День Народження 22 Вересня: Знак Зодіаку — Діва

Цілеспрямований, відданий своїй справі, ви наділені практичністю, реалістичністю і динамізмом, що часто призводить до матеріального успіху і яскравим досягненням. Ви володієте тонкої проникливістю в області поточних тенденцій і пишаєтеся, що завжди в курсі останніх новинок і напрямків у мистецтві, моді і технологіях. Ви досить обережно ставитеся до змін, але інтуїтивне розуміння того, що варто брати з минулого, а що можна залишити, дуже стане в нагоді в бізнесі та комерційної діяльності.

Народжені 22 вересня повинні остерігатися депресивних ефектів ізоляції. Також їм слід уникати ворожості інших — як у формі поганих висловлювань, так і у формі фізичного насильства. З-за невгамовності їх натури вони можуть бути схильні до нещасних випадків, у стані афекту ці люди цілком здатні травмувати себе і інших. Як не парадоксально, у них може бути талант до цілительству. Враховуючи їх схильність до екзотики в їжі, їм потрібно звертати увагу на вплив гострої та багатою їжі на їх організм. Збалансоване меню допоможе контролювати неспокійні, і можливо, згубні пориви. Народженим в цей день рекомендуються тільки легкі, помірні фізичні вправи.

У народжених 22 вересня є невгамовне спонукання без кінця починати різного роду нові проекти. Зазвичай вони завершують той, над яким працюють, але тут же негайно починають новий, не відпочиваючи. Вони також здатні одночасно займатися декількома справами. У народжених в цей день низький поріг нудьги, як наслідок — вони постійно відчувають потребу в ситуації та людях, викликають підвищений інтерес. Вони можуть бути динамічними і товариськими в один момент, і настільки ж недоступними в інший. У будь-якому випадку їх сильний характер очевидний. Народжені 22 вересня часто коливаються між наступальних і оборонних положеннями, кордон яких визначити дуже важко, оскільки напад — це найкраща оборона, і навпаки. Як на особистому рівні, так і в більш широкому соціальному контексті їх найбільше турбують питання честі і рівності, особливо що відносяться до делегування і виконанням влади. Пускаючи в хід свої аргументи, вони можуть бути іронічні, розумні, наполегливі в досягненні поставлених цілей.

Знак Зодіаку 22 Вересня — Діва

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до земним знакам, які відрізняються наступними якостями: відповідальність, турбота про здоров’я, освіченість, послужливість, акуратність, копіткість, працьовитість.

Планета Управитель: Меркурій. Відповідає за дріб’язковість, критичність. Ця планета — головний покровитель для аналітиків, медиків, тих, хто працює у сфері обслуговування. Планета у вигнанні – Нептун. Несе відповідальність за неприйняття невизначеності, а також недолік мрійливості.

Діви, які народилися 22 вересня, прагнуть до гармонії. Їх відрізняють чутливість, проникливість. Наділені люди також практичністю і цілеспрямованістю. Такий коктейль якостей дозволяє їм реалізовувати будь-які проекти без особливих зусиль. Для народжених 22 вересня не існує нездоланних перешкод. Вони схильні ретельно аналізувати будь-яку ситуацію. Це дозволяє знаходити шляхи вирішення проблеми там, де справа здається безнадійною. Вони не позбавлені амбіцій, але головне для них – визнання, а не матеріальний успіх. Хоча практика показує, що одне має на увазі інше.

Народжені 22 вересня вміють жартувати, але їх гумор, однак, зрозумілий далеко не всім, оскільки має сардонічний, а можливо, навіть похмурий відтінок. Народжені 22 вересня часто демонструють яка турбує брак сталості. Хоча вони можуть мати вельми шановні професії, іноді виникає відчуття, що саме професія, або те, чим вони займаються у вільний від роботи час, надає їх життя послідовність, в якій вони так відчайдушно потребують. Народжені в цей день можуть піддаватися ризику, коли їх невгамовна натура шукає конфлікту з сильними світу цього. Народжені 22 вересня звикли самостійно приймати рішення і не потерплять вказівки інших людей, особливо менш інтелектуальних, намагаються вчити їх, що потрібно робити. Таким чином, їм слід подбати про те, щоб не нажити ворогів і не конфліктувати з колегами.

