Плутон у Скорпіоні

Плутонический Скорпіон зайнятий тонкою роботою, він допрацьовує і доробляє те, що в основному було зроблено, поки Плутон йшов по Леву, де він займався зовнішньою діяльністю, часом досить грубою. Плутон повідомляє Скорпіону впевненість у собі і надсилає на його природні сфери — підсвідомість і тонкий світ, в надрах яких і дозрівають самі глибокі зміни, вони потім поступово будуть виявлені. Вищої октаві плутонічного Скорпіона дано відчути глибоку таємницю світобудови — таємницю смерті і народження, там, де вона стикається з законом карми, тобто принципом еволюції Космосу.

Плутон — єдина планета, досить тонка для того, щоб зробити необхідну чистку і трансформацію фундаментальних принципів Скорпіона, які недоступні нікому, бо він сам втілює принцип трансформації у вищому вираженні (зона оформлення). В результаті проходження Плутона по Скорпіону, зокрема, змінюється дуже важливий момент: критерії смертної кари і спосіб умертвіння кармічного злочинця (при вирішення саме цього питання правосуддя Ваги поступаються Скорпіону), що сильно впливає на характер подальшої еволюції життя на Землі протягом наступних 250 років.

Нижча октава Плутона в Скорпіоні дає справжнього чорного вчителя, вміє проявити у своїх учнях то найнижче і брудне, що у них в душах, а особливо спрагу влади, часто виражається в прихованому вигляді у формі крайнього поклоніння перед силою. Вищий прояв Плутона може сильно розширити наші уявлення про живому, включивши в нього не тільки рослини і мінерали, але навіть і елементарні частинки і фізичні поля та узгодити сучасну фізику, давню релігійну філософію і поки що майже не існуючу філософію.

При негативному розвитку характеру формується егоцентричний, чванливий і самомнительный людина, схильна до фанатическому неспокою і руйнування середовища. При позитивному розвитку особистості розвивається дивовижна чутливість, тонка інтуїція, нестримна хоробрість і потужний індивідуалізм. Така людина постійно меткий в подоланні перешкод на шляху до мети. Він пристрасно прагне виділитися з натовпу, що нерідко йому вдається за рахунок категоричності і безкомпромісною різкості суджень — або «так», або «ні», третього не дано. Він може остаточно знищити те, що йому не подобається, так і відродити з попелу те, що здається йому необхідним. Ніщо не йде від його проникливості, навіть саме непотрібне він здатний ефективно використовувати і перетворити на важливе і корисне.

У процесі життя такій людині нерідко доводиться стикатися з сильними емоційними переживаннями і глибокими стражданнями. Останні можуть його зробити як мстивим і злісним, так і піднесено-святим. Така людина пристрасно прагне до зміни існуючого державного ладу, що нерідко пов’язано з протистоянням можновладцям на національній або релігійній основі. У той же час він володіє чудовим умінням інтегрувати вже трансформовані структури і створювати принципово нове з вже наявного. Ця людина чудово витривалий і здатний вижити в будь-який, скільки завгодно складної екстремальній ситуації. Його емоційне життя незмірно глибока і бурна, він завжди сповнений сил і пристрастей. Це — воїн оновлення, або жрець руйнування.

Напруженість його життя вкрай висока, випробування чергуються з экстазами, а сплески енергії відбуваються майже безперервно. Самовідданість поєднується з безкомпромісністю, а боротьба за незалежність — з готовністю насильницького вторгнення у те, що не влаштовує такої людини. Нерідко в глибині душі живе думка про самогубство, правда, вона являє собою недопонятое самою людиною глибинне прагнення до докорінного перетворення реальності. Такий чоловік — природжений реформатор, відкривач нових напрямків у науці і психолог найширшого масштабу. Він в тій чи іншій мірі завжди проявляє інтерес до містики, правда, його світоглядні побудови нерідко вражають оточуючих своєю старанністю і оригінальністю. Така людина живе весь час як би на межі тотального конфлікту. Він сам відчуває себе знаходяться в гущі «останньої битви» — Армагедону.


Залишити відгук