний, гнівливий, але і духовно сміливий, рішучий як у визнанні нових духовних цінностей і відмову від колишніх. Це благородна духовна натура, що володіє сильною волею і прямодушной чесністю. Нижчестоящі майже завжди недолюблюють таких людей. Взагалі у них чимало таємних і явних ворогів, постійно приносять їм дрібні і великі неприємності.

Люди такого типу нерідко несвідомо сприйнятливі до складу психоемоційної атмосфери — бруд думок і сміття почуттів оточуючих людей вони можуть настільки глибоко приймати в самих себе, що це нерідко позначається і на здоров’ї. Таким людям ні в якому разі не можна перевтомлюватися і перенапружуватися, так як їх тілесний організм і без того відчуває чималі енергетичні напруги, пов’язані з боротьбою пристрастей і життям високих думок. Такі люди інстинктивно прагнуть контролювати найближче оточення. Внутрішня потреба захищати власне «Я» може приводити їх до упертості і самозвеличування. Повага і визнання до себе вони вимагають лише заради гарантії надійності і стійкості відносин і розвитку. Така людина визнає універсальність законів і доцільність принципів права. Але розуміння законів і принципів може спотворюватися зарозумілістю, егоїзмом і прихованим прагненням до влади. Тому такий осіб щодо грошей і творчого самовираження спочатку повинен виробити прийнятну етичну систему і лише на її підставі вибудовувати комплекси відносин і взаємних залежностей. Головний талант такої людини — дар організатора і вихователя. Головне чого йому треба навчитися — це не влазити в азартні, ризиковані підприємства і вміти поводитися зі слабкими і ніжними істотами.


Залишити відгук