Сатурн в Овні

Дуже практична спрямованість, вузький спектр потоків. Насилу включається в потік, відчуття затиску, тісноти і незатишності (особливо у відповідальних) в енергетичних ситуаціях. Зате відповідальна (при ураженні може бути і вкрай безвідповідальне ставлення до себе в плані свого енергетичного впливу на оточення і, при достатньому досвіді роботи з енергетичним каналом, більша його стабільність і вміння ним керувати. В юності різкі розчарування при перших закоханості, після чого розумнішають і енергію марно (або взагалі) не розбазарюють і намагаються паразитувати (негативний варіант), або в депресіях мудрість Сатурна вчить бути більш уважним і до оточення, до себе, до того, що проводиш (позитивний варіант). До 30 років вибір між позитивними та негативними варіантами завершується.

Сатурн в Овні означає не слабкість енергетики, а високу відповідальність у виборі егрегора, потоку і того, куди людина направляє його. При поганій опрацювання — фобія: страх згинути в безвісті і при житті померти від нестачі сил.

Людина сильний, прямий, активний, схильний до домінування і тиранії. При негативному розвитку характеру схильний вимагати від інших того, чого сам не може або не хоче робити. Розвивається надмірна впертість, бездумне упорствование на своєму, повільність, егоїзм, самодурство і пристрасне владолюбство. При позитивному розвитку характеру формується тип невтомного трудівника, який домагається своїх цілей лише власною працею, при цьому отримуючи набагато менше, ніж заслуговує. Людина старанна, працьовита, старанна, схильний до розумного самообмеження, тактовний, серйозний і скромний. Володіє неабияким організаторським талантом. Неприборкана сила з роками робиться постійної і наполегливої. На шляху професійного самовдосконалення людини надихає рідкісне честолюбство. Наполегливо переслідує поставлені цілі. Часто проявляє нетерпимість у спілкуванні з підлеглими. Схильний більше цікавитися реалізацією власних цілей, ніж служити оточуючим. Талант адміністратора і керівника наявності.

Людина рішуча, самовпевнений до самовпевненості, що вміє залишатися скромним, часом виявляє дипломатичний талант (але тільки при гармонійному розвитку характеру). Характерна жага зухвалих пошуків і ризикованих заходів. Любить незвичайні дослідження загадкової, дотримуючись сувору самодисципліну і вміння аналізувати хід процесу. Успіх приносить працьовитість і працездатність, спостережливість і розсудливість. З роками звикає до творчої творчої праці. Оточуючі вважають його людиною егоцентричним і нетовариська, свавільним і примхливим, схильним до нападів депресії і меланхолії. При негативному розвитку характеру хоробрість і мужність можуть знижуватися, сміливість і відвага зменшуватися, пориви і підйоми загальмовуватися, а лібідо блокуватися. Зате можливий розвиток агресивності, жорстокості і нещадності, часом призводять до руйнівної поведінки та трагічних наслідків. Велика тяга до осмисленої, цілеспрямованої діяльності. Ймовірно формування підприємливості та діловитості. Інтереси різнобічні, можливості великі, велика практичність і логічність у підході до вирішення як великих, так і малих проблем. Мислення консервативного складу, є схильність до догматизму.

Така людина постійно відчуває необхідність швидко координувати сили для вирішення життєвих завдань, поки є стимул до дії. Тому не вистачає часу замислитися над своїм місцем у світі, ретельно і адекватно оцінити власні вчинки і придбати фундаментальний досвід. Регулярно народжуються нові ідеї і вигадуються незвичайні методи їх здійснення, не завжди відповідають соціальним нормам. Особлива увага приділяється зовнішнім формам поведінки, а не внутрішнього світу. Є прагнення затвердити свої норми і закони, підкоряючись колективним існуючим нормам і авторитетам. Такій людині нелегко дотримуватися однієї обраної лінії поведінки. Йому бракує зосередженості для того, щоб довести зроблене до досконалості. Важко зупинятися на досягнутому, часто «заносить». Самі обставини примушують такої людини проявляти особисту ініціативу. Він прагне вибудовувати індивідуальну систему цінностей, узагальнюючи досвід постійних струсів та випробувань та синтезуючи уявлення про шляхи подолання жорстких перешкод, що зустрічаються на його шляху. За всі прорахунки і помилки така людина відразу само суворо карається Долею, страждання це йде лише тоді, коли відбувається переосмислення і переоцінка всього того, що сталося.

