День Народження 23 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Люди, що народилися в день зміни одного зодіакального знака іншим, неймовірно чутливі до свого оточення і потребують гармонії як в особистому житті, так і на роботі. Народжені 23 вересня, — привабливі, дотепні і товариські. Ви привітні і завжди перебуваєте в гарному настрої, що позитивно впливає на вашу популярність. Проявляючи дружелюбність по відношенню до будь-якій людині, з якими спілкуєтеся, проте ви віддаєте перевагу компанію однодумців, що розділяють ваші культурні та мистецькі інтереси. Оскільки ви відкриті і привітні, то рідко впадаєте в депресію і смуток. Здатність справлятися з несподіванками наділяє вас упевненістю, необхідної для проведення експериментів з непізнаним і участі в незвичайних, дивовижних нових підприємствах. Удача і везіння слідують за вами всюди, допомагаючи вирішувати будь-які проблеми.

Народжені 23 вересня повинні бути дуже обережними з вживанням алкоголю і наркотичних речовин (включаючи нікотин і кофеїн). Народжені в цей день особливо схильні до зловживання подібними субстанціями в періоди депресії. Можливо, що вегетаріанська, яєчно-молочна або фруктова дієта можуть виявитися корисними для очищення організму на короткі або ж, навпаки, тривалі періоди часу. Фізичні вправи в даному випадку стимулюють апетит і покращать циркуляцію крові. Народжені 23 вересня повинні остерігатися ушкоджень печінки, нирок, шлунка і кишечника від різних зловживань.

Прорив крізь обмеження — актуальна тема в житті тих, хто народився 23 вересня. Народжені в цей день експансивні індивідуалісти не схильні розкривати свою особу до тих пір, поки вони не пройшли крізь боротьбу і не впоралися з фізичними або формальними труднощами. Ця боротьба зазвичай винятково напружена і, в суті, продовжується навіть після успішного прориву. Справді, життя для народжених 23 вересня — безперервний ланцюг завдань, кожна з яких повинна бути дозволена. Враховуючи це, народжених в цей день цілком можна назвати духовними воїнами. Більш освічені особистості тих, хто народився 23 вересня, використовують плоди своєї боротьби для користі всіх оточуючих, хоча б тільки як символ рішучості впоратися з напастями. Натури менш освічені можуть загрузнути в особистих конфліктах, в яких вони роздувають купу проблем, але не обов’язково досягають позитивних результатів. Для них було б добре відійти на час від життєвих зіткнень, навести порядок в голові і направити свою невгамовну енергію на що стоять справи.

Знак Зодіаку 23 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до земним знакам, які відрізняються наступними якостями: відповідальність, турбота про здоров’я, освіченість, послужливість, акуратність, копіткість, працьовитість.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за дріб’язковість, критичність. Ця планета — головний покровитель для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Несе відповідальність за неприйняття невизначеності, а також недолік мрійливості.

23 вересня знак Діви змінюють Ваги. Народжені під сузір’ям Діви люди часто перебувають у прикордонних станах. Вони можуть змінювати свої рішення на ходу. Нерідко таким людям складно визначитися з пріоритетом при постановці мети. Діви мають і безліч типових для представників знаку рис. Вони практичні, раціональні, педантичні. Також народилися 23 вересня кілька недовірливі, обережні. Але це анітрохи не заважає їм оточувати себе безліччю цікавих людей, бути душею компанії.

При сприятливих обставинах народжені 23 вересня здатні звернути гори. Проте бувають часи, коли вони впадають в депресію або їм просто бракує сил. Природно, це ніяк не пов’язано з лінивством або розхлябаністю народжених в цей день — справа в тому, що вони так і не навчилися підробляти ентузіазм, і коли не відчувають натхнення, швидше віддадуть перевагу неробство, ніж низькопробну роботу. Народжених 23 вересня залучають різні події. Будь вони людьми інтелектуального, емоційного чи фізичного складу, вони звикли діяти, використовуючи слова лише як засіб для досягнення мети. Само собою зрозуміло, що більшість з них не особливо багатослівні, їм простіше висловити те, що потрібно сказати прямо, іноді і зовсім без слів. Ну а ті, хто володіє даром мови, мають елегантний, простий, точний і економічний стиль, без зайвої велеречивості.

