Сатурн в Астрології

День: Субота

Напрямок: Захід

Колір: Синій

Характер: Скорбота і Позбавлення

Знак Зодіаку: Козеріг & Водолій

Метал: Свинець

Дорогоцінні камені: Синій Сапфір

Планета Сатурн в астрологічної науки відповідає за формування у людини власної системи цінностей і оцінок навколишнього світу. Сатурн досить далеко віддалений від Сонця. Цикл його повного обертання навколо світила становить близько 29,5 років. Таким чином, час проходження Сатурна по одному знаку зодіаку буде приблизно 2,5 року. Сатурн дає людині власну систему оцінок, тобто особиста думка про речі і події, що відбуваються.

Люди з сильним впливом Сатурна є одинаками, дуже самостійні, недовірливі, не люблять коли інші втручаються в їхні справи. Сатурн дає людині прагнення виділитися з навколишнього соціального середовища. Такі люди, на відміну від юпитерианцев, не є коллективистами, вони швидше одноосібники не схильні ідеалізувати навколишній світ.

На відміну від людей сонячного типу, сатурианцы більш серйозні, тверезо дивляться на речі. Вони не люблять перетворювати спілкування в балаган, воліють конкретність і лаконічність. Сатурианцы завжди прагнуть відстоювати свої позиції, вони дуже стійки і наполегливі, але на відміну від марсіан не агресивні і зовні проявляють мало емоцій. По обличчю сатурианца часто неможливо зрозуміти, як він реагує на твої слова і вчинки, його обличчя зазвичай має кам’яне вираз.

Сатурн розташовує людей до стриманості, витримці і терпінню, дає здатності до системного мислення (Менделєєв), задатки стратега. В гіршому випадку вплив Сатурна робить людину замкнутою, похмурим, меланхолійним, це неприємний тип, з яким складно спілкуватися, завжди відчувається дистанція. При сприятливому вплив Сатурна людина випромінює впевненість, він непохитний і «непрошибаем». Дуже самостійний, такі люди відірвані від впливу соціуму, всіх може спіткати невдача, а він доб’ється свого не дивлячись ні на що.

Найбільш сильно Сатурн проявляється в трьох знаках: у козерозі та водолії, де він в обителі, і в терезах, де він в екзальтації. Сатурн в козерозі дає вміння долати перешкоди і неухильно рухатися до наміченої мети. Такі люди володіють холодним розумом в будь-якій обстановці, мають ясний розум і глибоке розуміння речей. Єльцин мав сильний Сатурн у козерозі, його називали «бульдозер» за вміння домагатися своїх цілей.

У водолії Сатурн найяскравіше розкривається в сфері інтелектуального розвитку. Таке положення дає хороші здібності в різних сферах науки, прагнення до вдосконалення техніки. Ці люди товариські, вміють знаходити спільні точки дотику з оточуючими і при цьому ніколи не втрачають своєї індивідуальності. У знаку терезів Сатурн дає гарні стратегічні здібності (Юлій Цезар), вміння легко брати відповідальність на себе.

В астрології Сатурн вважається слабким в знаках раку і лева, де він у вигнанні і в овні, знак свого падіння. Люди з таким становищем Сатурна не мають таких чітких критеріїв оцінки навколишнього світу, їх оцінки зазвичай залежать від одномоментного емоційного стану.

При сприятливих аспектах Сатурна, в особистому гороскопі, людина самовпевнена, вміє легко відстоювати свою думку, швидко закріплюється на досягнутих позиціях. Він досить розважливий, щоб не йти на поводу у поганих порадників, вміє легко відсікати непотрібні зв’язки, швидко позбувається шкідливих звичок. Негативні аспекти Сатурна в особистому гороскопі дають руйнування, непередбачені затримки, різні перешкоди, сприяють появі дефіциту, брак сил, дають недолік упевненості в собі.

Транзитні аспекти Сатурна в астрології можуть тривати досить тривалий час. З повторами і поверненням аналогічних ситуацій вони працюють протягом півтора років. Позитивні аспекти говорять про зміцнення позицій, досягнення. Негативні аспекти дають дефіцит, затримки, невпевненість, катастрофи, аварії планів. Сатурн управляє такими важливими сферами нашого життя, як будівництво, сільське господарство, архітектура, гірнича добувна промисловість. У політиці Сатурн відповідає за збереження суверенітету та незалежності.


Залишити відгук