Планета Стрільця

Правляча планета знака зодіаку Стрілець — Юпітер. Це п’ята планета за ступенем близькості до Сонця і найбільша в Сонячній системі: її діаметр в 11 разів перевищує діаметр Землі. Ця планета носить ім’я верховного бога древніх римлян. Бог Юпітер в уявленні римлян володів абсолютною владою. Крім того, що він був небесним божеством і джерелом денного світла, в руках Юпітера знаходилося управління громом і блискавками.

Лише йому одному підкорялися долі богів і людей. У міфології древніх греків Юпітер носив ім’я Зевс. Він займався збереженням порядку у Всесвіті і був господарем обителі богів Олімпу. Дні безперервно Зевс контролював суспільні закони, мораль і навіть фізичне здоров’я людей. Так що всі його час був заповнений справами. Металом планети Юпітер є олово, якому шумери дали назву «небесний метал». Астрологічним символом планети є стилізована блискавка — улюблена зброя верховного бога.

Планета Стрільця Юпітер названа по імені персонажа давньоримської міфології, одного з синів Сатурна. У системі вірувань стародавніх греків йому відповідав міфологічний герой Зевс. Юпітер, верховний бог, який правив після загибелі батька небесами, уособлював собою мудрість, гідність і честь. Як правило, його зображували з блискавками і громами в руці, які він ниспосылал зверху на людей. Юпітер вважається планетою, доброзичливою до людей, вона символізує оптимізм, радість життя, удачу, щедрість, достаток, розвиток. Астрологи прозвали цю планету Великим щастям (Мале щастя — Венера). Під її управлінням знаходяться вища мудрість, пізнання, чесність, інтелект, світогляд. Сильне положення Юпітера в гороскопі того чи іншої людини робить його активним учасником соціального життя, підштовхує на отримання нових знань і нового досвіду. Якщо Марс управляє практичним розумом, то Юпітер – філософським підходом до життєвих питань.

Під впливом цієї планети Стрільця охоплює бажання постійно йти вперед; зазвичай такі люди мають широкий погляд на світ, мають багатогранними здібностями. Дітям планети удачі легко йти по життю, вони немов летять за нею, а не пробираються через болото низку проблем і негараздів. Стрільці вміють опинятися в потрібному місці в потрібний час, ніколи не перебувають занадто довго в поганому настрої, вони завжди плекають надію на завтрашній день. Люди цього знака відчувають потяг до мандрів, але, якщо немає можливостей для активного фізичного переміщення, Стрільці подорожують розумом, душею, постійно відкриваючи нові горизонти. Дуже часто вони обирають для себе незвичайні для інших заняття.

Якими якостями наділяє Стрільців планета Юпітер

Юпітер вважається чоловічою планетою. Він обдаровує здібності воєначальника, політичного діяча, а крім того, наділяє людину такими якостями, як идеалистичность, авторитарність, прихильність до соціуму, байдужість до авторитетів. Ідеї і плани народжених під заступництвом Юпітера людей беззастережно втілюються в життя. Гасло Стрільця: «Я бачу». Звичайний адепт символу Стрільця – це яскраво виражене прагнення до пізнання світу. Вони готові як слід вирішувати завдання, готові до різкого збільшення і розширення горизонтів. Дані люди наполегливі, хоча мають всі шанси йти на компроміс, у разі якщо це буде їм вигідно, в цілях досягнення власних завдань. Мають всі шанси довго йти до мети, кар’єрі, можуть налагоджувати контакти і взаємозв’язки, що сильно допомагає їм у справах.

Стрільці, чия планета Юпітер, хочуть справляти враження на всіх хто їх оточує. Готові підтримати кого-небудь, хоча постійно чекають у відповідь вдячності. У дитинстві необхідно гарненько виховувати і розповідати, що добре, а що погано, так як система цінностей у Стрільців складається в системі дитячого виховання (в сім’ї). Розум і розум у людей знаку Стрілець теоретичний. Відмінні риси Стрільця від інших знаків: стратегічне мислення і широкі пізнання, збільшене відчуття справедливості ці цінності виділяють їх із загальної юрби. Широка і оптимістична, заряджаюча і сприятлива персона – це Стрілець, планета-покровитель якого Юпитерв. У фізичному світі Юпітеру підходить рух, міць, теплота. Юпітер задає напрямок переміщення з перших рук. Планета духовного і матеріального багатства, що дає цілющу енергію.

Люди, які вважаються ключовими в житті Стрільців, а так само які володіють впливом на них: духовні фаворити, вчені, проповідники. Все, що має якусь зв’язок з вищою освітою, наукою, філологією, викладанням, креативними ідеями, привертає Стрільця. Стрільці, чия планета Юпітер, комфортно себе почувати в бізнесі. Бізнес, що має відношення до справ пов’язаних з літаками, машинками, заправками, теплоходами, автотранспортом далекого прямування, промислові і загально міжнародні компанії. Човниковий і оптовий бізнес, видавничий бізнес, органи влади і МЗС, органи правосуддя, юриспруденція, армійські науки. Банки і міжнародні фірми. Ось всі сфери, які будуть до душі Стрільцеві.


Залишити відгук