Народжені 22 вересня в більшості своїй мають непривабливу зовнішність. Однак за удаваною суворістю нерідко ховається гаряче серце. Вони завжди охоче допомагають тим, хто цього дійсно потребує, але в той же час не поспішають розкривати свої обійми всім стражденним, в основному тому, що вони виключно реалістичні і дуже добре бачать всю іронію життя. Цей день насправді надає проникливість і чистоту бачення як буквальне, так і образну.

Народжені 22 вересня чудово вміють оцінювати характер і здатні дуже швидко складати думку про людей. Тих небагатьох друзів, кого вони допускають у святая святих своєї душі, вони цінують понад усе і залишаться вірними їм протягом усього життя. Цілком можливо, до речі, що один або навіть обидва батьки у виняткових випадках потраплять в цю категорію. Народжені 22 вересня можуть справляти на оточуючих більший ефект, ніж їм здається, адже насправді вони мають піднесені ідеали, відсутні іншим. Справжні воїни в битві життя, вони повинні критично оцінювати свої боєприпаси і зміцнення, використовуючи їх розважливо та уникаючи ізоляції від звичайного світу людських цінностей.

Чоловік Діва — народився 22 Вересня

Чоловіки, c датою народження 22 вересня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — інтелектуальний, технічний, розумний, вірна, порядна. Сподобатися чоловікові-Діві може тільки ідеальна у всіх сенсах жінка – скромна, вихована, освічена, з бездоганною зовнішністю, недоступна і загадкова. Від чоловіка-Діви не варто чекати сюрпризів або вибухових емоцій. Він стабільний, постійний і дуже передбачуваний. Всі свої дії він виконує за чітким планом, зрозумівши логіку якого, можна зрозуміти і самого чоловіка.

Жінка Діва — народилася 22 Вересня

Жінки, що з’явилися на світ 22 вересня, володіють наступними рисами: така дама — здатна, турботлива, організована. Діви прагнуть до досконалості у всьому – і в кар’єрі, і у відносинах, і в зовнішньому вигляді. Їм чуже кокетство, але і помилкова скромність теж незвична риса Дів. Вони з гідністю приймають заслужені компліменти і залицяння, але не спокушаються ними. Жінки-Діви добре розбираються в людях, їх складно обдурити або ввести в оману.

День Народження 22 Вересня

Чоловіки і жінки, народжені 22 вересня знак зодіаку Діва, самі зумовлюють те, якою буде їх доля, впускаючи у своє життя позитивні чи негативні моменти. Важливу роль у майбутній життя, народжених 22 вересня знак зодіаку Діва, грає роль умов, в яких проходило їхнє дитинство і те, яке виховання дано їм з самого народження. Саме воно матиме великий вплив на все подальше життя. Тим не менш, щастя кожного в його власних руках, і народжені, 22 вересня знак зодіаку Діва, не виняток. При бажанні вони зможуть не тільки позбутися від усіх своїх недоліків, але і виховати в собі всі позитивні сторони характеру. Тоді життя стане набагато більш вдалим і благополучною.

У людей, народжених 22 вересня знак зодіаку Діва, є всі шанси на щасливу долю. Цей знак дуже прихильний до всіх, хто народився в цей день, і посилає у їхнє життя багато можливостей для саморозвитку і самореалізації. Головне — вчасно побачити ці можливості і спробувати ними скористатися. Жінки і чоловіки, День Народження яких припадає на 22 вересня знак зодіаку Діва, нерідко захоплені незвичайними ідеями, творчими планами, вони не уявляють себе без свого улюбленого захоплення, а найкращим відпочинком вважають не порожню витрату часу, а зміну роду занять і місцевості. Нові ідеї, хобі, подорожі — все це дуже подобається народженим 22 вересня.

В цей день народжуються авантюрні і волелюбні особистості. Їм властивий азарт, ризик і всілякі пригоди. Ніхто не зможе їх переконати, поки вони самі не приймуть рішення змінити що-небудь у своєму житті. Для таких людей важлива самодисципліна. Їм варто задуматися про те, щоб хоч іноді прислухатися до порад близьких людей, адже зі сторони буває видніше. Найчастіше люди, народжені 22 вересня знак зодіаку Діва, не володіють винятковою красивою зовнішністю, але завойовують прихильність оточуючих своєю унікальністю, харизмою і чуйністю. Вони завжди пропонують свою допомогу, якщо вона потрібна. Тільки не варто плекати ілюзій, що все це вони роблять безкорисливо. Вони прекрасно розуміють закони успіху в сьогоднішньому суспільстві, і зроблять все, щоб не дати себе в образу і досягти особистих цілей.

