Висхідний знак Терези

Висхідний знак у Вагах на низькому рівні дає погано переноситься людини, від якого важко добитися толку, так як звичайна форма впливу людей один на одного (прямий тиск) йому не зовсім зрозуміла. На вищому рівні це кармічний суддя, постійно транслює у всіх ситуаціях волю Абсолюту. Він сприймає світову гармонію майже без спотворень, і вона постійно з нього виливається; він вміє конструктивно трансформувати вади і розв’язувати найскладніші кармічні вузли.

Ці люди прагнуть до рівного спілкування з оточуючими. Дипломатичні, культурні володіють почуттям такту і цінують ці якості в інших. Шукають чесного рівноправного партнерства і дружби, мають хороший смак, любить красиві речі, прагнуть до краси в повсякденному житті. Як правило, високі на зріст, добре складені, зовні привабливі і абсолютно не схильні до повноти.

Чоловік з Асцендентом у Вагах не буде будувати з себе мачо і проявляти войовничість. У такого чоловіка не сверблять кулаки за будь-якої конфліктної ситуації, більше того, в такій ситуації він намагатиметься врегулювати конфлікт мирним шляхом, що подобається далеко не всім і не завжди. В гіршому випадку чоловік з таким Асцендентом лояльний до такого стану, що його можна назвати безхарактерним і м’якотілим. Також Асцендент у Вагах дає чоловікові привабливу для жінок зовнішність. Вони люблять доглядати за собою, одягнені зазвичай досить ретельно і зі смаком.

Жінка з Асцендентом у Вагах часто відіграє роль лапочки і душки, світської левиці, прагне дружити і спілкуватися з людьми свого кола і добре відчуває субординацію. Вона зазвичай дуже приваблива зовні, багато часу проводить перед дзеркалом і в косметичних салонах. Для неї зовнішня краса — пріоритет. Навіть неприємні звістки або шпильки вона постарається зробити якомога більш м’яко і «красиво». У всьому шукає компроміс і швидше підлаштується під когось, ніж піде на відкритий конфлікт і протистояння.


Залишити відгук