Висхідний знак — Тілець

Вказує на прагнення до заможності, а в міжособистісних відносинах — до культури. Така людина піклується не тільки про міцності зв’язків, але і про їх якісності. При цьому він люб’язний і привабливий, що неабияк полегшує йому його завдання. Висхідний Телець може бути трохи тугодумом і медлителем, іноді він впадає в лють, може бути твердий, непоступливий, але прагне зберігати порядність. Втім, якщо справа не стосується його особисто, він готовий піти на компроміс, в своїх справах прагне підтримувати повний порядок.

Зовні висхідний Телець зазвичай відрізняється міцним статурою, могутньою шиєю та схильністю до повноти, що, тим не менш, його не псує. На людей зазвичай справляє дуже приємне враження; про таких найчастіше говорять, що «на нього можна покластися», «дуже пристойна людина» і так далі. Відповідає чи ні така характеристика насправді, каже сонячний знак. Якщо це Рак, Діва, Скорпіон, Козеріг або Риби, це більш або менш відповідає дійсності; але якщо Сонце знаходиться в вогненному знаку, від подібних Тельців можна очікувати будь-яких сюрпризів.

Чоловіки з Асцендентом у Тельці відрізняються вкрай спокійною вдачею і небагатослівністю. Навіщо говорити багато, коли можна показати і довести на практиці те, що ти думаєш і хочеш? Тому чоловіки-Тельці зазвичай націлені на результат і готові чекати роками. Однак випробовувати терпіння чоловіка Тельця занадто довго не можна — дійшовши до критичної точки, в гніві він здатний на будь-яку крайність, втрачаючи свою знамениту незворушність і витримку. Розбити новий телевізор, посварившись з дружиною, або завдати серйозних каліцтв супротивникові — на жаль, це про них. Історія знає багато прикладів подібної поведінки чоловіків з Асцендетом в Тельці.

Жінки з Асцендентом у Тельці дуже практичні і навіть розважливі. Все життя по копієчці збирають вони свій добробут і створюють затишне гніздечко для себе і сім’ї. Їм вистачає терпіння і витримки піднятися з самих низів до вершин добробуту. Зазвичай такі жінки — прекрасні помічниці, справжня підтримка своїм чоловікам, а також хороші господині і рукодільниці. У них, як правило, є якесь творче хобі — чи то спів у хорі або плетіння бісеру. Деякі з них стають дійсно популярними у якому-небудь виді мистецтва. Так, дуже багато професійних співачок має висхідний Телець Асценденте.


Залишити відгук