Висхідний знак — Діва

Діва вказує на прагнення до розумного, упорядкованого відношенню з оточуючими. Цим людям можна довіряти, так як вони беруться тільки за реальні справи, а взявшись, доводять їх до кінця. У спілкуванні вони досить приємні, хоча іноді зловживають менторським тоном і обожнюють всіх виховувати і повчати. Зовнішністю їх бог не скривдив, зазвичай вони середнього зросту і пропорційного складання, з правильними рисами обличчя і каштановими й темно-русявим волоссям. Вони дуже дотепні, схильні до різких критичних зауважень і не терплять розхлябаності і відсутність пунктуальності, при цьому обґрунтовану критику на свою адресу сприймають абсолютно спокійно, завжди готові визнати свої помилки.

Висхідні Діви при сильних Сонячних знаках є ідеальними начальниками — вони ніколи не стануть барствовать і принижувати підлеглих, будуть поводитися справедливо і неупереджено. Якщо ж сонячний знак слабкий, то з таких людей виходять чудові підлеглі: виконавчі, пунктуальні, доброзичливі і независтливые.

Чоловіки з Асцендентом в Діві часто мають логічне мислення і схильні до аналізу. Дуже багато чоловіків з висхідною Дівою стають вченими, науковцями, вивчають математику і різні точні науки, часто будучи послідовниками геніальних відкривачів і розробниками їх ідей. Але, чим би вони не займалися, вони роблять все виключно акуратно і якісно. В їх квартирі завжди все прикручено і привинчено, всі речі стоять на своїх місцях, а не течуть крани. Вони, що називається, справжні господарники.

Жінки з Асцендентом в Діві дуже терплячі, працьовиті, але часто схильні виставляти себе як жертви (Ніхто за мене цього не зробить! Я одна відповідальна за все! Бідна я, бідна!). Вони просто розриваються під вантажем дрібних проблем і побуту, і там, де жінка з іншим Асцендентом навіть не зверне уваги на плямочка на підлозі, для жінки з висхідною Дівою це буде цілою проблемою і приводом для турботи. Вона тут же кинеться забирати і витирати його так ретельно, як тільки можливо. У чому їх не дорікнути — так це в працездатності. Для тих чоловіків, хто шукає хорошу господиню і хранительку вогнища, жінка з Асцендентом в Діві буде просто подарунком долі! Врешті-решт, можна іноді пропускати повз вуха її дріб’язкове бурчання!


Залишити відгук