Висхідний знак — Овен

Вказує на мужність, з яким людина б’ється за «місце під Сонцем». Він завжди в центрі уваги і, якщо це представник сильної статі, жінки вважають його «справжнім чоловіком». Він, як правило, не стільки красивий, скільки цікавий, в ньому відчувається якась брутальність, що зводить з розуму слабка стать. Життя і її завдання висхідний Овен приймає з натхненням, у нього яскраво виражене бажання проявити себе. Він все життя «шукає бурі», вважаючи, що тільки так він може проявити себе. Як він поведе себе, знайшовши бурю, залежить від сонячного знака.

Іноді «висхідні Овни» розчаровуються і розчаровують, так як виявляються безпорадними в ситуації, яку самі ж і спровокували. Однак після будь-якої кількості невдач така людина знову і знову піднімається і кидається вперед. Спокій він сприймає майже як смерть, а бажання вести за собою інших (найчастіше реалізується) дуже часто призводить до неконтрольованих наслідком. Поєднання висхідного знаку Овна з сонячними знаками Тельця, Лева, Скорпіона, Стрільця, Козерога, Водолія і дає лідерів, першопрохідців і героїв.

Чоловік з висхідним знаком Овна зазвичай надзвичайно активний і пристрасний, палкий і поривчаста. На жаль, він спочатку діє в обуявшем його пориві, і лише потім роздумує над результатом і наслідками дії. У такого чоловіка є величезна кількість енергії, яку потрібно постійно кудись вихлюпувати. У дитинстві ці хлопчики — активні непосиди і забіяки. А дорослішаючи вони реалізують себе або в спорті, або в військовій справі, або в технічній сфері. І при цьому вони незмінно виділяються своїм бурхливим темпераментом, запалом, запалом і безкомпромісністю.

Жінки з висхідним знаком Овна відрізняються темпераментом амазонки. Вони не чекають від когось активних дій, а зазвичай діють самі, за своєю ініціативою. У них усередині немов знаходиться мотор, змушують їх невтомно працювати і добиватися результатів. Це, як кажуть, «справжній мужик у спідниці», з-за чого чоловікам дуже складно пристосуватися до спілкування з такою жінкою. Сильний чоловік з нею навряд чи зможе ужитися — вони можуть просто спалити один одного емоціями!


Залишити відгук