Сатурн у Водолії

Сатурн ставить на порядок денний проблему знаку, у разі Водолія він ставить дві проблеми: взаємодії із зовнішнім світом і з тонким світом. Сатурн робить Водолія дуже серйозним і істотно полегшує йому контакт із зовнішнім світом, він практичний, намагається витримувати одну генеральну лінію і не схильний до авантюр. Однак ураническое вплив відчувається і тут, хоча б і підспудно, у сатурновского Водолія постійно виникають досить своєрідні і часто несподівані ідеї, які потребують розвитку і втілення, і їхня доля залежить від рівня розвитку Сатурна. Нерозвинений Сатурн дає інтелектуального скептика, він перевіряє всі ідеї (в тому числі й свої) з вузько практичної точки зору і все, що виявляється новим або несподіваним, піддає рішучого сумніву, майбутнє видається йому простим лінійним продовженням сучасності, а мислення затиснуте вузькими рамками уявлень, отриманих в дитинстві, втім, можлива велика методичність і послідовність мислення, особливо при гармонійному Сатурні.

У міру розвитку Сатурна Водолій починає звертати більше уваги на свої оригінальні ідеї і намагається більш серйозно їх досліджувати, покладаючись на сатурновскую дисципліну. Однак незначне просування в плані спроб створення адекватного символічного мови для сприйняття тонкої інформації наштовхується на обмеженість фантазії Сатурна і далі довгий час нічого не виходить, зате Водолій починає (часто успішно) експлуатувати ту єдину свою оригінальну думку, яку схвалив Сатурн. Розвинений Сатурн характеризується вже постійною пильною увагою Водолія до особливих його голову оригінальним ідеям, він намагається їх розкласифікувати і поступово приходять до створення досить розробленого мови, з допомогою якого може детально обговорювати зі своїм егрегором певну цікаву його проблематику, після чого пропонувати світу вже багато в чому готові до практичного застосування теорії і концепції. Але його завжди відрізняє продуманість кінцевого результату дослідження, його гасло Немає нічого практичніше хорошої теорії.

Однак на всіх рівнях розвитку Сатурна Водолій не може позбутися характерного затиску мислення, особливо відчутний при контактах з егрегором. Він може дуже ретельно наточити ним же створені досконалі інструменту, але їх число (як йому здається) завжди обмежена, вільного творчого польоту над неозорими просторами ментального плану тонкого світу йому не дано, і він завжди (хоча б підсвідомо) дуже гостро це відчуває.

Справи такої людини завжди пов’язані з людьми і їх життям, незалежно від того, де він живе і чим займається. При негативному розвитку характеру він рано чи пізно потрапляє в незавидне становище, опиняючись отаким закулісним діячем, маніпулюють людьми і граючим на страху і ненависті. Для такої людини характерні честолюбні безумні плани, хитрість, підступність і завищені очікування. При позитивному розвитку характеру формується тип щасливого державного діяча, чесного торговця або успішного організатора гуманітарної допомоги. Така людина прагне до обдуманої реалізації реформ і вміє гармонійно поєднувати структурний перспективне планування з чіткою і послідовною реалізацією задуманого. Між її думками і практичними справами не існує розриву. Він уміє керувати людьми, зазвичай відомий і популярний в народі, витриманий, терплячий і витривалий. Його життя повне негараздів і випробувань, але це не відлякує його від битв за втілення загальнолюдських ідеалів і боротьби за реалізацію планів по поліпшенню світу. Головний мотив його діяльності — прагнення зробити всіх людей щасливими і створити гармонійну платформу для життя майбутніх поколінь. Це неприборканий борець за реформи, вміє враховувати всі можливі несподіванки і здатний концентруватися на найголовнішому, досягаючи результату кількома точними ходами.

Він постійно усвідомлює нагальну необхідність радикальних змін життя. Навіть залишаючись зовні скромною людиною, він наполегливо змінює світ, не здіймаючи галасу з приводу своєї ролі в цих змінах. Така людина прагне до духовного водійства (отакий Данко, висвітлює людям шлях власним серцем) — навіть на шкоду своєму матеріального благополуччя і особистим інтересам. Через духовну отреченность і тяжкі життєві випробування ця людина досягає колосальних результатів у боротьбі з відсталістю і застоєм, охоче приносячи себе в жертву високим ідеалам людяності. У досягненні цієї гуманної і благородної мети він з року в рік нарощує завзятість і наполегливість, витримку і витривалість. Ця людина володіє даром навіювання людям єдино правильних способів рішень і дій. Він здатний до миттєвого інтуїтивного осягнення душевних глибин будь-якої людини. Це привітний і гуманний друг, з тонкою і благородною душею, серйозний і задумливий, доброзичливий і товариський. Він завжди знаходить гармонію між теорією і практикою, між метою і засобами. Обожнює громадську діяльність і керівництво груповими заходами. Але зовсім беззбройний проти своїх ворогів і підступних підступів експлуататорів. Він відкритий і щирий — і того ж чекає від інших.

