Висхідний знак — Козеріг

Висхідні Козероги можуть їсти хочуть, скільки хочуть і коли хочуть — повнота їм не загрожує. Це високі, худорляві люди, іноді хворобливого вигляду, але насправді напрочуд міцні і витривалі. Асцендент в Козерозі вказує на честолюбство і прагнення до піднесення над оточуючими, але ставка при цьому робиться на власні сили. До мети йдуть наполегливо, крок за кроком, а досягнувши бажаного, тримаються за неї мертвою хваткою.

Козероги не говіркі, хоча розмови, пов’язані з професійними моментами, готові підтримувати до нескінченності. Вони достатньо консервативні в одязі і манері висловлюватися. Вони роблять багато і без зайвого шуму, з них виходять прекрасні начальники середньої ланки. Оточуючі часто вважають їх сухарями, однак часто буває, що під маскою педанта і зануди ховається золоте серце; втім, про прихованих слабкостях Висхідного Козерога найкраще розповість його сонячний знак.

Чоловік з Асцедентом в Козерозі являє собою тип мужнього і серйозного чоловіка, він рано відчуває відповідальність перед родиною і ближніми і вже з ранніх зазвичай починає самостійно заробляти гроші, збираючи їх на щось більш суттєве, ніж новий велосипед або комп’ютер. Він стриманий і небагатослівний, це людина-скеля, за фасадом якого важко вгадати його справжні цілі і наміри, про які він віддає перевагу не надто поширюватися.

Десцендент у знаку Козерога показує, що Вас приваблюють партнери спокійного, навіть меланхолійного темпераменту, що відрізняються серйозним поглядом на життя і небагатослівністю, практичні, наполегливі та цілеспрямовані. Зазвичай такий Десцендент показує, що Ваш партнер буде набагато старше Вас за віком (мінімально на 5-10 років), що Вас приваблюють більш зрілі партнери.


Залишити відгук