Плутон у Діві

Це положення набагато більш конструктивно, ніж положення Плутона в Тільце, оскільки тут трансформуючий вплив на Плутона поширюється не на форми в цілому, а на методологію роботи з ними і на елементи, їх складові. Це покоління (особливо разом з Ураном в Діві 1962-1968 рр.) повинна повністю змінити наші уявлення про основи світобудови, простору і часу, матеріалізувати закони карми і вивести з них закони фізики як карми, накладеної на простір-час.

Повинен бути досягнутий прогрес в усвідомленні взаємин думки і духу і уточнено структуру ментального і астрального планів взагалі і відповідних тел людства зокрема. В індивідуальному гороскопі це положення дає інтерес до основ світобудови і правилами складання великих форм з дрібних, бажання подивитися і радикально змінити основні принципи побудови реальності і створити нову, кращу дійсність. При відсутності опрацювання все це залишається у вигляді неясних мрій або нігілізму по відношенню до наявних структур і принципів формоутворення.

При негативному розвитку характеру така людина схильна відкрито протиставляти свої ідеї загальноприйнятим. Він гине разом з руйнуванням свого оточення, або направляє свої зусилля на трансформацію власної натури, досягаючи високої досконалості. При позитивному розвитку характеру людина виявляє постійний інтерес до розвитку нових технологій і охоче бере участь у руйнуванні імперій. Він здатний контролювати свої пристрасті і тонко регулювати використання внутрішньої енергії, спрямовуючи її в русло практичного служіння потребам людства. Всю свою енергію така людина прагне спрямувати на конкретну роботу — в науці, в техніці або в побуті. Він схильний переглядати своє ставлення до охорони здоров’я і всерйоз стурбований реформуванням медицини.

Це досить прагматичний, тверезий і відсторонено-холодний людина, до похилих років зберігає здоровий глузд і високу напруженість розумової енергії. Він абсолютно не кажемо, вміє обмежувати себе в засобах, не дуже честолюбний і не занадто романтичний. Його діти зазвичай ростуть «як трава», не відчуваючи ніякого педагогічного тиску з його боку, бо все необхідне для життя він випромінює, виливає на них і демонструє правила і норми поведінки особистим прикладом. Це — алхімік, геніальний лікар, прекрасний психолог. Наявні чудові здібності до підприємництва і вміння використовувати службове становище в особистих цілях. До взаємними зобов’язаннями в любові людина ставиться спокійно і тверезо. В продовження життя такій людині слід переглянути своє бачення матеріальних форм через їх поділ на частини і деталі. Він геніально працездатний і володіє чудовою можливістю концентрації сил на одній справі.

Високий потенціал його внутрішньої енергії допомагає йому направлено трансформувати окремі ділянки матеріальної середовища. Він у всьому докопується «до коріння» і на підставі одержаних знань прагне вдосконалити дійсність. Від нього вимагається вміння відмовитися від деяких, що були раніше у користуванні «цеглинок буття», здавалися непорушною основою світу, і перебудувати існування заново, користуючись тим, що залишилося, на підставі того, що вдасться придумати нового. Така людина прагне отримати владу над кожним матеріальним елементом дійсності, а коли це не вдається — схильний впадати в глибокий відчай і депресію. Він сміливо переосмислює моральні критерії і зухвало реформує повсякденне життя. Він захоплює інших за собою особистим прикладом працьовитості і неистовости в роботі і чітко організовує життя своїх послідовників, конкретно вказуючи шлях до поставленої ним мети перебудови реальності. Ця людина володіє чудовим аналітичним розумом і винахідливістю, особливо талановитий він в сфері психіатрії та літературної критики.


Залишити відгук