Висхідний знак — Стрілець

Стрільці при спілкуванні з оточуючими демонструють життєрадісність, привітність і… повна відсутність такту. Деякі стверджують, що у зовнішності Висхідних Стрільців присутнє щось кінське, але це все домисли. Зазвичай це великі люди, іноді лисуваті, з «породистих» особами і великими руками і ногами. Вони мають досить своєрідним почуттям гумору і мають звичку голосно і довго сміятися. При цьому Висхідні Стрільці прагнуть до усвідомлення сенсу буття.

Оточуючі сприймають такої людини як товариську шукача пригод. При спілкуванні з тими, хто здається йому слабкіше або нижче за положенням, Висхідний Стрілець буде дещо зарозумілий, але зате завжди прийде на допомогу. Свої принципи і установки він проводить в життя войовничо, але при цьому намагається залишитися лицарем, що, однак, виходить тільки в тих випадках, коли Сонце і Місяць готові підтримають домагання висхідного знака.

Чоловіка з висхідним Стрільцем все життя ваблять далекі дороги та екзотичні країни, в яких він мріє побувати. Багато чоловіків з Асцендентом у Стрільці в якості професії обирають діяльність, пов’язану з далекими поїздками та іншими країнами. Спектр професій широкий — від водія-далекобійника до працівника посольства. Зазвичай такі чоловіки встигають за життя обзавестися не однією сім’єю, а їх колишні дружини і діти живуть у різних місцях (містах). Чоловіка з висхідним Стрільцем не можна назвати вірним партнером.

Жінка з Асцендентом у Стрільці має досить багато активних, чоловічих рис у характері. Вона схильна до лідерства і володіє достатньою ініціативністю, щоб самостійно приймати рішення, не сподіваючись і не чекаючи, що хтось це зробить за неї. Тому часто до таких жінок притягуються більш пасивні, слабохарактерні партнери, якими вона активно керує і спрямовує «на шлях істинний». Багато жінок з таким Асцендентом роблять кар’єру в галузі управління і керівництва. Крім того, вони не бояться змін і, так само, як і чоловіки, люблять ризик і авантюри.


Залишити відгук