Висхідний знак — Водолій

Водолії надзвичайно красиві, але при цьому часто так здатні «прикрасити» свою зовнішність, що визначити їх початковий колір волосся або додавання виявляється практично неможливо. Проте спочатку вони виглядають як чудово складені люди з витонченим кистями рук, тонкими рисами обличчя і несподіваним поєднанням кольору очей і кольору волосся. Мотивацією поведінки такої людини є твердження, що світ існує, щоб його змінювати. Вони читають запоєм, мають по десятку захоплень і по кілька сотень друзів.

Висхідні Водолії доброзичливі, товариські і непосидючі. Вони обожнюють призводить оточуючих мало не в шоковий стан, намагаючись створити про себе враження як про вкрай екстравагантному людині. Вони щедрі, чуйні, але недолугий, готові прийти на допомогу, але при цьому цілком здатні позичити чужі гроші або ключі від квартири. Якщо при цьому сонячний знак знаходиться в стихії повітря, то ми отримуємо типового представника богеми.

Чоловіки з Асцедентом у Водолії — досить бунтівні натури, що легко захоплюються і все життя шукають свій ідеал. Їм здається, що ось десь там, за обрієм, краща життя і кращі люди. Тому часто такі чоловіки легко сходяться і так само легко розривають відносини з партнерками. Таких чоловіків важко називати домашніми і семейственными, сім’я, діти — це не те, що їх приваблює. Тому стабільного союзу з таким чоловіком очікувати складно. Приручити такого чоловіка теж складно (читайте — неможливо), навіть через десять років шлюбу він може зірватися і полетіти з родинного гнізда, помахавши крилом на прощання.

Жінки з Асцендентом у Водолії трохи більш поступливі і стабільні, ніж чоловіки з таким Асцендентом. І тут причина криється, звичайно ж, у самій жіночій природі. Вони менш незалежні, але більш причепливі. Тим не менше, досить багато представниць такого Асценденту проживають життя, перелітаючи з гілки на гілку, особливо не замислюючись про майбутнє, легко вступаючи в партнерські союзи і так само легко розриваючи їх. У них зазвичай буває дуже багато друзів як серед жінок, так і серед чоловіків) і досить велике коло спілкування.


Залишити відгук