Сатурн у Близнюках

Одне з ключових прикметників, що характеризують Сатурн, це серйозний. Сатурн ставить проблему Знака, і в разі Близнюків змушує їх серйозно ставитися до зв’язків та інформації, через них проходить. На високому рівні опрацювання цього Сатурна людина може повністю подолати деяку легковажність Близнюків, і тоді ментальні моделі і структури, ним створені, будуть володіти вищою якістю, зветься мудрістю, тобто будуть насправді конструктивно змінювати реальність навколо нього. Інакше кажучи, це положення Сатурна характеризує мудреця і мага, що змінює світ за допомогою лише напруженої роботи думки.

Однак для того, щоб опрацювати цей Сатурн, необхідно правильно зрозуміти почерк Сатурна в Близнюках. Він позбавляє інформаційний потік звичної легкості думки і взагалі будь-яка інформація приходять з великою вагою, і людина змушена тяжко працювати в тих близнецовских ситуаціях (навчання і поверхневі контакти інформаційного типу), коли всі інші почувають себе легко і невимушено. У гармонійному варіанті це мовчазний чоловік, кожне слово якого має велику вагу (так у нього саме виходить, легковажність якось не йде мова).

При сильному ураженні людині дуже важко взагалі розуміти, що відбувається навколо нього. Однак ця важка робота з надходить інформацією, якщо проводиться постійно, приводячи до того, що людина починає глибоко розбиратися в ній і часто бачить у невловимих (для інших) відтінках банальності найтонший зміст. Якщо ж людина таку роботу не проводить, а просто починає вважати себе тупоумным (прихована фобія Близнюків), то він поступово відходить від інформації та узагальнення взагалі і замикається в собі, вдаючись до улюбленого тези непроработанного тому Сатурна Боляче-то хотілося!

Інший спосіб поведінки в непроработанном варіанті цього положення Сатурна — повне забуття якийсь обережності й уваги до оточення. Людина стає верхи недбалості та безвідповідальності і робиться слухняною маріонеткою першого егрегора, який їм не погребує. Загальна невпевненість в собі в плані достовірності надходить до сатурновским Близнюкам і особливо виходить від них інформації, і скутість у спілкуванні не робить їх життя солодким, однак компенсаторні заходи приносять такі плоди, що можуть позаздрити самі гармонійні Близнюки, правда, самим сатурновским Близнюкам від цього не легше, особливо в юності.

При негативному розвитку можуть сформуватися злодійські нахили, бо така людина звикає отримувати все, не прикладаючи зусиль, в той же час маючи невловимістю і увертливостью. Він безпорадний у подоланні перешкод, не володіє достатньою пристосовністю, боязливий і схильний до депресій. При позитивному розвитку характеру людина стає спритним, швидким, здатним робити кілька справ одночасно. Він володіє витонченим розумом, прекрасно працює з цифрами і взагалі проявляє неабиякі здібності в роботі, яка вимагає розумних рук і хорошою голови, наприклад, в бізнесі або престидижитаторстве. Така людина старанним у навчанні, любить розплутувати клубок протиріч і розв’язувати вузли проблем. Він стриманий, добросовісний і володіє дивним талантом в області літератури і точних наук. Контакти приносять йому справжню радість, а тому він відчуває постійну потребу в спілкуванні. Нерідко буває поверховий, однак йому відомо почуття обов’язку.

У листі витриманий, в мові організовано, у вивченні ситуації схильний до самоаналізу і об’єктивної критики самого себе. Безбоязно приступає до вирішення як завгодно складних питань, деколи за жартами і малозначущими відомостями вловлює натяк на оригінальний шлях виходу з кризи. Є схильність до занять психологією і слідчою роботою. Його розум здатний глибоко концентруватися, що дозволяє успішно розвивати інтелектуальні здібності. Розум виразно панує над почуттями, що виявляється для такої людини дуже корисним. Розум філософський, логічний, практичний і винахідливий, завжди успішно застосовується у вдосконаленні роботи. Всякі старання такої людини швидко завершуються конкретними корисними результатами. Він прекрасний як математик, соціолог, журналіст, учений і педагог. Часом відзначається схильність до депресії, навіть до цинізму і брехні, в тому випадку, якщо життя звалює на нього занадто багато турбот і клопоту і заганяє в кут, припирая до стінки. Така людина володіє прекрасною пам’яттю, здатний до колосальних професійним досягненням у молодому віці, володіє багатою фантазією і найоригінальнішим підходом у вирішенні проблем.

