Висхідний знак — Риби

повільні Риби, флегматичны, схильні до повноти, У них маленькі руки і ноги і великі круглі очі. Вони мрійливі і закохуються. Цей знак вказує на прагнення до жертовності в ім’я когось або чогось. Висхідні Риби дуже чутливі до зовнішніх подразників. Така людина рідко готовий покластися на свої сили, навіть якщо його сонячний знак здатний витримати величезні перевантаження. Тим не менш, Риби завжди готова прийти на допомогу іншим, навіть тим, хто сильніше.

У них добре розвинене релігійне, містичне і міфологічне світосприйняття, вони схильні більше часу проводити у власному світі, черпаючи сили в романтиці сентименталізм. В очах оточуючих така людина часто здається відірваним від реальності мрійником, але якщо сонячний знак такої Риби — Козеріг, Овен, Телець, Діва або Скорпіон, він дуже швидкий починає отримувати з цього вигоду і швидко просувається вгору.

Чоловік з Асцендентом в Рибах емоційніший і сентиментальний, ніж інші чоловіки, а також має більш м’який характер. Такий чоловік ніколи не буде вести себе жорстко, агресивно, нав’язливо. Стикаючись з проблемами життя, він часто намагається поплисти від них, замість того, щоб вирішити раз і назавжди. У таких чоловіків зустрічається велика спокуса залити проблеми алкоголем або піти від них наркотичний світ, що часто в результаті і відбувається з ними. Однак деякі вибирають інший, більш високий шлях — заняття езотерикою, різними енергетичними та медитативними практиками. На чоловіків з Асцендентом в Рибах марно намагатися чинити прямий тиск — вони просто зникнуть з Вашого поля зору, краще спробуйте проникнути любов’ю і ласкою в їх чутливу, вразливу душу, і тоді Ви маєте шанс залишитися в ній назавжди.

Жінки з Асцендентом в Рибах часто надчутливі і сверхранимы. Їх дуже легко зачепити за живе будь-яким різким словом. Ображаючись, вони просто пливуть у свою тиху заводь і сидять там, поки ситуація не гармонізується, всім своїм виглядом даючи зрозуміти, як Ви не праві. Зображати з себе жертву (злого чоловіка, нещасних обставин, поганих батьків або невдячних дітей) — улюблена роль таких жінок. Щоб підкорити серце такої жінки, чоловік повинен бути добрим, чуйним і ніжним, а також розуміє і вміє переживати з нею всі її численні образи та біди (часто уявні, втім).


Залишити відгук