Висхідний знак — Рак

Добре складені білошкірі люди, часто схильні до повноти і ранньої сивини. У них великі світлі очі і приємний голос. Незважаючи на відкритість і доброзичливість, в них відчувається якась таємниця. Висхідні Раки схильні більше слухати, ніж говорити, вони підвладні поточного настрою, що може сприйматися оточуючими як вередливість, але в критичні моменти виявляють всі якості, властиві їх сонячному знаку.

Якщо Висхідний Рак по суті своїй є Овном, Козерогом або Скорпіоном, то його вороги ризикують нарватися на неприємний сюрприз, так як зовнішня м’якість і беззахисність приховує сталевий характер. В цілому ж таке положення асценденту говорить про емоційність, передбачливості і поетичності. Раки дуже сприйнятливі, вони прекрасні слухачі і читачі, поезію і живопис сприймають практично інтуїтивно, а їх висновки завжди стрункі й логічні.

Асцендент в Раку у чоловіків дає їм не зовсім властиві чоловікам риси — м’якість, чутливість і навіть сентиментальність. Вже це робить їх дуже вразливими. Вони часом занадто залежні від материнської постаті і в жінці шукають швидше матусю, ніж коханку. Міцна зв’язок з коханою мамою у них залишається на все життя, і їх подружжю доводиться з цим миритися. Скажімо чесно, це не самий мужній тип чоловіка, навіть якщо Марс у нього буде в вогняному Овні — висхідний Рак занадто сильно згладжує виражену мужність і рішучість. Такому чоловікові часто не вистачає цієї самої рішучості й відповідальності за свої вчинки.

Асцендент в Раку у жінок — це просто море емоцій і підвищена сльозоточивість. В очах цієї жінки — океан, в якому можна потонути. Її велике серце вміщає в себе любов до всіх істот. Досить часто жінки з таким Асцендентом мають підвищений материнський інстинкт, причому не лише своїм власним дітям, але і до чужих. Вони — чудові господині і хранительки вогнища.


Залишити відгук