Він проявляє велику особисту самостійність, вміючи водночас поважати самоактивность і права інших людей. Він внутрішньо незалежний від колективних норм, але вміє приймати їх і навіть підкорятися. Нові форми, структури і зв’язку сприймаються їм легко, розставання з віджилими також відбувається безболісно. Робота завжди носить інтелектуалізований характер, навіть якщо справа стосується ручної праці. Дисциплінованість і практичність розуму завжди допомагають заощадити зусилля й досягти більших результатів з меншими витратами часу і енергії. Серйозність такої людини проявляється в глибокому інтелектуальному аналізі та відповідального ставлення до думок і мови. Людина дуже спостережливий, швидко оперує фактами, вміє миттєво аналізувати інформацію. Він здатний швидко і легко встановити будь-які контакти і зв’язки, володіє прекрасним почуттям структури і почуттям міри. Здатний підібрати ключ до спілкування з будь-якою людиною. Добре володіє мовою, завжди попередньо зважує кожне слово, висловлюючись влучно, чітко і цілеспрямовано. У віданні спорів наполегливий і безкомпромісний, інформацію схоплює «на льоту», швидко і міцно відображаючи її в пам’яті.

Поразка Сатурна може посилювати вроджену чутливість і хворобливу чутливість до грубої і неорганізованою мовлення інших, а також підвищувати дріб’язковість, прискіпливість і схильність до розпорошення розуму. При низькому розвитку такій людині рідко вдається залишатися наодинці з самим собою, так як його буквально переслідують зв’язку, контакти і взаємодії. У цьому випадку самі обставини заважають йому зосередитися на головному. Така людина успішно фільтрує інформаційний потік, відокремлюючи зерна від плевел. Він чудовий рекламної діяльності і вкрай успішним у пропагандистських акціях. Успішно може займатися «Publik Relations». Така людина частіше перебуває в гарному настрої, ніж у поганому, він спритний і рухливий і в роботі, і в спілкуванні, але схильна не помічати власної втоми, а тому нерідко доводить себе до виснаження перевантаженнями і перенапруженнями. Така людина вміє пристосовуватися до будь-якої ситуації. Він систематичен і логічно послідовний, а тому, усамітнюючись, здатний до кінця обдумувати реальні життєві проблеми. Він взагалі належить до типу щасливих «решателей проблем», поєднуючи літературні, технічні та художні здібності. Особливо вдала кар’єра можлива у сфері викладання, науки і техніки.

Цей чоловік любить вчитися і навчатися протягом усього життя. Правда, нерідко він проявляє неповагу до ближніх, з-за чого його можуть вважати навіженим, примхливим і склочним людиною. Коли він звалює на себе занадто багато турбот і обов’язків, то може швидко і з небезпекою для здоров’я перенапружити. Можливо розвиток здатності сумніватися в чому завгодно і нікому ні в чому не довіряти. Іноді формується сором’язливість, пов’язана з надмірним відповідальним ставленням до висловлення власної думки словами. Це дуже меткий і майстерний у всьому людина, не звертає уваги на часті неспокою і смутку. Він проявляє інтерес до сучасної і передової думки, любить глибокі роздуми і дослідження заплутаних питань.

Ідеї оцінюються ним на основі передбачуваної або вже доведеною користі. Він здатний витримувати як завгодно складна, формальне, обов’язкове навчання. Він прагне все точно формулювати, організовуючи матеріали та інформацію структурно і детально, фіксуючи і записуючи всі — «з точністю до міліметра». До особливої ясності така людина прагне у підписанні контрактів та оформлення ділових угод. Він завжди надає особливого значення відвертості і надійності партнерів, як би страхуючи свої старання від можливих зривів і зрад. Така людина любить виправдовувати власну поведінку, послідовно, виважено і тактовно доводячи власну правоту.


Залишити відгук