Особливо ефективно поведінка такої людини в кризових, екстремальних ситуаціях. Його здібності і таланти розкриваються лише при вогняному напрузі обставин. Життя сповнене криз і переломів, які в підсумку призводять до розвитку душевних глибин. Нерідко така людина підсвідомо провокує виникнення кризових ситуацій для того, щоб розгорнути свій талант і відчути власну повноцінність. Ці люди незатишно почуваються в спокійній обстановці, вони майже фізіологічно потребують боротьбі, напрузі і конфліктах. Будь-яке обмеження свободи та ініціативи ними переживається вкрай болісно, особливо розставання з коханими і зникнення можливостей швидкого творчого зростання. Така людина постійно потребує підтримки ближніх, не стільки в їх схвалення, скільки в періодичному стимулювання і підштовхуванні до дії. Для таких людей характерна поспіх і бажання отримати все відразу, самоконтролю явно бракує. Життя сповнене полум’я і гострих проблем, за помилки в подоланні яких доводиться розраховуватися повністю відразу і самому. Зате в продовження життя людина в моральному, інтелектуальному і професійному відношенні виростає прямо на очах у оточуючих. Небезпечна тенденція придушувати волю інших людей, часом можливі спалахи тяжіння до порушення законів, аж до можливості скоєння злочинних діянь несподівано навіть для себе самого.

Така людина завжди має безліч зв’язків в суспільстві, незважаючи на свій тиранічний характер. Він легко збуджується новими ідеями, суворий до себе та інших, охоче вступає в дію при наявності зовнішнього імпульсу достатньої сили. За цю творчу непосидючість його і люблять багато. Для такої людини дуже небезпечно самотність, відсутність вільного поля дії і занурення в революцію і бунт — майже напевно він накоїть у цих обставинах бід. Тільки від нього самого залежить розвиток численних здібностей і зміцнення характеру. Він насилу здатний визнати, що і навколишні люди мають права на самостійне поведінку і особисте судження. Якщо він правильно використовує свою енергію, то може проявити чудеса витривалості за рахунок комбінування ініціативи і дисципліни. В цьому випадку його вроджений ентузіазм і винахідливість проявляться позитивно і конструктивно. З-за численних підсвідомих страхів, така людина нерідко відчуває гостру потребу в безпеці. Можлива зв’язок з ревнивим партнером або розвиток «батьківського комплексу». Хоча він не цілком правильно відчуває, що і коли йому потрібно робити, разом з тим у спілкуванні він вельми розважливий, боевит і любить розумну полеміку.

При негативному розвитку характеру можливе формування нетерплячості, поверховості, схильності до самовиправдання і звинувачення оточуючих у всіх бідах і нещастях, сваливающихся на його голову через його ж власних прорахунків, помилок і неточностей. Такій людині слід невпинно вчитися тактовності і співпраці з людьми. Нерідко гарну емоційну розрядку приносять силові фізичні вправи. Людина рішуча, легкий на підйом, легко впадає в гнів і дивно сварливий в ситуаціях, коли інші змушені суперечити йому. Дуже сприйнятливий до порушення звичного ходу справ — одразу ж кидається на барикади і прагне негайно змінити ситуацію на свою користь. Необхідність мобілізації внутрішніх джерел сили змушує розвивати стійку волю і міцну силу характеру. В житті людини дуже помітні прояви закону Карми, згідно з яким наслідки вчинків, подібно бумерангу, повертаються до людини, їх вчинила. Цій людині завжди не вистачає часу для того, щоб дати відстоятися власним думкам і дозволити дозріти планами розумного дії. Тому такий людина майже завжди упереджено ставиться і до себе, і до інших.

Він вводить все нові і нові вири досвіду, і йому не вистачає часу і сили зосередження послідовно і терпляче ознайомитися з наслідками своїх вчинків. Для нього характерна відсутність стійких уявлень про соціальну справедливість і особистої відповідальності діяча. Він сповнений цікавих ідей, успішно вигадує нові підходи та прийоми в роботі, але використовувати все це може лише при синтезі дисциплінованості і ініціативності. Негативний розвиток характеру формує таку оборонну позицію: людина завжди пильно стоїть на сторожі себе самого, а тому всіх боїться і всього боїться. Йому дуже важко зрозуміти інших і розібратися в їх інтересах і думках, що від народження він не привчений вступати в контакти і конструктивно співпрацювати. В усьому і скрізь така людина прагне підкреслити власне «Я», як судді для оцінки своїх вчинків він довіряє лише собі самому. Постійно зайнятий власною персоною і не помічає потреби інших людей. Якщо така людина переслідує виключно особисті цілі, він руйнує тканину співпраці, а тому в кінцевому підсумку не досягає успіху.

Така людина вважає за краще діяти поодинці, піклуючись лише про власні потреби. Навіть якщо він діє в інтересах інших, то залишається відданим особистої точки зору на правила ведення боротьби, а тому нерідко помиляється у виборі тактики, і у визначенні напрями стратегії. Він сам не чекає допомоги ні від кого і не дає її іншим. Нерідко він глибоко стурбований власною незадоволеністю. У професії воліє бути господарем для самого себе. Якщо ж це йому не вдається, з роками стає гнівливий і дратівливий. Такій людині дуже важливо зрозуміти, що поспіх потрібна лише при лові бліх, і що активні дії, не організовані мудрим планом, неминуче призводять до руйнувань і втрат.


Залишити відгук