Висхідний знак — Скорпіон

Висхідні Скорпіони відразу ж привертають до себе увагу. Від них прямо-таки виходить аура таємничості і сили. Зовні вони (якщо тільки поблизу асценденту немає ніяких планет) нагадують орлов — різкі риси обличчя, горда посадка голови, наказові манери, волосся, як правило, темні, зріст — середній, легка схильність до повноти, з якою досить легко впоратися. Всі вони пристрасно залучені в навколишній світ, але при цьому намагаються зберегти своєрідність свого внутрішнього світу. Взявши на себе роль, вони будуть грати її до кінця.

Саме Висхідні Скорпіони частенько беруть на себе чужі злочини і чужі подвиги. У виразах своїх симпатій і антипатій вони завжди гранично ясні і конкретні, цікаву проблему досліджують досконально. Дуже потайливі, чудово володіють собою, але далеко не завжди вважають за необхідне стримувати емоції; бурхлива реакція на перешкоди, що виникають на шляху, дуже часто допомагає Висхідного Скорпіону домогтися свого, причому іноді всупереч слабкості або миролюбства сонячного знака.

Чоловік з Асцедентом в Скорпіоні відрізняється підвищеною сексуальністю і пристрасністю. Він зазвичай азартний і любить ризик. Але зовні це чоловік — скеля, він може зберігати незворушність навіть в самих відчайдушних ситуаціях (зовнішню, зрозуміло), також він має здатність сгруппировываться в хвилини небезпеки і діяти ефективно. Тобто, у нього з’являється «друге дихання». Дуже багато чоловіків з таким Асцедентом вибирають небезпечні професії, пов’язані з війною та безпекою, ризиком для життя. При цьому вони можуть бути глибоко скептичними фаталистами.

Жінка з Асцендентом в Скорпіоні відрізняється підвищеною ревнощами, підозрілістю і скритністю. Вона, що називається, «собі на умі», і, якщо Ви чимось образили її або випадково зачепили, від неї можна чекати чого завгодно. Вона здатна підступно помститися в самий невідповідний момент з милою посмішкою на обличчі або гримасою злості (в залежності від Сонячного знака). Жінки з Асцендентом в Скорпіоні воліють володіти всією інформацією про їх цікавлять людей, намагаються контролювати своїх ближніх, щоб мати можливість вчасно вплинути на них у потрібному для себе напрямку. Одним словом, це дуже ревниві власниці.


Залишити відгук