Народжені в цей день можуть бути виключно привабливими і чарівними, хоча багато з них виглядають на перший погляд неприступними або навіть зарозумілими. Не слід, однак, помилково думати, що чарівність народжених 23 вересня є запрошенням до ближчого знайомства, особливо на сексуальному рівні.

По більшій частині народжені 23 вересня віддають перевагу роботі, а потім розваг. Яке б враження вони справляли на оточуючих, у них не багато справжніх друзів. Навіть якщо хто-небудь буде симпатизувати їм, краще все-таки милуватися цими людьми на відстані, ніж насильно намагатися вступити в контакт. З іншого боку, народжені в цей день повинні остерігатися самоізоляції на глибокому емоційному рівні та концентрації на вселенських земних турботах, виключаючи особисті справи.

Чоловік Діва — народився 23 Вересня

Чоловіки, c датою народження 23 вересня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — інтелектуальний, технічний, розумний, вірна, порядна. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 23 Вересня

Жінки, що з’явилися на світ 23 вересня, володіють наступними рисами: така дама — здатна, турботлива, організована. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 23 Вересня

Народилися 23 вересня, під знаком зодіаку Діва, прекрасно знають собі ціну, будують грандіозні плани і задуми і володіють завидною наполегливістю в досягненні своїх цілей. Ці Діви досить рішучі, неймовірно цілеспрямовані і мають величезну силу волі, що дозволяє їм домагатися в житті всього найкращого: кар’єра, фінансова забезпеченість, і, як наслідок, комфортні умови для життя. При всьому бажанні не вийде загнати народилися 23 вересня знак зодіаку Діва, у глухий кут яким-небудь питанням — будь-яка ситуація вирішується миттєво та правильно, що говорить про високу зібраності і освіченості. Ті, хто народився 23 вересня знак зодіаку Діва, ніколи не впадають в паніку і не розкисають.

Народжені 23 вересня знак зодіаку Діва чудово поєднують в собі практицизм і реалістичність з дружелюбністю і оптимізмом. Але разом з цим їм буває складно встановити гармонійні відносини з оточуючими людьми, так як найбільш важливими для них є особисті інтереси. Вони можуть залишатися абсолютно байдужими до суспільних справ, цілком віддаючись вирішення власних проблем. Ці сильні і незалежні особи вибирають собі в друзі лише собі подібних, особистостей того ж масштабу. Тільки в такому оточенні вони знаходять внутрішню гармонію і врівноваженість. Якщо ваш день народження припадає на 23 вересня знак зодіаку Діва, то у вас гарантовано не буде проблем з фінансами, так як для забезпечення високого рівня життя ви готові багато і плідно працювати. Володіючи організаторським талантом, ці Діви дуже швидко завойовують авторитет у колективі.

У народжених 23 вересня знак зодіаку Діва дуже сильно розвинені аналітичні здібності та логічне мислення. Їм просто необхідно пізнати і дізнатися все, що знаходиться навколо: в дитинстві розбираються в пристрої машинок, ставши дорослими — у науково-технічних новинках. В якому б напрямку вони не вирішили проявити себе, скрізь зможуть домогтися високих результатів. Вони вміють правильно розпоряджатися закладеним у них величезним потенціалом. Вони — природжені лідери, наділені великими амбіціями і величезним честолюбством.