Успіх може знайти його на ниві психології, соціології, журналістики, винахідництва та літератури. Така людина рідко знаходить стійкий матеріальний достаток, часто його «заносить» в такі ситуації, з яких він виходить в одному лахміття. Високий інтелект поєднується з тонкою душею і багатьма здібностями — від політики до дизайну. Така людина завжди створює лише добре продумані концепції і реалізовані плани. Він виявляє чудову здатність до стрімкого внутрішнього розвитку та вдосконалення в будь-якій сфері життя. Великі досягнення даються йому не тільки за рахунок винахідливості і винахідливості, але і завдяки вмінню напружено і безкорисливо працювати на благо інших. Він не надто піклується про самому собі і дивиться на навколишній світ як на експериментальний майданчик. На натхненне участь у серйозних справах може спонукати його лише прагнення до високих цілей. Для такої людини характерний нетрадиційний підхід до життя і дивовижна доля. Шлях його життєвого розвитку завжди незвичайний і дивний. У той же час він якимось дивним чином відшукує в оточенні собі подібних, залучаючи їх наче магнітом.

Доля нерідко надає йому незвичайні можливості для розвитку, якими він майже завжди встигає скористатися. Така людина фізіологічно потребує повної свободи дій, інакше його ентузіазм згасає сам собою. Це уважний дослідник і наглядова стратег, уважно відслідковує все, що відбувається і не схильний до поспішних висновків. Його судження нерідко бувають екстравагантні, зате вони неупереджені і вельми оригінальні. Така людина, незважаючи на зовнішню взбалмошность і неоднозначність глибинно цілісний і володіє високою внутрішньою єдністю. Йому властиве уміння робити все у свій час, інтуїтивно знаходячи найкращий момент для здійснення акцій. Він воліє забаритися, але не поспішити — і майже завжди потрапляє в точку. Моральні критерії такої людини незвичайні і екстравагантні, що створює в оточуючих уявлення про їх розбещеності і потурання власним пристрастям. Нерідко такі люди підсвідомо підбурюють інших людей між собою, спостерігаючи за результатами розвитку конфлікту і осягаючи таким чином механіку людських відносин. Така людина володіє прекрасно розвиненим почуттям часу, в той же час здатний повністю виключатися з реальності в тому випадку, якщо йому необхідно відшукати в глибині душі інтуїтивне рішення проблеми. Внутрішня особистість вільна завжди.

Така людина не стільки думає про оточуючих, скільки уважно спостерігає за навколишнім, спостерігаючи поки життя не підкаже який висновок є єдино правильним. Це — колективіст, винахідник і революціонер, охочий до глибокої трансформації суспільства, і серйозних перетворень у професійній та юридичній сферах. Поведінка такої людини завжди інтелектуально організовано, він чудово обізнаний про наявний у нього силі, а тому з людьми прагне триматися м’яко і коректно. Він володіє чудовою здатністю до зосередження уваги та сил, його спосіб мислення відрізняється особливою демократичністю і науковим підходом. Він схильний до оперування високими символами, талановитий у сфері астрології, вміє використовувати всілякі пророчі практики, зазвичай є гарним прогнозистом. Незважаючи на виражені амбіції, в поведінці така людина відповідальний перед іншими і багатьма сприймається як відданий друг. Він любить працювати в колективах та організаціях, але лише за умови абсолютної свободи і незалежності у всьому, що йому доводиться робити. Взагалі відносини з іншими мають для нього особливе значення, але нерідко оточуючі приймають його спокій, засноване на розумному розумінні майбутнього, за надмірне холоднокровність і розважливість.

Іноді така людина стає егоїстичним і думає лише про власне задоволення, пишаючись своєю інтелектуальністю і не вміючи проявити благородства і вдячності — все це може зробити його глибоко самотньою. Для відновлення сил та віднайдення балансу зовнішнього і внутрішнього йому періодично потрібно годину-другу для глибоких роздумів про себе і світі. Головне — не допускати перевитрати життєвих сил і не перестаратися в своєму прагненні змінити все глибоко і відразу. Це — розсудлива і глибокий мислитель, володіє привітним характером і ввічливою чемністю. Він цілеспрямований в діях і виразний у промові, майже не вміє ображатися. Схильний дуже глибоко проникати в те, чим займається, демонструючи в цьому нетрадиційний, оригінальний підхід до розгляду загальновідомих фактів. Зазвичай у такої людини безліч знайомих і друзів, любовний зв’язок його тривала і глибока, що створює фундамент для його спокою і впевненості в собі. Мислення неупереджене і абстрактне.

Головний предмет його життєвих пошуків — сама істина і високий духовний розвиток. Всі суспільні та наукові питання така людина розглядає з точки зору вищих універсальних законів. Особливо сприятливо для розвитку інтуїції вміння швидко зібратися і цілком сконцентруватися на проблемі. Увагу не тільки добре концентрується, але може і довго утримуватися на обраному предметі. Щодо ближніх людей разюче відповідальний і володіє стійким почуттям справедливості, любить допомагати іншим і словом, і ділом. Якщо його грунтовно розлютити, він виявляє холодність почуттів в інтимних стосунках, формалізм у вирішенні проблем і вимагає кривдника служити своїм інтересам і «танцювати під свою дудку». В житті такій людині необхідно подолати інтелектуальне і духовне зарозумілість, послідовно і наполегливо розвивати дар самовідданості і безкорисливості.


Залишити відгук