Такі люди наполегливо борються за своє щастя і створюють власний ідеальний образ, якого дотримуються. Тому часто хочуть бути і виглядати краще, ніж є насправді. Варто відзначити, що народженим в цей день виходить справляти враження на оточуючих. Вони навіть самі часом цього не помічають. Всім, хто був народжений 22 вересня знак зодіаку Діва, варто навчитися дивитися на більш довірливих людей без піклування. Так само постаратися брати до уваги не тільки свою точку зору, але і поради близьких їм людей. Не варто соромитися ваших мрій і фантазій.

Любов і Сумісність

Ви виглядаєте більш самодостатнім, ніж це є насправді. Критична природа Діви робить вас холодним і відстороненим, однак вплив Ваг породжує спрагу спілкування. Можливо, вам не вдасться відчути себе щасливим до тих пір, поки ви не знайдете партнера, якому присвятіть все життя.

Найбільше шансів скласти ідеальну пару з Дівою у представників інших земних знаків зодіаку – Тельця і Козерога. Вони, як і Діви, чекають від відносин швидше постійності і стабільності, ніж ураган пристрастей. Тельці допоможуть Дівам стати більш чуттєвими і емоційними, а Козероги без зусиль зрозуміють прагнення до порядку і організованості, також маючи аналітичним мисленням. З представниками знаків Скорпіона або Лева у Дів також непогані перспективи в сімейному житті. У цьому випадку вони будуть роль веденого, повністю поступившись лідерством партнеру. При цьому ні Леви, ні Скорпіони не будуть пригнічувати Дів, високо цінуючи їх інтелект, організованість і послідовність. Найневдаліші спілки у Дів складаються з Рибами і Овнами. Риби, як і Діви, ніколи не вирішуються на перший крок, пасивні і замкнуті. В результаті відносини між представниками цих знаків загасають, ще не встигнувши початися. Овни ж пригнічують Дів своїм напором, лякають наполегливістю і непередбачуваністю.

Робота і Кар’єра

Діви, які народилися 22 вересня, не просто новатори. Вони невгамовні діячі. Їх коник – нові проекти. Діва на роботі швидко загоряється, повністю віддається процесу. Проект, довірений представнику знака, буде завершено в строк і з гарантованим результатом. Причому відразу після його здачі можна завантажувати Діву новими завданнями. У діяльності представник знака вдосконалюється професійно і духовно. Тривалий відпочинок – не для Діви. Вона все одно думає про роботу, навіть якщо навколо тільки пісок, пальми і сонячні відблиски.

Здоров’я і Хвороби

Діви, що народилися в прикордонний день, дуже бояться ізоляції. Самотність занурює їх в глибоку депресію. Остерігатися представникам знака варто і надмірного спілкування з деструктивними особистостями. Вороже налаштовані люди часто агресивні, можуть виражати свої думки в грубій формі. Це ображає чутливу Діву. Небезпека для здоров’я представників знаку представляють і нещасні випадки. Невгамовна Діва часто потрапляє у халепу. Але від травм ніхто не застрахований. Так що, перш ніж ризикувати, оцініть ситуацію об’єктивно.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, яким дано право вибору долі. Багато чого буде залежати і від того, в якій сім’ї вони народилися. Це в якійсь мірі накладе відбиток на їх характер, умови життя. Але їм буде дано шанс вибору свого життєвого шляху в більш зрілому віці. Якщо вони не упустять цей шанс і не злякаються нових можливостей, то зможуть досягти успіху у всіх галузях.

Поради Дівам, Народженим 22 Вересня

Народилася 22 вересня Діва має тонке почуття гумору. Але її жарти зрозумілі далеко не всім, а деякі можуть образити. Хочете пожартувати в компанії? Робіть це обережно. Не зневажайте тих, хто більш відкритий і довірливий, ніж ви. Підтримуйте зв’язок зі своєю власною невинною природою. Намагайтеся не зациклюватися на одній точці зору. Давайте собі час від часу помріяти і підзарядитися енергією.


Залишити відгук