Ті, хто народився 23 вересня знак зодіаку Діва, володіють добрим серцем і прекрасною душею. Як і всі нормальні люди, вони не позбавлені потреби в любові і цілком здатні на щирі почуття. Якщо народжені 23 вересня знак зодіаку Діва кого-небудь по-справжньому полюблять, то всі їх якості проявляються з подвоєною силою, яскравіше проявляються позитивні сторони цієї складної натури, а негатив сходить нанівець. Дуже важливо для Дів, у яких день народження 23 вересня, навчитися ще з дитинства направляти всю свою енергію і натиск на творення, а прагнення бути завжди і у всьому першим буде дуже корисно, наприклад, для підкорення спортивних вершин.

Любов і Сумісність

Прагнення Дів до партнерства і спільного життя до певної міри зменшується волелюбністю. Турботливий і ніжний, навіть на найближчих ви справляєте враження людини, далекого від реальності. Ідеальні, з вашої точки зору, відносини поєднують у собі любов, дружбу і спільність інтересів.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Народилися 23 вересня люди наділені чарівністю і дотепністю. Вони комунікабельні, відкриті, доброзичливі. Також таким людям властиві привітність, веселий настрій. Народжені 23 вересня швидко заводять друзів. Для такої людини нічого не коштує стати душею компанії. Неформальні лідери в школі, заводія в студентських колективах, балагури на роботі – все це про народилися 23 вересня. Людина, що з’явився на світ в зазначений день, наділений ще однією важливою якістю – здатністю при будь-яких обставин справлятися з неприємностями. Він завжди впевнений у собі, готовий до експериментів.

Діви, які народилися 23 вересня, є експансивними індивідуалістами. Це часто заважає їм у роботі. Проблемою в колективі також може стати невміння конструктивно вирішувати конфлікти. Діви гостро реагують на несправедливість, борються за правду до кінця. При цьому вони самі часто виявляються не праві. Але усвідомлення цього приходить пізніше. Що стосується професійної діяльності, Терезам підходить техніка, інженерія, медицина. Представники знаку стають також чудовими педагогами. А наділені творчими здібностями знаходять себе у мистецтві.

Здоров’я і Хвороби

Потенційну небезпеку для Дів, які народилися 23 вересня, представляють стимулятори та наркотичні речовини. Представникам знаку рекомендується вкрай обережно ставитися до алкоголю, тютюну, кави. Схильність до вживання таких речовин в періоди депресії у Дів дуже висока. А позбутися від залежності представнику знака буває вкрай складно. Простіше не допустити її появи. Не варто захоплюватися також новомодними дієтами, різного роду очищеннями організму. Це загрожує серйозними наслідками з боку травної системи.

Доля і Удача

Народжені 23 вересня повинні бути дуже обережними з вживанням алкоголю, нікотину і кофеїну. Народжені в цей день особливо схильні до зловживання подібними субстанціями в періоди депресії. Можливо, що вегетаріанська, яєчно-молочна або фруктова дієта можуть виявитися корисними для очищення організму на короткі або ж, навпаки, тривалі періоди часу. Фізичні вправи в даному випадку стимулюють апетит і покращать циркуляцію крові. Народжені 23 вересня повинні остерігатися ушкоджень печінки, нирок, шлунка і кишечника від різних зловживань.

Поради Дівам, Народженим 23 Вересня

Нервуєте або ображені? Не поспішайте бігти до келиха або сигарети. Спробуйте знайти заспокоєння в природі, музики, спілкування з тим, кому довіряєте. Для вас особливо важливо навчитися користуватися періодом тимчасового бездіяльності. Саме в такі моменти можна перевірити, що виходить, а що стримує вас. Заздалегідь готуйтеся до життєвих баталій; найголовніше — бути готовим.

2 комментарів к “День Народження 23 Вересня: Знак Зодіаку — Діва”


  1. Доброго дня. Моя дата народженння по-різному відноситься до знаків зодіаку: то Діва, то Терези. Тут майже 80% написано саме про мене. Дякую за цікаву статтю.

  2. Нїна:

    Доброго дня.Моя дата народження 23 вересня.В .В статтї майже 75% написано саме про мене Дякую за цікаву розповідь,про народжених 23 вересня.


Залишити відгук